Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

güzel

Evdeki diğer beyaz eşyalarımda bosch memnun kaldığım için çamaşır makinemi de bosh almak istedim. 9 kg yıkama kapasitesi ve programları çok iyi her türlü ihtiyacınızı karşılayacak programları mevcut. Çalışma saatini istediğiniz zamana ayarlayabilme özelliği çok güzel dışarıya çıkarken eve döneceğim zamana denk getiriyorum. Ekranı dokunmatik kullanımı kolay ve şık bir görüntüye sahip. Severek kullanyorum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

naimbetil165867

03/04/2020

iyi

Eski makinemin küçük beş kiloluk haznesinden sonra bu makinayı kullanmaya başlamak beni rahatlattı. Kalabalık ailemizin böyle bir makinaya ihtiyacı vardı özellikle çocuklu eve sahipseniz tavsiye ederim. Makineye bi sey atmayı unuttuğum zaman tek çamaşır için bi daha calıstırmaya gerek yok durdurup kapağını açıp çalıştırmaya devam edebiliyorum bu buyuk kolaylık oldu benim için. Gürültüsüz çalısıyo oldukça sessiz bi makinaya göre dış ve iç haznesinin temizliği de kolay çamaşırları da soldurmuyor iyi yıkıyor tavsiye ediyorum

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

rasimaykac

09/11/2019

Bosch WAT 24S80 TR çamaşır Makinesi

Yorum sahibi ürünü satın aldı

09/11/2019

rasimaykac

Çamaşır makinesi banyoda çalışırken diğer odalarda hiç sesi duyulmuyor.Çok sessiz. Yumuşatıcı ve deterjanı çamaşırını ağırlığı ve türüne göre otomatik olarak alıp kullanması hoş ve tasarruflu. Çok güzel makine herkese tavsiye edebilirim.

Makine kapağının metal görünüm yerine metal olması makineye daha güzel görünüm ve dayanıklılık katacaktır.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

süper

Daha önceki çamaşır makinem de bosch du çok memnundum fakat vadesini doldurdu tabii haliyle yenisini almamız gerekti. Bu ayardaki çamaşır makineleriyle kıyaslandığında fiyatı oldukça makul çalışırken ve özellikle sıkarken sesi hiç rahatsız etmiyot tabii ilerleyen zamanlarda değişir bu ama şu an için gayet memnunum. Kargoya hemen ertesi gün verildi, satın aldıktan 3 gün sonra elimdeydi. Kargoda hiçbir problem yaşamadık. Hem kargocu hem de satıcı arkadaşlara teşekkürü borç bilirim süreç boyunca çok yardımcı oldular.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

egesozeri209412

30/11/2020

süper

9 kg kapasite son derece iyi bir seviye denilebilir. Makinenin dış yüzeyi her bosch ürününde olduğu gibi iyi bir dizayn ile yapılmış ve kaliteli işçilik var. Ağırlık olarak evet ağır bir makine ancak buradan kullanılan aksamın kalitesinin çelik ve türevleriyle yapıldığını garanti altına alabilirsiniz. Fiyat olarak standart seviyenin biraz üstü ama buna değer. Performans kusursuza yakın. Tasarruf konusu ise yoruma kapalı derecede başarılı.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

MEMNUNUM

en zor lekeleri bile çıkarıyor ve yüksek yıkama performansı gösteriyor, kurutmalı çamaşır makinesi internette anlatıldığı özellikleri bire bir uyguluyor ve hem güzel yıkama yapıyor hem de kurutma performansı iyi olan bir makine, beğenerek kullanıyorum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

mmc50

14/11/2019

Bosch WAT24S80TR i-Dos A+++ 1200 Devir 9 KG

Yorum sahibi ürünü satın aldı

14/11/2019

mmc50

Sessiz, akıllı bir makina.

Kullanım klavuzu daha anlaşılır hazırlanabilir. Türkiyede üretilmesine rağmen açıklamalar anlaşılır değil.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

ebrukaraer909593

27/11/2020

süper

Çamaşır makinesinin haznei çok geniş. Eski makinemde en büyük sorunum iki parça eşyayla hemen doluyordu. Yıkaması tertemiz yapıyor. Makine o kadar temiz ki. Kullanımı kolay. Çok aşırı yer de kaplamıyor. Ekonomik yıkama yapıyor. Bir sürü yıkama programı var. En hassas kumaşları bile sorunsuz bir şekilde yıkıyor. Çok memnun kaldım severek kullanıyorum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

hakki3277

08/09/2020

BAŞARILI

Yorum sahibi ürünü satın aldı

08/09/2020

hakki3277

Çok araştırarak karar verdiğimiz bir üründü. I Dos özelliği Kısa tıkamakta programları, A+++ en güzel özellikleri. Birde Gitti Gidiyor un inanılmaz rakamıyla almak daha güzel oldu. Teşekkürler

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

berilaybay3102

21/05/2020

.

21/05/2020

berilaybay3102

9 kg yıkama kapasitesi memnun edici ama aynı oranda sıkma devri bence memnun edici değil. 1200 devir çok tercihim olmaz 1400 1500 devirler var yıkama kapasitresi aynı olup, Ayrıca kurutma özelliği de yok mesela , Diğer türlü güzel bir makine A +++ enerji sınıflı ,

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön