Sepetim

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

s****7

30/05/2021

Güzel

30/05/2021

s****7

cep telefonu açısından Nokia piyasanın tabiri caizse kralıdır. Çok dayanıklı olmasının yanında malzeme kalitesi yüksek kalite bir cep telefonudur. Benim tercih sebeplerinden biri fiyatının uygun olması. Fiyatına rağmen benim ihtiyaçlarımı karşılıyor. Düşük bütçeli kişiler için çok uygun bir cep telefonu. Tasarım olarak ince detaylar bile düşünülmüş. Boyut olarak da ölçüleri gayet iyi ve ağırlığı da memnun etti. Araştıranlar için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

z****2

01/07/2021

fena değil

01/07/2021

z****2

Çamaşır makinasını öğrenci evimizde kullanmak için aldık. Çok sık çalıştırmasak da genel olarak kıyafetleri güzel temizliyor. İç hacmi de fazla ve sıkış sıkış olmadan yıkayabiliyorsunuz. Ancak bir sorunu var. Çok fazla ses çıkarıyor. Hele akşam çalıştırırsak biz bile uyuyamıyoruz. Almayı düşünenlerin göz önünde bulundurmasında fayda var. Bunun haricinde beğendiğimiz bir ürün.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

c****2

03/07/2021

Güzel

03/07/2021

c****2

Çamaşır makinemiz bozulunca yenisi almak için gitti gidiyor sitesinden sipariş verip aldık. Birkaç gün sonra ürün elimize ulaştı. Birkaç aydır kullanıyorum. Çalışması oldukça iyi olan bir çamaşır makinesi olduğunu söyleyebilirim. Çamaşırlarım sıcacık çıkıyor içinden ve istediğim ayarlarımı rahat bir şekilde yapabiliyorum. Kullanımı kolay bir makine olduğu için gönül rahatlığıyla almanızı öneriyorum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

a****3

18/08/2020

GÜZEL

18/08/2020

a****3

Çamaşır makinem bundan benim. Yaklaşık olarak iki yıla yakındır kulanıyorum ve çok ta memnun olduğum bir makine. 7 kilo kapasitesi var. Biz iki çocuk eşim ve ben dört kişilik bir aileyiz benim için gayet yeterli bir kapasite. Çok temiz yıkıyor, çok ta sessiz çalışıyor. Bence kalitesine göre fiyatı da gayet uygun almayı düşünenlere tavsiye ederim kesinlikle.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

u****m

04/07/2020

almayin kotu koku geliyor

04/07/2020

u****m

Aldığına bin pişman ettiren her yıkamadan sonra makineden kötü koku getirten kıyafetlerin üzerini yün yün yapan bir makine bir Beko markası ile ilgili en ufak bir şey daha görmek duymak bilmek istemiyorum

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

n****c

27/04/2021

kalite

27/04/2021

n****c

Beko beni tekrar tekrar büyüledi çamaşır makinesi satın aldım ve o kadar kaliteli bir ürün ki elbiselerimin dokusunu ve rengini bozmadan çok güzel bir şekilde yıkıyor beyazlarım bembeyaz renklilerim hep canlı çok teşekkür ederim üretici firmanın eline sağlık

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön