Çamaşır Makinesi

İstediğimiz su sıcaklığı ile istediğimiz zaman aralığında çamaşırlarımızı yıkayan, sıkan hatta kurutan makineler bunlar. Sahiden çamaşır makinası olmayan bir evi düşünmek oldukça güç günümüzde. Özellikle bu konuda teknoloji bu kadar gelişmişken. Sessiz çalışan çamaşır makineleri, kısa programlar derken, makinemizi saydam çamaşır makinesi olarak üretip, yıkanan çamaşırlarımızı izlemeye başladık.
 

Su tasarruflu Çamaşır Makineleri

Elbette bu makinelerin artıları bizim için çok fazla. Ancak diğer yandan özellikle A+ / A++ / A+++ sınıfı çamaşır makinaları az su ile çok iş yapıyor ve böylelikle su tasarrufu sağlıyorlar. Enerji ve su tasarruflu makinalar sayesinde hem çok daha az fatura ödüyor, hem de kaynaklarımızın aşırı tüketiminden kaçınma fırsatı yakalıyoruz.
 

Çamaşır Makinası Marka ve Modelleri

Yerli üretim Vestel, Finlux, Beko, Arçelik, Altus, Profilo ve Kumtel çamaşır makineleri, fiyat açısından daha uygun modellere sahiptir. Bunların yanında, Siemens, Samsung, LG gibi uzak doğu markaları uzun ömürlüdür. Avrupa’da özellikle Alman markaları öne çıkıyor. Bosch, Miele, Indesit, gibi Avrupa markalarının ürettiği çamaşır makinelerine ait servisler hızlı, güvenilir ve ürünleri de oldukça geniş bir ürün bandına sahiptir.
Filtreler

Fiyat

En Düşük

-

En Yüksek

Renk

Kurutma

Hızlı Yıkama

Hızlı Yıkama Süresi

Su Girişi

Ön Yıkama

Garanti

Ücretsiz Kurulum/Montaj

Kargo Ücreti

Kargo Süresi

Başarılı Satıcı
Günün Fırsatı

Çamaşır Makinesi

kategorisinde 295 modelde 808 adet ürün bulundu.
Sırala :

Akıllı Sıralama

Çamaşır Makinesi

aramanızda 295 modelde 808 ürün.
Akıllı Sıralama

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön