GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Buzdolabı, Soğutucu

kategorisinde 1008 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Hangi tip buzdolabını tercih edersiniz?

  Alttan donduruculu

  Üstten donduruculu

  Mini buzdolabı

  Sadece soğutucu (Dondurucusuz)

Buzdolabı, Soğutucu

Mutfakların en önemli elemanı buzdolabı ve soğutucu modelleri sadece besinleri saklamakla kalmıyor, aynı zamanda tazeliklerini ve lezzetlerini daha uzun süre korumalarını sağlıyor. Dondurucu ve soğutucu bölümleri ile birlikte farklı ebatlarda değişik tasarımları bulunan buzdolapları, ailelerin olduğu kadar ofis ve iş yerlerinin, restoran ve kafe gibi işletmelerin soğutma, dondurma ve saklama ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretiyorlar.

 • Samsung Buzdolabı
 • Siemens Buzdolabı
 • Vestel Buzdolabı
 • Profilo Buzdolabı
 • LG Buzdolabı

Tek Kapılı NoFrost Buzdolapları

Buzdolabı, Soğutucu

Buzdolabı modelleri arasında en çok rağbet gören tek kapılı NoFrost buzdolapları, soğutucu ve derin dondurucu kısımlarından oluşuyor. NoFrost özellikleri sayesinde buzlanma yapmayan cihazları, uygun ve ekonomik beyaz eşya fiyatları nedeni ile tercih edebilirsiniz. Ofis ve iş yerleri tarafından sıklıkla satın alınan modeller, kullanışlı soğutucu bölmelerinin yanı sıra konforlu bir hacme sahip derin dondurucu bölmeleri ile günlük beklentilerinizi rahatlıkla karşılayacaktır.

Çift Kapılı NoFrost Buzdolapları

Buzdolabı, Soğutucu

Beyaz eşya markaları tarafından yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilen çift kapılı buzdolabı çeşitleri, derin dondurucu ve soğutucu kısımlarını birbirinden kesin çizgiler ile ayırıyor. Uzun süre saklanması gereken ürünlerin ayrı bir bölme olan derin dondurucuda korunduğu dolapları, geniş iç hacimleri ile de beğeneceksiniz. Özellikle kalabalık ailelerin ihtiyaçlarına çözüm üreten beyaz eşya modelleri, çevre duyarlılıkları sayesinde enerji kullanımında da tasarruf vadediyor. Bosch, Siemens, Vestel, Profilo, Arçelik, Regal gibi markalar nitelikli ürünleri ve ekonomik buzdolabı fiyatları ile bu kategoride yer alan çok sayıda modeli ile yeni sahiplerini bekliyor.

Alttan Soğutuculu Buzdolabı Modelleri

Buzdolabı, Soğutucu

Üst segmentte yer alan ve beklentileri yüksek kesime hitap eden alttan soğutuculu buzdolapları, ultra geniş hacimleri ile dikkat çekiyor. NoFrost, hijyen Fresh, süper hızlı dondurma, Anti-Finger Inox ve su pınarı gibi nitelikli özelliklerin tamamına sahip olan modeller, buzdolabı markaları tarafından titizlikle geliştirilen yeni nesil teknolojilerin tamamını kullanıyor. Kullanımı ergonomik olarak büyük rahatlık sağlayan modelleri, daha çok soğutucu kısmını yoğun kullanıyorsanız düşünebilirsiniz. Soğutucu kategorisinde en geniş imkanlara sahip olan modeller, üst düzey, profesyonel niteliklere sahip buzdolabı özellikleri ile dikkat çekiyor. Yan yana sıralanmış iki kapılı modellerden çok kapılı modellere kadar çeşitlendirilebilen gardırop tipi buzdolapları; soğutucu, derin dondurucu ve hatta şarap bölmelerine kadar uzayan geniş soğutucu kapasiteleri ile büyük evlerin olduğu kadar profesyonel işletmelerin de ihtiyaçlarına çözümler sunuyor. Profesyonel çözümlere ihtiyacınız var ise, Siemens, Miele, Bosch, Samsung, Vestel Puzzle ve LG'nin gardırop tipi ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Artılar

 • Çok sayıda raf ile geniş saklama seçeneği sunuyor.
 • Farklı model seçenekleri sayesinde her ihtiyaca çözüm sunuyor.
 • Buzdolabı için ayrılan herhangi bir boşluğa uyacak çeşitli boyutları bulunuyor.
 • Zeminde fazla yer işgal etmeden iç kısımda geniş bir yerleştirme alanı sağlıyor.
 • Geniş dondurucuları sayesinde tüm donmuş gıdalara hijyenik ve sağlıklı saklama alanı sunuyor.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Modellerin iç ve dış hacmi büyüdükçe zeminde daha geniş yer kapladığı için ölçüleri sorulmalı.
 • Geniş hacimli buzdolaplarını kapıdan geçirmek daha güç olduğu için önceden önlem alınmalı.
 • Buz ve su pınarı olan modellerde temizliğin nasıl yapılacağı sorgulanmalı.
 • Kapı alarmı olan modeller tercih edilmeli.
 • Enerji tüketiminde tasarrufu ön plana çıkaran modeller makinenin ekonomik ömrünü de uzatıyor.