GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Bulaşık Makinesi

kategorisinde 282 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü nasıl kullanmayı planlıyorsunuz?

  Ankastre

  Kendi evinizse, diğer ürünlerle uyumlu bir set isterseniz

  Solo

  Kiracı olarak oturuyorsanız, taşınabilir olmasını isterseniz

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makineleri evlerin bulaşık problemlerini çözen ve daha hijyenik bir yıkama gerçekleştirmeyi sağlayan beyaz eşya ürünleri arasında yer alır. Sessiz çalışma özellikleriyle beğeni toplayan beyaz eşya modelleri gece ve gündüz saatlerinde yıkama yapabilmeyi mümkün kılar. Ekonomik yıkama programları aracılığıyla minimum elektrik harcaması gerçekleştirerek yıkama işlemleri tamamlanabilir. Beyaz eşya ürünleri şık dış görünüşleri ve estetik tasarımlarıyla mutfaklarda yepyeni bir görünüm oluşmasını sağlar. Çok programlı bulaşık makineleri aracılığıyla verimli yıkamalar yapılabilir. Tam yük ve yarım yük gibi opsiyonlardan yararlanılarak beyaz eşya markaları tarafından üretilen bulaşık makineleri efektif bir şekilde kullanılabilir. Ankastre mutfak eşyaları arasında yer alan modeller yeni nesil evlere tam uyumluluk gösterir.

 • Bosch Bulaşık Makinesi
 • Samsung Bulaşık Makinesi
 • Arçelik Bulaşık Makinesi
 • Vestel Bulaşık Makinesi
 • Beko Bulaşık Makinesi

Dijital Göstergelerle Gelen Kullanışlılık

Bulaşık Makinesi

Vestel markasının ürettiği bulaşık makineleri arasında yer alan modeller akıllı dijital ekran desteğiyle kullanım kolaylığı yaratır. Yıkama işleminin hangi modda sürdüğü ve bu modun tamamlanmasına ne kadar süre kaldığı gibi bilgilere kolaylıkla erişilebilir. A enerji sınıfında yer alan Vestel bulaşık makinesi ürünleri arasından birçok yıkama programını bir arada sunan ve kullanıcılarının elini güçlendiren modeller tercih edilebilir. Su tüketimi konusunda düşük bir seviye taşıyarak çevreci nitelikler barındıran modern bulaşık makineleri aynı zamanda su faturalarında da başarılı bir performans ortaya koyar. Bulaşık makinesi fiyatları da ekonomik bir seviye taşıyarak ev ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olur.

Akıllı İç Alan Tasarımı

Bulaşık Makinesi

Bardak, tabak, tencere, kaşık ve çatal gibi mutfak ihtiyaçlarının pratik bir şekilde bulaşık makinesi içerisine yerleştirilmesini sağlayan Samsung marka modeller akıllı iç alan tasarımlarıyla fark yaratır. Ürün boyutlarına göre geliştirilmiş olan bölmeler aracılığıyla mutfak eşyalarının yerleştirilmesi için harcanan süre azalır. Deterjan ve bulaşık makinesi tavsiye yazıları sonucu tercih edilen yıkama tabletinin makineye eşit oranda dağıtılması sayesinde komple temizlik yapılır. Koku oluşumunu düşüren akıllı tasarım özellikleri sayesinde Samsung markasına ait ürünler, bulaşık makinesi yorumlar ve değerlendirmeleri hakkında araştırma yapan kullanıcıların gördüğü olumlu geri dönüşlerle ön plana çıkar. Dış kaplamanın suya dayanıklı olan yapısı bulaşık makinesinin uzun ömürlü bir kullanım için uygun bir yapı taşımasını mümkün kılmaktadır.

Yük Sensörü Teknolojisi

Bulaşık Makinesi

Makineye yüklenen bulaşıkların ağırlığını otomatik olarak hesaplayan Samsung bulaşık makinesi modelleri optimum seviyede su ve elektrik tüketimi yaparak maksimum başarı ortaya koyar. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan bulaşık makinelerinin kazanları suya ve kirlere karşı korunaklı olan yapılarıyla göz doldurmaktadır. Multitablet fonksiyonu bulunan bulaşık makinesi seçenekleri ile birden fazla yıkama tabletini bir arada makineye yerleştirebilme imkânı elde edilir. Kullanışlı kurutma sistemi aracılığıyla yıkanmış bulaşıkların suyunun süzülmesi ve mutfak eşyalarının daha kusursuz bir temizliğe erişmesi sağlanır. Ön yıkama özelliğinden yararlanarak derinlemesine temizlik gerçekleştirilebilir. Bulaşık makinesi modelleri içinde bulunan Samsung ürünlerinin yıkama erteleme opsiyonundan yararlanarak yıkama işlemini ertelemek olanaklı hale gelir.

GittiGidiyor BLOG

Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Elinizde bulaşık yıkamaktan sıkıldınız mı? Hayatınızı kolaylaştıracak bir bulaşık makinesini nelere dikkat ederek almanız gerekir? İşte bunu öğrenmek için yazımızı okumanız yeterli.

DEVAMINI OKU
Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde teknolojik olarak çok farklı seçenekler sunuyor olmaları, beyaz eşya alırken nelere dikkat etmeli sorusunu gündeme getiriyor. Siz de beyaz eşya almayı planlıyorsanız tercihinizi yapmadan önce blog yazımızın devamını okumanızı öneririz.

DEVAMINI OKU
Su Tasarrufu İçin Neler Yapmalıyız?

Su Tasarrufu İçin Neler Yapmalıyız?

Suyun hayatımızdaki önemi ve gezegenimizin sağlığı için onu doğru bir şekilde kullanmanın yolları için hepimizin aklında olan su tasarrufu için neler yapmalıyız sorusunun yanıtları hemen aşağıda!

DEVAMINI OKU