Aspiratörler

Mutfağınız ankastre olsun ya da olmasın; aspiratörsüz bir mutfak hem sağlıksız, hem de eksik olacaktır. Davlumbazların aksine aspiratörler daha az yer kaplarlar ve temizlikleri görece daha kolaydır. Tek motorlu aspiratörler davlumbazlar kadar etkili bir çekim gücüne sahip değildir, ancak aspiratör montajı, davlumbazlara oranla daha basittir.
 

Aspiratör Fiyatları

Aspiratörlerin fiyatları, ürünün model ve sahip olduğu özelliklere oranla değişkenlik gösterir. Aspiratör çeşitleri ise ürün tipine göre değişiyor. Çekmeceli aspiratörler, sandık tipi aspiratörler ve ankastre aspiratör ürünleri, ürün tipine göre sınıflandırılmasıdır. Ayrıca enerji sınıfı aspiratörleri sınıflandırmanın bir başka yoludur. Aspiratörlerde A+++, A++, A+, A, B, G, gibi enerji sınıfları bulunur. Bu enerji sınıfı değişimleri de fiyatları etkileyen bir başka durumdur.
 

Aspiratör Modelleri

Bu mutfak ürünleri, markaları bir yana, modellerine göre de farklılaşmaktadır. 3 kademeli aspiratörler en çok tercih edilen aspiratör modellerindenken, daha az ya da fazla aşamaya sahip modelleri de bulmak mümkün. Aspiratör filtreleri kullanım sıklığına göre değişmekte olup, normal durumlarda 4 ay içerisinde değişmesi ya da temizlenmesi gerekmektedir. Filtresi yıkanabilen aspiratörler bu konuda size kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca aspiratör borusu, olası tıkanmalara karşı, güvenliğiniz için düzenli olarak kontrol edilmelidir.
Filtreler

Fiyat

En Düşük

-

En Yüksek

Renk

Kontrol Tipi

Kademe Sayısı

Maksimum Emiş

Maksimum Ses

Hediye

Kargo Ücreti

Kargo Süresi

Başarılı Satıcı
Günün Fırsatı

Aspiratör

kategorisinde 80 modelde 244 adet ürün bulundu.
Sırala :

Akıllı Sıralama

Akıllı Sıralama

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön