GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Arçelik Çamaşır Makinesi

kategorisinde 12 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi yıkama kapasitesi için arıyorsunuz?

Arçelik Çamaşır Makinesi

Vazgeçilmez beyaz eşyalardan biri olan çamaşır makineleri, çamaşırları çok daha kusursuz ve kısa sürede temizlemeye yarıyor. Köklü beyaz eşya markalarından biri olan Arçelik, üstün özelliklere sahip çamaşır makinesi modelleriyle sizleri buluşturuyor. Arçelik çamaşır makinesi modelleri arasında her ihtiyaca ve her beklentiye uygun bir seçenek yer alıyor. Arçelik çamaşır makineleri farklı kıyafetlere uygun yıkama programları, farklı hanelere hitap eden iç hacimleri ve fatura dostu enerji sınıfı verimliliği ile bir çamaşır makinesinden beklediğiniz tüm özelliklere sahip bulunuyor. Siz de ihtiyacınıza ve beklentinize uygun bir çamaşır makinesi için kategorimiz üzerinden Arçelik çamaşır makinesi modellerini ve özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Farklı Beklentilere Uygun Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri

Arçelik çamaşır makinesi modelleri arasında her beklentiye uygun bir seçenek bulunuyor. Farklı iç hacimlere sahip Arçelik çamaşır makineleri çekirdek ailelere de geniş ailelere de hitap eden yıkama çözümleri sunuyor. Arçelik çamaşır makinesi 9 kg, 10 kg, 8 kg, 7 kg, 6 kg ve 12 kg yıkama kapasiteleri ile her ihtiyacı karşılamayı başarıyor. 9 kg, 10 kg ve 12 kg kapasiteye sahip bulunan Arçelik çamaşır makineleri tek seferde önemli miktarda çamaşır yıkayabilmenize olanak sunmasının yanı sıra battaniye, yorgan ve yastık gibi tekstil ürünlerini de kolayca yıkayabilmeye imkan tanıyor. Arçelik çamaşır makineleri ayrıca sıkma devri özelliğiyle de birbirinden ayrılıyor. Çamaşırlarınızın ne kadar sıkılacağıyla ilgili bir özellik olan devir hızı çamaşırın bir dakika içinde kaç kez döndürülerek sıkıldığını ifade eder. Örneğin; 1200 devirdeki çamaşır makineleri, çamaşırınızı 1 dakika içerisinde 1200 defa döndürerek sıkabilir. Arçelik çamaşır makinesi modelleri arasında 800, 1000, 1200 ve 1400 devir hızına sahip modeller bulunuyor.

Arçelik Çamaşır Makinelerinin Öne Çıkan Özellikleri

Arçelik çamaşır makineleri ile üstün bir yıkama performansı sizleri bekliyor. Farklı özellikler ve farklı avantajlarla sunulan Arçelik çamaşır makinesi modelleri A+++ enerji performansıyla faturalarınızın da dostu oluyor. Özel yıkama programları ve ek fonksiyonlarıyla da dikkat çeken Arçelik çamaşır makinesi modelleri, her kıyafete ve her kumaşa uygun yıkama çözümleriyle sizleri buluşturuyor. Pamuklular, sentetik, yünlü, elde yıkama, gömlek, koyu renkliler/kot, leke programı, yorgan programı, perde programı ve hijyen programı gibi farklı yıkama programlarıyla gelen Arçelik çamaşır makineleri; çamaşır yıkamayı çok daha pratik ve kolay kılıyor.

Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları

Kolay kullanım sağlayan panelleri ile ilk kullanımda bile zorlanmayacağınız Arçelik çamaşır makineleri, anlaşılır yıkama programlarıyla da yıkayacağınız çamaşıra uygun programı seçmenizi kolaylaştırıyor. Farklı devir hızı, farklı kapasitesi ve farklı özellikleriyle birbirinden ayrılan Arçelik çamaşır makinelerinin fiyatları da bu etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. İndirimli ve en uygun Arçelik çamaşır makinesi fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir makineye güvenle sahip olabilirsiniz. Kusursuz bir çamaşır temizliği ve yüksek enerji tasarrufu sunan Arçelik çamaşır makineleri sayesinde çamaşır yıkamak artık dert değil! Arçelik markasının yanı sıra farklı markaların da çamaşır makinesi modellerine ve fiyatlarına göz atmak isterseniz Çamaşır Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Keyifli alışverişler!