GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Ankastre Set

kategorisinde 961 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ankastre Set

Modern mutfakların vazgeçilmezleri arasında bulunan ankastre set modelleri, göz alıcı tasarımları ile olduğu kadar mutfaklarla dekoratif uyumları ve kullanışlı fonksiyonları ile de tercih edebilirsiniz. Beyaz eşya markaları tarafından farklı renk ve tiplerde üretilen setler; strong>set üstü ocak, davlumbaz ve fırın olmak üzere çoğunlukla üç parçadan oluşuyor. Her tip mutfak konseptine uygun setlerin yer aldığı zengin seçenekler arasında; elektrikli, gazlı set üstü ocak ve fırınların yanı sıra cam, seramik ve benzeri malzemeler de bulunuyor.

Çoklu Ankastre Set Modelleri

Ankastre Set

Beyaz eşya modelleri arasında mutfakların en önemli elemanları arasında yer alan lezzet avcıları set üstü ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan ankastre setler, kompakt yapıları ile mutfaklarda uyumlu bir konfor yakalıyor. Ankastre set tavsiye ve değerlendirmelerinde en çok önerilen modeller arasında yer alan üçlü setleri ekonomik ve uygun ankastre fiyatları nedeni ile tercih edebilirsiniz. Üçlü ankastre setlerin yanı sıra Siemens, Bosch, Kumtel, Arçelik, Vestel gibi belli başlı tüm markaların ürettiği, zengin çeşitliliğe sahip ikili setleri ise uygun ankastre fiyatları nedeni ile satın alabilirsiniz.

Ankastre Set Fırın ve Ocak Tipleri

Ankastre Set

Beyaz eşya tipleri arasında lezzet duraklarından en önemlisi olan fırınlar, ankastre set çeşitlerinin de olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Ankastre fırınlar set üstü ocakların hemen altında yer alabilecekleri gibi, mutfak içerisinde ayrı bir yere de konulabiliyor. Elektrikle çalışan cihazlar, iç hacimlerine göre farklı sayıda raf, ızgara teli ve tepsilere sahip oluyor. Isı dereceleri, pişirme süresi ve pişirme tipi ayarlanabilen fırınlar aynı zamanda farklı pişirme programları ile kolaylık sağlıyor. Gazlı ve elektrikli ocak gözleri olan modellerin, çalıştırma düğmeleri ise yine ocak üstünde yer alıyor. Farklı renk alternatifleri olan ve belli başlı tüm ankastre set markaları tarafından üretilen modelleri uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Ankastre Set Davlumbaz Tipleri

Ankastre Set

Ankastre mutfak setlerinin üçüncü ve değişmez bir diğer elemanı davlumbazlar, ikili ve üçlü setlerde muhakkak bulunuyor. Farklı tasarımları ile mutfakların dekorlarını tamamlayan ürünleri, uygun ankastre set fiyatları tercih edebilir, fırın ve set üstü ocak ile üçlü, ikili takımlar oluşturabilirsiniz.

Ürünün Sunduğu Avantajlar

  • Mutfaklara modern bir hava katıyor, dekorasyonu tamamlıyor.
  • Kompakt gövdeleri nedeni ile daha az yer kaplıyorlar.
  • Mutfak mobilyaları ile bütünlük sağlıyorlar.
  • Değiştirilmek istendiğinde tek tek de değiştiriliyor.
  • Enerji verimliliği en üst seviye cihazlar arasında yer alıyorlar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Satın almadan önce ölçülerinin muhakkak kontrol edilmesi gerekiyor.
  • Bir kez ankastre kullanıldı mı bir daha normal beyaz eşyalara geçmek için tüm mutfağı değiştirmek gerekebiliyor.
  • Taşınırken yeni mutfağa uyum sağlayıp sağlamaması gündemde oluyor.
  • Ankastre davlumbazların mutfak mobilyası ile uyumuna dikkat edilmesi gerekiyor.
  • Setlerin, tepsi ve filtreler dahil çıkarılabilir parçalarının bulaşık makinesinde de yıkanıyor olması tercih edilmeli.

GittiGidiyor BLOG

Ankastre Set Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Ankastre Set Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Mutfakların önemli ihtiyaçlarından olan ankastre setler her evin olmazları olmazları arasına girmiş durumda. Eğer mutfağınız için ankastre sete ihtiyacınız varsa ya da elinizdeki ankastre seti değiştirmek istiyorsanız yazımızda yer alan detayları atlamayın!

DEVAMINI OKU
İdeal Mutfak Düzeni Nasıl Olur?

İdeal Mutfak Düzeni Nasıl Olur?

Özellikle yemek yapmayı sevenler için evin en keyifli ve özen gösterilen yerlerinden biri mutfak. Bir anda dağılabilen, toplandığında keyfimizi yerine getiren mutfak düzeni nasıl olur konusu düzen sevenlerin vazgeçilmez gündemlerinden.

DEVAMINI OKU
Mutfakta Hızınıza Hız Katan 5 Süper Alet

Mutfakta Hızınıza Hız Katan 5 Süper Alet

Devir, artık her yerde hızlı ve pratik olma devri. Özellikle çalışanların mutfakta geçirdiği zaman her geçen gün biraz daha kısıtlanıyor ve yemek pişen mutfakların sayısı maalesef günden güne azalıyor.

DEVAMINI OKU