GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Beyaz Eşya

kategorisinde 103878 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Beyaz Eşya

Beyaz eşya, şüphesiz yaşam alanlarının en temel ihtiyaçları arasında bulunmaktadır. Çamaşır makinesinden buzdolabına, ocaktan aspiratöre; pişirme, saklama, temizlik ve benzeri amaçlar için mükemmel bir yardımcı olan beyaz eşya modelleri, ev içindeki hayatı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Teknoloji geliştikçe çeşitleri ve özellikleri de artan beyaz eşyalar, her beklenti ve bütçeye uygun alternatifler içermektedir.

  • Bosch
  • Samsung
  • Beko
  • Siemens
  • Vestel

Evinizin Tüm İhtiyaçlarına Cevap Veren Beyaz Eşya Modelleri

Beyaz Eşya

Her zaman en popüler elektrikli eşyalardan biri olan çamaşır makineleri; Bosch, Vestel, Samsung, Profilo, Regal gibi pek çok markayı bir araya getirmekle beraber değişik kıyafet kapasiteleri, yıkama teknolojileri ya da dahili çamaşır kurutma özelliği gibi detaylarıyla fark yaratmaktadırlar. Çamaşır makinesi fiyatları ise yine aynı detaylara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden Bosch çamaşır makinesi ile Regal çamaşır makinesi arasında birçok sebepten dolayı fiyat farkları oluşabilmektedir. Sıkça tercih edilen diğer beyaz eşyalardan biri de kuşkusuz buzdolaplarıdır. Buzdolabı modelleri, işlevlerinin yanı sıra boyutuna, rengine ve biçimine bağlı olarak oldukça hoş dekoratif bir objeye de dönüşebilmektedir. Örneğin; Bosch buzdolabı modelleri siyah gibi oldukça iddialı ve etkileyici renk seçenekleri sunarken Altus buzdolabı modelleri ise büyükten miniye boyut olarak pek çok alternatif barındırmaktadır.

En Popüler Beyaz Eşya Markaları

Beyaz Eşya

Beyaz eşya markaları açısından oldukça zengin bir içeriğe sahip olan bulaşık makineleri de mutfakların en önemli yardımcılarından biridir. Dizayn olarak Vestel bulaşık makinesi ve Profilo bulaşık makinesi modelleri şık renkler, detaylar içerirken Bosch, Arçelik, Elektrolux gibi markalar da farklı özellik ve kapasite seçenekleri sunmaktadır. Beyaz eşya seti dendiğinde akla ilk gelen ürün gruplarından biri olan ankastre setleri, her açıdan uyumlu bir mutfak isteyenler için ideal seçenekler sunmaktadır. Vestel ankastre seti ya da Kumtel ankastre seti gibi ürün modellerini ocak, fırın ve aspiratör şeklinde satın alabileceğiniz gibi ayrı ayrı veya ikili gruplar şeklinde de satın alabilirsiniz. Beklentilerinize en uygun modeli seçebilmek için beyaz eşya yorumları size büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Ayrıca beyaz eşya fiyatları üzerinden filtreleme yaparak sadece özellik bakımından değil, bütçe bakımından da sizin için ideal olana ulaşabilirsiniz.

İşinizi Kolaylaştıran Beyaz Eşya Yedek Parça ve Aksesuarları

Beyaz Eşya

Beyaz eşya modellerinin yanı sıra yedek parça ve aksesuarları da yine evlerin önemli birer kurtarıcısına dönüşebilmektedir. En bilinen küçük beyaz eşya çeşitlerinden biri olan elektrikli şofbenler, suyu hızlı ısıtan yapıları ve farklı ısı dereceleriyle avantaj sağlamaktadır. Elektrikli şofbenler dışında güneş panelleri ve sayaçlar da yine beyaz eşyaların destekleyicileri arasında bulunmaktadır. Beyaz eşya yedek parçaları içinde banyo fanından çamaşır makinesi altlığına, çay makinesi demliğinden kahve makinesi ölçü kaşığına, klima kumandasından buzdolabı koku gidericiye kadar bulmakta zorlanabileceğiniz tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Böylece online olarak yalnızca beyaz eşya modellerini değil; tamamlayıcı görevi gören ekipmanları da satın alabilirsiniz.