GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

BeSafe

markasında 108 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek güvenliği için üstün oto koltuklarıyla hizmet veren BeSafe bugün başarısını 50'den fazla ülkede göstermektedir. Markanın bir aile olarak kendinizden emin bir şekilde araçla seyahate çıkmanızı sağlayan ürünlerinin odağında güvenlik yer almaktadır. Karayolu güvenliğini teşvik eden dünya çapındaki enstitülerle de iş birliği yapan BeSafe araba koltuklarına hızlıca ulaşmak için siz de kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Üstün Özellikleriyle BeSafe Oto Koltukları

BeSafe oto koltuğu modelleri uzun yıllardır çocukların araç seyahatlerinde güvenliğini üst düzeyde korur. Çocuklarınızın yaş aralığına göre farklı modelleriyle bulabileceğiniz ürün zengin tasarımlarıyla geniş bir çocukluk dönemine hitap eder. 0 - 12 ay arasındaki bebekleriniz için bulabileceğiniz yüksek güvenlikli bir modeli 0 -13 kg arası taşıma kapasitesinde görebilirsiniz. 6. ayına giren yavrularınız içinse 4 veya 5 yaşlarına kadar kullanabilecekleri diğer modelleri inceleyebilirsiniz. 25 kg'lık maksimum taşıma kapasitesi sayesinde mükemmel yaş ve kilo oranıyla hazırlanan bu modeller arasında arkaya dönük bir BeSafe araba koltuğu bulabilirsiniz. Markanın ayrıcalıklı yanlarından biri buluğ çağındaki çocuklarınız için de araba koltukları üretmesidir. 4 ile 12 yaşlar arasındaki çocuklarınız için de güvenli ve konforlu bir modeli tercih etmeniz mümkündür. 36 kg'a kadar çıkan maksimum taşıma kapasitesi sayesinde okul çağındaki çocuklarınızı da okula, geziye, tatile güvenle götürebilirsiniz. Markanın İsveç'te ortaya çıkan yeni istatistikleri baz alarak tasarladığı ürünler arasında arkaya dönük araba koltukları oldukça dikkat çekicidir. Araç seyahatinde çocukların dört yaşına kadar arkaya bakması gerektiğini gösteren İsveç istatistikleri BeSafe bebek arabası ürünlerini de şekillendirmektedir. Kategorimizden sektörün en kaliteli ürünleri arasında yerini alan BeSafe oto koltukları ile hemen tanışıp hızlıca satın alabilirsiniz.

BeSafe Oto Koltuk Modelleri

9 ile 18 kg arası yolcu ağırlığını kapsayan BeSafe Izi Comfort X3 modeli 8 kademeli baş desteği pozisyonuna sahiptir. Ayrıca 4 farklı yatış pozisyonuyla tasarlanan üründe böylece çocuklarınız için en doğru eğimi sağlayabilirsiniz. Aracınıza emniyet kemeriyle bağlantısını kurabileceğiniz model 5 noktalı kemeri ve Isofix ile güvenliği üst düzeyde tutar. Sürüş yönüne doğru bakan model yan darbelere karşı çocuğunuzu korur. Kemer yükseklik ayarı sayesinde çocuğunuzun değişen beden ölçülerine göre ürünü güncellemeniz mümkündür. ECE R44/04 güvenlik standardına sahip model kemer üzerindeki koruyucu pedleri sayesinde çocuğunuzu rahatsız etmez. 100 - 150 cm boyundaki çocuklar için mükemmel güvenlik özellikleri sunan BeSafe Izi Flex de en doğru tercihiniz olabilir. Ortalama 4 ile 12 yaş arası çocuklar için kullanılabilecek model boya göre kullanım kriterine sahip ürünler arasındadır. Isofix ya da emniyet kemeriyle araç bağlantısına sahip modelin kendi kemerleri çocuğunuzu 5 noktadan güvenle sarar. Ekstra baş desteği sayesinde ultra konfor kazandıran ürün yan darbelere karşı da çocuğunuzu korur. Ürün ayrıca ileri yaştaki çocuklara uygun olduğundan sürüş yönüne doğru monte edilir. Çocuğunuz için en doğru pozisyonu sağlamanız için omuz ve kalça kemeri kılavuzu da sunan model yükseklik ayarına da sahiptir. Ayrıca BeSafe Isofix bağlantı noktalarına sahip birçok modeliyle uluslararası standardı tavizsiz bir şekilde korur. 0 - 13 kg arası bebekleriniz için tercih edebileceğiniz iZi Go modeli de oto koltuğu, taşıma koltuğu ve ana kucağı olarak kullanılabilir.

BeSafe Hakkında

Markanın oto koltuk üretimleri Almanya, İsveç gibi bu işin en köklü gerçekleştirildiği yerlerin standartlarını referans alır. Bir Alman otomobil derneği olan ADAC tarafından test edilen modeller tüm kategorilerde onaylanmıştır. Ürünler ayrıca Birleşmiş Milletler'in araba koltuklarına dair ortaya koyduğu mevzuatlara göre de düzenlenir. Dünyanın araç koltuğu otoritelerinin tüm verilerini merkeze alan marka ile mutlu ve huzurlu bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz. Sayfamızdan en doğru ürünü hızlı alışverişle satın alabilirsiniz.