GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Peluş Oyuncak

kategorisinde 14980 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Peluş Oyuncak

Peluş oyuncak modelleri yediden yetmişe herkesi mutlu ediyor. Çocuk, genç ve yetişkinlere özel üretimleri bulunan ve peluştan imal edilen bu oyuncakların özellikleri de birbirinden farklı oluyor. Tema, kalıp, boyut, renk, desen, baskı, bitişik ya da harici aksesuar, fonksiyonellik, iç malzeme, aksesuar materyali çeşitlilik arz ediyor. Böylece ortaya birbirinden çeşitli açılardan ayrışan modeller çıkıyor. Peluş kedi oyuncak çeşitleri ve peluş ayılar en fazla rağbet görenler arasında yer alıyor. Bununla birlikte fil, köpek, civciv, zürafa, tavşan biçimli peluşlar ve daha nicesi arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tasarıma, kalite ve dayanıklılığa, markaya, indirim ve kampanya dönemlerine bağlı olarak peluş oyuncak fiyatları değişkenlik gösteriyor.

Peluş Oyuncak Çeşitleri

Peluş Oyuncak

Dekoratif amaçlı olanlar, oyun amaçlı satın alınanlar, hediye etmek amacı ile tasarlananlar, müzikli oyuncaklar ve işlevsel modeller şeklinde uzayan bir liste sizleri bekliyor. Örneğin çocuklar için üretilen sallanan at benzeri hareketli ve aktif kullanım özellikli peluş ürünler oldukça fazla ilgi çekiyor. Çocuklara uyku arkadaşı ya da oyun arkadaşı olacak panda peluş oyuncak çeşitleri ya da peluş köpek oyuncak serileri de her dönemin rağbet görenleri arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra ses kayıt edip tekrarlayabilen oyuncaklar, kumandalı peluş hayvan modelleri, kurmalı peluş oyuncak ayı çeşitleri, yürüyen peluş hayvanlar, hayvan sesi çıkaran eğitici oyuncaklar da satın alabileceğiniz çeşitler arasında bulunuyor.

Peluş Oyuncak Tasarımları

Peluş Oyuncak

Oyuncaklar birbirinden farklı dizaynlarla, üretim teknikleriyle, materyallerle imal edildiğinden geniş bir çeşitlilik gösteriyor. Farklı boyut seçeneği sunmak bunlar arasında yer alıyor. Yakınınıza gösterişli ve şık bir hediye vermek istiyorsanız büyük peluş oyuncak çeşitlerini düşünebilir, sevimli olsun istiyorsanız farklı hayvan biçimlerindeki küçük peluş oyuncak serilerini tercih edebilirsiniz. Ürünler tek renk, renk kombinasyonlu, desenli, tamamlayıcı aksesuarlı, kurmalı, sesli, hareketli olabiliyor. Bununla birlikte güncel modadan, nostaljiden ve pop kültürden de besleniyor. Örneğin Pikachu peluş oyuncak çeşitleri hem 90'lı kuşağı hem de 2000'li nesli kendine çektiği için öne çıkarken, Mickey Mouse peluş oyuncak her daim tercih edilen klasik modellerden biri oluyor. Özellikle bebekler ve çocuklar için uyku arkadaşı olarak peluş fil oyuncak çeşitleri öne çıkıyor.

Peluşların Özellikleri

Peluş Oyuncak

Peluş oyuncaklar yumuşak dokuları ve iç malzemeleri ile dikkat çekiyor, ek olarak tasarımları da göze hitap ettiğinden gençler ve yetişkinlerin de ilgisini çekiyor. Peluş ayı serileri ya da gök kuşağı temalı unicorn peluş oyuncak çeşitleri farklı dekore edilmiş odalara yakışabilen ürünlerden oluyor. Sevgililer günü için özel üretilen yazı detaylı, kalpli, çiçek buketli oyuncak peluş ayı serileri bulmak da yastık olarak kullanılabilecek oyuncaklar satın almak da mümkün oluyor. Yumuşak yapıları, farklı boyut seçenekleri, kullanım alanları değişen ürünler arasından dilediğinizi seçebilir, alanları süsleyebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ayrıca peluş oyuncak markaları tarafından belirlenen özel fiyatlarla ucuz peluş oyuncak modellerine sahip olabilirsiniz.

Temizlik ve Bakım Önerileri

  • Kimyasal içerikli maddelerle temizlemeyin.
  • Dokuya zarar verecek temizleyiciler kullanmayın.
  • Yoğun güç uygulayarak temizlemeyin.
  • Makinede yıkamaya uygun ise talimatında belirtilen sürede ve sıcaklıkta yıkayın.
  • Yıkama sonrası havadar alanlarda kurutmaya özen gösterin ve genel olarak da rutubetli, nemli bölgelerde saklamayın.

Satın Alımda Nelere Dikkat Edilebilir?

  • Çocuklar için satın alımda yaş ibaresi kontrolünü yapmayı ihmal etmeyin.
  • Çocuklara yönelik eğitici peluş oyuncakları inceleyebilirsiniz.
  • Uzun süre kullanmak ya da eskimeden muhafaza edebilmek istiyorsanız dayanıklı ve sağlam serilere yönelebilirsiniz.
  • Boyut, renk, kalıp, iç malzeme, aksesuar seçeneklerinizi belirleyerek seçiminizi daha kolay yapabilirsiniz.
  • Anti alerjik, CE belgeli, ekstra yumuşak peluş oyuncakların da bulunduğunu unutmayın.