GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Bebek Oyuncakları

kategorisinde 162808 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek Oyuncakları

Bebek oyuncakları, bebeklerin dünyaya adaptasyon süreçlerini kısaltırken çocuklarınızın kişisel gelişimine de katkı sağlıyor. Çeşitli oyuncak markaları tarafından üretilen modeller, farklı tasarımlarıyla çocuklarınızın şekil bilgisi, el vücut koordinasyonu, kavrama yeteneği ve çoklu düşünme becerisi gibi yetilerinin gelişmesine yardımcı oluyor. Bebek oyuncakları, çocuklarınızın fiziksel gelişimine ve kendilerini mutlu hissetmelerine de yardımcı oluyor. Bebeğinizin daha sakin, dingin ve mutlu bir ruh haline kavuşmasına olanak tanıyan modeller, uygun fiyat seçenekleriyle de ailelerin beğenisini kazanıyor.

Eğitici Bebek Oyuncakları ile Tanışın

Bebek Oyuncakları

Eğitici bebek oyuncakları, bebeklerinizin zihinsel ve fiziksel gelişimine yardımcı olmaları nedeniyle büyük beğeni kazanıyor. En sevilen modeller arasında yer alan oyun halıları, çeşitli aktivite seçenekleri sayesinde bebeklerinize renkli ve eğlenceli bir dünya sunarken canlı desenleriyle de bebeklerinizin kendilerini huzurlu ve güvende hissetmelerine yardımcı oluyor. Renkli bebek oyuncakları arasında çıngıraklar, eğitici barlar ve şekil beceri setleri de bulunuyor. Yumuşak plastik ya da peluştan üretilen çıngıraklar, güvenli dokuları sayesinde çocuğunuzun zarar görmesini engellerken sevimli sesler çıkarmalarıyla da çocuğunuzun ilgisini çekiyor. Eğitici barlar ve şekil beceri setleri ise çocuğunuzun farklı geometrik desenleri ayırt edebilmesine ve kendi içlerinde gruplandırabilmesine yardımcı olarak analitik düşünme yeteneğinin ilk adımlarına katkıda bulunuyor.

Oyuncak Bebek Modelleriyle Hayatınıza Renk Katın

Bebek Oyuncakları

Oyuncak bebek modelleri, en beğenilen bebek oyuncakları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Çok sayıda modeli üretilen ürünler, gerçekçi görünümleri ve her tarza hitap eden boyutlarıyla büyük ilgi görüyor. Gerçekçi oyuncak bebek modelleri, gerçek deriyi andıran dokuları ve çeşitli fonksiyonları yerine getirebilmeleriyle en sevilen kız bebek oyuncakları arasında yer alırken konuşan oyuncak bebekler ise 300 ila 500 kelime arası konuşabilme kapasiteleriyle tüm çocukların hayranlığını kazanıyor. Büyük oyuncak bebek seçenekleri; 60 cm, 70 cm, 100 cm gibi boyutları sayesinde gerçek bir bebek görünümü sergiliyor ve annelerini örnek alan kızlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Küçük oyuncak bebek seçenekleri ise 7 cm, 8 cm, 10 cm ve 15 cm gibi boyutları sayesinde dilediğiniz her yere taşıyabileceğiniz oyuncaklar arasında bulunuyor.

Erkek Bebek Oyuncaklarını Keşfedin

Bebek Oyuncakları

Erkek bebek oyuncakları, erkek çocuklarınızın ilgi alanlarına özel olarak tasarlanan seçeneklerden oluşuyor. Her yaş grubu için farklı olarak üretilen erkek bebek oyuncak modelleri, ağırlıklı olarak araba, tır, kamyon, helikopter, tank ve tabanca gibi seçeneklerden oluşuyor. Silikon, plastik, peluş gibi farklı materyallerden üretilen seçenekler, güvenli yapıları sayesinde çocuğunuzun oyun esnasında kendisine zarar vermesini engellerken herhangi bir zararlı madde içermemeleri ile de çocuğunuzun sağlığını korumanıza katkıda bulunuyor. Erkek bebek oyuncak çeşitleri, çocuğunuzun kendi çevresine ve doğaya olan ilgisini artırırken kas gelişimini ve el vücut koordinasyonunu da geliştiriyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Oyuncak modelinizi satın almadan önce ürün boyutu, malzemesi ve hedef yaş grubu hakkında araştırma yapmanız önerilir.
  • Her çocuğunuz için ayrı bir oyuncak bebek modeli tercih ederek çocuklarınızın birlikte oynayabilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Küçük bebekleriniz için oyun halısı, masalcı oyuncak, ahşap şekil oyunu gibi zeka geliştirici seçeneklere yönelebilirsiniz.
  • Oyun havuzu, oyun topu gibi modellerden satın alarak çocuklarınızın fiziksel gelişim süreçlerini hızlandırabilirsiniz.
  • Kutulu ya da çantalı oyuncak seçeneklerine yönelerek çocuklarınıza oyuncaklarını toplama alışkanlığı kazandırabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Oyuncak bebek fiyatları; üretici marka, ürün kalitesi ve boyutu gibi özelliklere göre farklılık gösterebilir.
  • Peluş oyuncak figürlerini küçük yaştaki çocuklarınız için uyku ve oyun arkadaşı olarak değerlendirebilirsiniz.
  • Çeşitli oyuncak bebek seti seçeneklerini tercih ederek daha uygun fiyatlarla daha çok sayıda ürün satın alabilirsiniz.
  • Pedalsız bisiklet ve yürüteç gibi modeller satın alarak çocuklarınızın postür gelişimine yardımcı olabilirsiniz.
  • Dondurma çubuğu şeklindeki seçenekleri tercih ederek çocuğunuza dilediği oyuncağı tasarlama fırsatı sunabilirsiniz.