GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Resimlik ve Anı Defteri

kategorisinde 532 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Resimlik ve Anı Defteri

Bebeğinizin her anı özeldir. Bu özel anların tamamını hafızanıza kazıyacak olsanız da ilerleyen dönemler için size hatıra kalacak birkaç eşya saklamayı tercih edebilirsiniz. Giysiler ve oyuncaklar, saklanabilecek bu eşyalar arasında yer alır. Fakat bunlar zamanı kaydetmeniz ve günün en güzel ayrıntılarını hatırlamanız için size yeterli imkanı sunmayabilir. Bu problemi, bebeğiniz için bir anı defteri tutarak ve onun birbirinden güzel fotoğrafları ile süslenmiş bir resimlik kullanarak çözebilirsiniz.

Onun Her Anını Kaydedin

Resimlik ve Anı Defteri

Resimlik ve anı defteri sayesinde hem onunla geçirdiğiniz vakitleri ilk günden itibaren kayıt altına alabilir hem de gözünüzün önünde büyüyen bebeğinizin gelişimini sıkı bir biçimde takip etme olanağı bulabilirsiniz. Bu romantik ve anlamlı hediyeyi kendinize vererek hayatınızın en kıymetli anlarını ölümsüzleştirebilir, ileride unutmak istemeyeceğiniz her türlü ayrıntıyı birebir gözünüz ile görme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Renkli Ayrıntılar, Yaratıcı Fikirler

Resimlik ve Anı Defteri

Resimlik ve anı defteri modelleri anne ve babaların yaratıcılıklarını perçinleyen oldukça etkileyici tasarımlardır. Birbirinden renkli ve şık görünüşleri ile bu ürünler, güzel anılarınıza ev sahipliği yapmayı hak edecek kadar hoş ve işlevseldir. Bebeğinize ithafen yazacağınız ufak notların bulunduğu bir defter ve yürürken, konuşurken, yemek yerken, gülerken çekilmiş fotoğraflarından oluşan bir koleksiyon ile sahip olabileceğiniz en kıymetli eşya haline gelecek anı defterinizi, ileride çocuğunuza armağan ederek onu da geçirdiğiniz kusursuz anıların bir parçası haline getirebilirsiniz. Resimlik ve anı defteri markaları arasındaki seçenekler bebeğinizin şirinliği ve güzelliğine uygun ölçüde renkli ve hoş ayrıntılar ile bezenmiştir. Pek çok üretici tarafından piyasaya sürülen bu ürünler arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Defter ve bebek resimlik fikrinin yanı sıra son dönemlerin trendlerinden faydalanarak alçı kalıp çıkarma, el ve ayak izi baskılı eşyalar gibi farklı konseptleri de değerlendirerek koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz.

Kaydedilmiş En Değerli Zamanlar

Resimlik ve Anı Defteri

Bebeğinizin yürüdüğü ilk günü ve buna benzer diğer zamanları kayıt altına aldığınız gibi, bu önemli olay ile ilgili ilk duygularınızı da kaleme dökebileceğiniz bir alan yaratan anı defteriniz asla kaybetmek istemeyeceğiniz eşyalar arasına girmeye adaydır. Bebek resim albümü olarak tasarlanmış ürünlerin yanı sıra yalnızca bebeğiniz ile ilgili duygu dolu yazılarınızın yer alacağı sıcak motifli defterler de seçenekler arasında yer alır. İlerleyen yaşlarında okuması ve dünyayı daha iyi anlayabilmesi için bebeğinize anektodlar yazabileceğiniz gibi, bu alanları anne olmanın hissettirdiği sevinç ve mutluluk ile de doldurabilirsiniz. Nesilden nesile bir gelenek haline bile getirilebilecek bu aktiviteyi eşiniz ile birlikte eğleneceğiniz bir iş haline getirebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun tuttuğu ilk kalemden çıkacak izlerin bu defterde kalmasını da sağlayabilirsiniz. Onunla ilgili en değerli zamanları, olayları kayıt altına alarak uygun resimlik ve anı defteri fiyatları ile koleksiyonunuzu çeşitlendirebilirsiniz. Dilerseniz her yıl için bir defter yaparak bunu bir hayat izlencesi haline de getirebilirsiniz. Bu duygu dolu ve sevinç verici izlenceyi torunlarınıza armağan edebilirsiniz.