GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Bebek Güvenliği

kategorisinde 13645 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek Güvenliği

Bebek güvenliği konusunda özel olarak tasarlanmış ürünler sayesinde evinizi bebeğiniz için çok daha güvenli bir hale getirebilir, bebeğinizi olası kaza ve tehlikelere karşı koruyabilirsiniz. Özellikle emekleme dönemi ve sonrasında yerinde duramayan bebeklerin başına gelebilecek ev kazalarını önlemeye yardımcı olan bebek güvenlik seti modelleri ile bebeğinizin hareketlerini kısıtlamadan güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bakıcı gözetimine bırakılan bebekler içinse siz evde yokken evde neler olup bittiğini öğrenmenizi ve bebeğinizin güvende olduğundan emin olmanızı sağlayacak bebek güvenlik kamerası ve ses kayıt cihazı gibi güvenlik cihazlarından da faydalanabilirsiniz. En sık karşılaşılan tehlikeli durumlara karşı bebeğinizi güvende tutmanızı kolaylaştıran bebek güvenlik seti ise aradığınız birçok ürünü bir arada sunuyor. Almak istediğiniz güvenlik tedbirlerine yönelik, ihtiyacınız olan çok sayıda ürüne tek bir paket ile sahip olmanızı sağlayan setler, dilediğiniz çözümleri kolayca sağlıyor. Bebek güvenlik seti markaları, aynı amaçla kullanılan bir ürünü, çoklu ve avantajlı ürün paketi olarak da tüketiciye sunuyor.

Dolap, Çekmece, Kapı ve Pencereler Tehlike Olmaktan Çıkıyor

Bebek Güvenliği

Bebek ve çocukların dolap kapaklarını ve çekmeceleri açmasına engel olan emniyet kilidi çeşitleri ve klozet kapağı kilidi sayesinde miniklerin ellerinin sıkışmasını önlerken zararlı ve sakıncalı ürün ve eşyalarla temas etmelerine de mani olabilirsiniz. Kapı stoperi ve kapı tutucular sayesinde ise parmaklarının kapı aralarına sıkışmasına engel olabilirsiniz. Priz girişlerine yerleştirebileceğiniz pratik priz koruyucu aparatlar yardımıyla da dilediğiniz güvenli ortamı oluşturabilirsiniz. Ayrıca pencerelerinizde gereken emniyeti sağlayabilmek amacıyla ise anahtarlı pencere kilitlerini tercih edebilirsiniz. Çeşitli mobilya ve diğer eşyalarınızın köşeleri için üretilen köşe koruyucular ise minikleri sert ve sivri köşelerden koruyor. Bebek güvenliği için oynarken ya da oradan oraya koştururken bebeğinizin hareket alanında bulunan bu tehlikeli bölümlere kauçuk, silikon, plastik ya da sünger ve köpük malzemeden üretilen köşe koruyucuları yapıştırarak olması muhtemel kazaları rahatlıkla önleyebilirsiniz. Çok katlı evlerde ise minikleri merdivenlerin iniş ve çıkış alanlarından korumak amacıyla parmaklıklı güvenlik kapılarını tercih edebilirsiniz.

İlk Adımlar Güvenle Atılıyor

Bebek Güvenliği

Bebeğiniz emeklemeye başladığı andan itibaren sert zeminlerde hareket ederken dizleri zarar görmesin diye diz koruyucu emekleme dizliklerini kullanabilirsiniz. Devamındaki süreçte bebeğiniz ilk adımlarını atmaya başlarken biraz emekleyerek, biraz yürümeye çalışarak hareket edeceğinden ve sıklıkla poposunun üzerine düşebileceğinden ilk adım pantolonunu tercih edebilirsiniz. Popo kısmında ve diz bölümlerinde koruyucu pedler bulunan bu ürünle, bebeğinizin yürüme öncesi dönemi çok daha rahat, güvenli ve keyifli bir şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek Güvenlik Ürünleriyle İçiniz Rahat

Bebek Güvenliği

Tüm bebek güvenlik ürünleri ve bebek güvenlik seti fiyatları, teknolojik ve fonksiyonel özellikleri ve üretildikleri malzeme bakımından farklılık gösterebiliyor. Teknoloji alanında önemli markaların bebek güvenliği ürünlerinin kalite ve garantisi eşliğinde bebek güvenlik kamerası ve videolu bebek telsizi gibi teknik cihazlara güvenle sahip olabilirsiniz. Bunların yanı sıra çeşitli koruyucu aparat ve kilitlerden yatak bariyerine, boyun, kafa ve sırt koruyucudan sandalye güvenliğine, ocak bariyerinden gaz düğmesi güvenlik kapağına, araç içi bebek dikiz aynasından zemin ve banyo kaydırmazlarına, eşya sabitleyiciden duş başlığına, merdiven ve balkon filesinden kapı kolu korumasına kadar farklı kullanım alanlarına sahip yüzlerce ürün arasından ihtiyaç duyduğunuz tüm bebek güvenlik ürünlerine ulaşabilirsiniz. Böylece evinizi bebeğiniz için ideal ve güvenli bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz.