GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Bebek Nevresim Takımı ve Uyku Setleri

kategorisinde 4263 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek Nevresim Takımı ve Uyku Setleri

Bebek ve çocukların sağlıklı büyümesi için muhakkak rahat ve huzurlu bir uyku uyumaları gerekiyor. Bu yüzden bebek nevresim takımı ve uyku setleri seçilirken, her şeyden önce asgari sağlık koşullarını taşıyor olmalarına dikkat etmelisiniz. Kullanılan kumaşlardan ipliğine kadar, her detayının hassasiyetle üzerinde durmanız tercihlerinizi titizlikle yapmanız gerekmektedir.

Bebek Nevresim Takımları ve Bebek Uyku Setleri

Bebek Nevresim Takımı ve Uyku Setleri

Bebek nevresim takımı ve uyku setleri modelleri içerisinde nevresimler alışveriş listelerinin en üst sırasında bulunuyor. Gündüz ve gece boyunca rahat ve huzurlu bir uykunun büyümenin anahtarı olduğunu bilen tüm markalar, bebekleri ve çocukları rahat ettirecek, terletmeyecek anti-alerjik ürünler tasarlıyor. Bir bebek odasının ihtiyacı olan yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimden oluşan setlere, kenar yastıkları ve beşik koruyucu kenarlıklar da dahil oluyor. Böylece tam bir uyku seti olarak satılan ürünler, sayesinde tek tek alışveriş yapmak zorunda da kalmazsınız. Üstelik ürünleri tek başına almaktan daha avantajlı olan bebek nevresim takımı ve uyku setleri fiyatları ile size zengin tercihler sunar.

Cibinlik Setleri ve Yatak Alez Modelleri

Bebek Nevresim Takımı ve Uyku Setleri

Beşik örtüsü olarak da geçen cibinlik ve cibinlik demirlerini, set halinde ya da ayrı ayrı satın alabilirsiniz. Bebek yatağını olduğu gibi kaplayan örtüler, sinek ve benzeri haşerelerden bebekleri koruduğu gibi, oda içindeki hareketin bebeği rahatsız etmesini de engeller. Artık çoğu bebek nevresim takımı ve uyku setleri markaları tarafından üretilen cibinlik ve cibinlik demirlerini, bebek mobilyalarına çok kolay monte edebilirsiniz. Özellikle bezi bırakan çocuklar için kullanılan alezler ise, sıvı geçirmez özellikleri ile bebeğinizin yatağını temiz ve kuru tutar. Son derece kolay takıp sökebileceğiniz alezleri, istediğiniz sıklıkta çamaşır makinesine atıp yıkayabilirsiniz. Çok çabuk kuruyan ürünler, aynı zamanda leke de tutmaz.

Terletmeyen Bebek Yorganları

Bebek Nevresim Takımı ve Uyku Setleri

Bebekler ve çocuklar için özel olarak üretilen bebek yorganlarını, hafif malzemeleri ve suyu emen, terletmeyen kumaşları nedeni ile alışveriş listenize eklemelisiniz. Soğuk kış günlerinde bebeklerin üzerini yumuşak bir şekilde örten yorganlar, hiçbir şekilde soğuğun işlemesine izin vermiyor. Tamamen anti-alerjik ve anti-bakteriyel olan ürünleri, çamaşır makinesinde rahatça yıkayabilirsiniz. Çok çabuk kuruyan ürünler, leke tutmayan kumaşları ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.

Artılar

  • Uyku setleri bir bebek odasının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanır.
  • Dekorasyon ile de bütünleşen çoğu uyku seti, duvar kağıdından mobilya süsüne kadar tam bir uyum sunar.
  • Alezler, yatak ve çarşafların kuru kalmasını sağlarken ıslaklığın yatağa geçmesini önler.
  • Bebek yorganları anti-alerjik ve anti-bakteriyel özellikleri ile çocukların sağlığını korur.
  • Cibinlikler, özellikle yaz aylarında, bebekleri rahatsız edecek sineklere karşı etkili bir önlem olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tüm malzemeler satın alınmadan önce kumaşların pamuklu olmasına dikkat edilmesi gerekir.
  • Tercihlerin leke tutmayan kumaşlardan yana kullanılması gerekir.
  • Teri ve ıslaklığı emen kumaşlar tercih edilmeli.
  • Kumaş boyalarının doğal olmasına dikkat edilmeli.
  • Ürünler üzerinde yer alan yıkama talimatları dikkate alınmalıdır.