GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Duvar Süsü

kategorisinde 1980 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Duvar Süsü

Ev dekorlarının vazgeçilmez parçalarından biri olan duvar süsleri, farklı tarz ve modeller ile her zevk ve mekana uygun modelleri bir araya getirerek evlerin havasını değiştirir. Evinize mükemmel bir atmosfer katmak için duvar süsü modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Boş duvarlarınıza birkaç ekleme yaparak evinize canlı ve şık bir hava katabilirsiniz. Bir sanat koleksiyoncusu, bir doğa tutkunu ya da bir kitapseverseniz duvarlarınızı özelleştirilebilir, böylece hayranı olduğunuz motiflerle çevrili bir alana sahip olabilirsiniz. Tarzınız ne olursa olsun, duvar süsü ile evinize kişiliğinizi yansıtarak modern bir evin tadını çıkarabilirsiniz.

Evinizde Adeta Bir Galeri Duvarı Oluşturabilirsiniz

Duvar Süsü

Duvarlarınızla ne yapacağınız konusunda ilk etapta size ilham olacak fikirlerden başlayabilirsiniz. En sevdiğiniz resim çeperleri, vintage haritalar, duvar aplikleri veya panoları ile duvarlarınıza şık ve modern bir görüntü vererek evinizi yeniden tasarlayabilirsiniz. Evinizin boş tuvallerinde duvar süsü öğeleri kullanarak herhangi bir oda veya alanı dekor edebilirsiniz. Her tarzdaki çeşitli tuval sanatları, çerçeveli tablolar, fotoğraf çerçeveleri ve daha fazlasından birini seçip kişiliğinizle ve tasarım estetiğinizle uyumlu duvar dekorlarını keşfedebilirsiniz. Tuval üzerine küçük, orta ve büyük sanat eserlerinden seçtiğiniz bir duvar süsü modeli ile duvarlarınızda renk ve tasarım patlaması yaratarak mekanınızı anında canlandırabilirsiniz. Duvar süsü modelleri arasında raflar, duvar saatleri ve çerçeveler tercih edilebilir. Duvar dekor öğeleri, evinizdeki şıklığa son rötuşları vermenize yardımcı olabilir.

Çocuk ve Bebek Odalarında Duvar Süsü

Duvar Süsü

Çocuk dekoru söz konusu olduğunda öncelikle sıcak ve renkli detaylara sahip beyaz, havadar odalar ilk tercih nedenidir. Çocuğun cinsiyetine göre seçilen mobilyalarla uyumlu çocuk odası duvar süsü ile çocuk odaları daha eğlenceli bir hale getirilebilir. Çocukların yıllar boyunca bir odada kaldığı gerçeğinden yola çıkarak duvarlar süslemeleri yapılabilir. Her renk ve desene sahip duvar süsü modelleri sayesinde çocuğun hayal gücü geliştirilebilir. Duvar süsü modelleri arasından seçeceğiniz yumuşak tonlara ve dokulara sahip bir duvar kağıdına, eğlenceli duvar süsleri ekleyerek farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Anahtar parçalarla duvarlarınızı şekillendirerek çocuğunuzun odasını adeta bir oyun mekanına çevirebilir, eğlenerek büyümesine katkı sağlayabilirsiniz.

Duvar Süsü ile Evinizde Şaheserler Yaratabilirsiniz

Duvar Süsü

Duvara asacağınız büyük boyutlu bir resim veya fotoğraf dikkat çekici olabilir. Minimalist bir alana siyah beyaz bir fotoğraf veya canlı soyut bir parça ile renk katabilirsiniz. Bir sanat koleksiyonu, fotoğraf veya duvar asmalarını mekana ekleyebilirsiniz. Basit, uyumlu çerçeveler tercih ederek bir dizi duvar süsü varyasyonu elde edilebilir. Mekana aynalar sayesinde genişlik ve derinlik katılabilir. Aynalar ışığı yansıtır, daha büyük ve daha geniş hissettirerek küçük bir alana dahi ferahlık katılabilir. Duvar süsü olarak büyük boy bir ayna veya birkaç küçük duvar aynası tercih edilebilir. Ayrıca duvarlarınıza bir duvar resmi ekleyerek başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Duvar resminde seçilen motif odanın atmosferinde büyük bir etki yaratacaktır. Duvar süslerinde tercih edilen raflara, kitap ve küçük heykeller koyarak evinize modern bir hava katabilirsiniz. Bohem bir tarz yakalamak için eskiden ilham alan, düz dokuma kumaşlardan oluşan duvar süsleri tercih edilebilir. Çeşit çeşit duvar süsü markaları sayesinde her zevke hitap eden duvar süslerine sahip olunabilir.