GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Sleepy Bebek Bezi

kategorisinde 986 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi numara için arıyorsunuz?

Sleepy Bebek Bezi

Bebeklerin hassas cildi için bebek bezi seçimi oldukça önemlidir. Onların cildini tahriş etmeyecek, gün boyu kuruluk hissi sağlayacak ve konforlu olmalarına yardımcı olacak bir bebek bezi arıyorsanız Sleepy bebek bezi çeşitlerini inceleyebilirsiniz. 2004 yılından beri üretilen Sleepy bebek bezleri, hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük beğeni topluyor. Bebeğinizin her döneminde konforlu ve kuş kadar hafif hissetmesini sağlayacak Sleepy bebek bezi çeşitleri, bebek cildi ile mükemmel bir uyum sağlama amacı güder. Her beden ve boydaki bebek için uygun olacak seçenekler sunan Sleepy bez, bebeklerin vücuduna tam olarak oturur ve böylece bebeklerin özgürce hareket edebilmelerini sağlar. Farklı dönemlerdeki, farklı kilo ve boydaki bebekler düşünülerek tasarlanan özel Sleepy bebek bezi çeşitlerinin tümünü kategorimiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Sleepy Yenidoğan Bebek Bezleri

Sleepy yenidoğan bez çeşitleri; yeni doğan bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Hem yeni doğan hem de prematüre doğan bebekler için uygun bez modelleri Sleepy'de sizleri bekliyor. Sleepy prematüre bebek bezi 0-3 kilogram ağırlığındaki bebekler için uygunken; yeni doğan bebek bezleri ise 2-5 kilogram ağırlığındaki bebekler içindir. Sleepy bez 1 numara olanı normal kiloda doğan yeni doğmuş bebekler için kullanılabilir. 2-5 kg arası doğan bebeklerde Sleepy 1 numara bez tercih edilirken; 0-3 kilogram arasında doğmuş prematüre bebekler için Sleepy 0 numara bebek bezi kullanılabilir. Sleepy bez yenidoğan seçenekleri; 80'li, 40'lı, 120'li, 210'lu gibi paketlerle sunulur. İlk kez deneyecekseniz daha az sayıdaki paketleri tercih edebilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezi Çeşitleri

Sleepy bebek bezi çeşitleri arasında farklı kategorilerde seçenekler bulunuyor. Sleepy prematüre bebek bezi ve 1 ila 7 numara arasında değişen bebek bezleri arasından bebeğiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Sleepy 1 yeni doğan bebekler için uygunken Sleepy 2 bebek bezi 3-6 kilogram arasındaki bebekler için uygundur. Bu yüzden 1 numara ile 2 numara arasındaki geçiş genellikle hızlıdır. Ancak yeni doğan bebeklerde bez değişikliği sık yapıldığından ilk bezi çoklu olarak tercih etmek daha tasarruflu bir alışveriş yapmanızı sağlar. Sleepy bebek bezi 3 numara ise 4-9 kg arasındaki bebekler için uygundur. 4, 5, 6 ve 7 numaralı Sleepy bebek bezlerinde de yine bebeklerin kilosuna göre uygun seçenekler bulunur. Yani Sleepy bebek bezi çeşitleri arasından seçim yaparken bebeğinizin dönemine göre değil tamamen kilosuna göre seçim yaparsınız. Her bebeğin her dönemdeki gelişimi farklı olduğundan doğrudan bebeğinizin bedenize uygun bir bezi Sleepy ile kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca bebeklerin özellikle hareketlendikleri dönemde kolayca giydirebileceğiniz Sleepy külot bez çeşitlerini de sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezi Fiyatları

Sleepy bebek bezi çeşitleri bebeklerin ağırlıklarına ve bedenlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Sleepy bebek bezleri arasından seçim yaparken bebeğinizin kilosuna en uygun olanı seçmeye özen göstermelisiniz. Bunun yanı sıra Sleepy bezler farklı adetlerde bezler içeren paketlerde beğeninize sunuluyor. Sleepy bez fiyatları da hem paket içeriğindeki bez adedine hem de bezin bedenine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. En uygun Sleepy bebek bezi fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilir; çoklu paketler tercih ederek indirim fırsatlarıyla bebek bezi satın alabilirsiniz. Sleepy markasının yanı sıra farklı markalarında bebek bezlerini incelemek isterseniz Bebek Bezi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.