GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Prima Bebek Bezi

kategorisinde 859 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi numara için arıyorsunuz?

Prima Bebek Bezi

Bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak geliştirilen Prima bebek bezleri, tüm ıslaklığı kolayca hapsederek bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Islaklığı hapsetme özelliği sayesinde bebeğinizin her an kuru ve hafif hissetmesini sağlayan Prima bebek bezi, cilt dostu yapısıyla hem bebeklerden hem ebeveynlerden geçer not almayı başarıyor. Farklı dönemlerdeki bebekler için uygun çeşitleriyle her bebeğe özel bir seçenek sunan Prima bebek bezleri, ebeveynler tarafından sıkça tercih edilen bezler arasında yer alıyor. Cilt dostu olduğu dermatolojik olarak da kanıtlanmış olan Prima bezler aynı zamanda nefes alan yüzeye sahip bulunuyorlar. Bu özellikleri ile de bebeklerinin cildinin nefes almasını sağlayan Prima bez çeşitleri, pişik ve kızarıklık sorunlarının da önüne geçmeyi başarıyor. Prima bez çeşitlerini yakından incelemek, özellikleri ve fiyatları ile ilgili daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz kategorimizde sıralanan ürünleri incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Her Bebeğe Uygun Prima Bebek Bezi Çeşitleri

Prima bebek bezi çeşitleri arasında her bebeğe uygun bir seçenek yer alıyor. Prima bebek bezi yenidoğan, 0-3 ay arası dönemdeki bebeklere hitap ediyor. Yeni doğmuş bebekler için hassas bakım sunan yenidoğan bezleri, onların hassas ciltleri için özel olarak geliştiriliyor. Prima aktif bebek bezleri ise gelişim sürecinde olan bebekler için uygun bir seçenek oluyor. 3-12 ay dönemdeki bebeklerde kullanmaya uygun olan bu bezler, bebeklere kuru gün ve geceler sunuyor. Yürümeye başlayan 12 ay ve üzeri dönemdeki çocuklar için de Prima'da esnek konfor sunan bez çeşitleri bulunuyor. Kullanım kolaylığı sağlayan ve bebeklerin konforunu arttıran Prima külot bez seçenekleri de bulunuyor. Bu bezleri tıpkı külot giydirir gibi bebeğinize giydirebiliyor ve çıkarırken yanlardan yırtarak kolayca çıkarabiliyorsunuz.

Prima Bebek Bezlerinin Avantajları

Cilt dostu Prima bebek bezlerini kullanmanın hem ebeveynler hem de bebek için pek çok avantajı bulunuyor. Nefes alan yüzeylere sahip olan Prima bezler, bebeğinizin cildinin korunması için bez içinde hava dolaşımının sağlanmasını mümkün kılıyor. Böylece bebeğinizin cildi her an nefes alabiliyor. Özellikle sıcak havalarda bebeklerde oluşan pişik ve kızarıklık sorunları da bu sayede önlenmiş oluyor. Bu da bebeklerin her an rahat hissetmesini ve dolayısıyla ebeveynlerin de rahat olmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra emiş gücü oldukça fazla olan Prima bebek bezleri, bebeğinizin hem gün içinde hem de geceleri kuru kalmasını sağlıyor. Bu sayede bebekler, kuruluk ve hafiflik hissiyle gece uykuları bölünmeden mışıl mışıl uyumaya devam edebiliyorlar.

Prima Bebek Bezi Fiyatları

Prima bebek bezleri, bebeklere konfor ve ciltleri için yüksek koruma sunar. Bu anlamda paranızın karşılığını sonuna kadar almanızı sağlayan Prima bez çeşitleri, avantajlı fiyatlarla da bütçe dostu bir tutum benimser. Prima bebek bezi fiyatları; bezin özelliklerine, çeşidine göre değişkenlik gösterebiliyor. Ekonomik Prima bez fiyatlarından faydalanmak için Dev Ekonomi Paketi gibi kampanyalı ve çoklu ürünleri tercih edebilirsiniz. Özellikle uzun sürelik bez ihtiyacınız varsa çoklu Prima bebek bezlerini tercih etmek daha avantajlı olacaktır. Ancak GittiGidiyor mağazaları tarafından tekli paketler de en uygun fiyatlarla beğeninize sunuluyor. Eğer deneme amacıyla bir bez alacaksanız dilerseniz öncesinde tekli paket satın alarak bezi deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz Bebek Bezi kategorimizden tüm bebek bezi markalarını inceleyebilirsiniz.