GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Islak Mendil, Havlu

kategorisinde 1636 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Islak Havlu

Islak havlu hayatın her alanında kullanılabilen son derece pratik ve işlevsel bir üründür. Kullan-at mantığı ile her an el altında bulunabilen ve gerek ev içinde gerekse dışarıdaki ortamlarda temizlik hissiyatını arttıran, oldukça etkili bir buluştur. Bebek bakımı konusunda anne ve babalara sağladığı katkı ise diğer alanlarda olduğundan çok da kullanışlı bir hale gelmesine neden olur. Bebeğin, özellikle tuvalet eğitiminden önce evde ve diğer her yerde temizlik ve hijyeninin desteklenmesi ıslak mendil sayesinde mümkün hale gelir.

"
"

Islak Havlu Kullanmanın Rahatlığı

Islak Havlu

Kullanılıp atılan bu ürün sayesinde bebekler sürekli rahat ve temiz kalırken anne ve babalar da pek çok açıdan işlerini kolaylaştırabilir. Bu noktada ebeveynler bebekleri için kullanacakları ürünü seçerken dikkatli olmalıdır. Hassas bebek cildi için üretilmiş özel ürünler kurtarıcı olmakla birlikte pişik, tahriş ya da zararlı kimyasallardan ortaya çıkabilecek diğer olumsuz sonuçların da önüne geçilmesini sağlar. Temizleyicinin etken maddesi, ürünün dokusu ve yumuşaklığı hatta boyutu bile kullanım açısından farklı koşulların ortaya çıkmasına neden olur. Bu nedenle anne ve babalar ıslak havlu fiyatları arasında seçim yaparken bu gibi kritik konulara dikkat ederek en doğru kararı verebilir.

Bebeklere Özel, Kimyasal İçermeyen Islak Havlu Çeşitleri

Islak Havlu

Son dönemde dünya genelinde yaygınlaşan sağlıksız kimyasalların temizlik ürünlerinde kullanılması konusu, bebekler için üretilmiş ıslak havlu çeşitleri için de büyük önem taşır. Cilt yolu ile temasında bebeğinizin sağlığına kötü etkilerde bulunacak ürünlerden uzak durarak içinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Paraben, parfüm ya da alkol gibi kimyasalları içermeyen ve bebekler için özel olarak üretilmiş ıslak havlu çeşitleri bu aşamada tercih listenizin en başında yer alabilir. Bu sayede onun cildini koruyarak hem bebeklik dönemi hem de ilerleyen dönemlerde yaşama olasılığı olan sağlık sorunlarının önüne geçebilirsiniz. Sleepy, Prima gibi güvenilir markaların ürünleri, içerikleri bakımından bebeğiniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alabilir. Ayrıca kapaklı paketleri ile kullanım kolaylığı da sağlayan bu ürünler sayesinde bebeğinizin her türlü temizlik ihtiyacını güvenli ve sağlıklı bir yol ile giderebilirsiniz.

Yeni Doğanlar İçin Özel Ürünler

Islak Havlu

Bebek cildi her dönem hassas olsa da yeni doğan döneminde ekstra dikkat gerektirir. Dünyaya yeni gelen bebeğinizin hangi koşullara nasıl reaksiyon göstereceğini tam olarak kestiremeyeceğiniz için ıslak havlu çeşitleri arasında seçim yaparken her zaman en özel ve sağlıklı olanı bulmak isteyebilirsiniz. Bu noktada Dalin ya da Johnsons gibi bebek bakımı konusunda tüm dünyada uzman konuma gelmiş markaların yeni doğanlara özel ürünlerini tercih edebilirsiniz. İçerisinde zararlı kimyasallar bulunmayan ve yeni doğan bebeğin cildine uyum sağlayacak dokusu ile fark yaratan bu ıslak havlu modelleri ile kritik olarak kabul edilebilecek ilk ayları kolaylıkla atlatabilirsiniz. Bebeğinizin alerji geçirmesi riskini ortadan kaldırırken aynı zamanda kendi işinizi de bir parça kolaylaştırabilirsiniz.

Ürünün Avantajları

  • Kullan-at formatı pratik ve işlevsel bir alan yaratır.
  • Hassas ciltler için üretilmiş ıslak havlu modelleri cildi korur.
  • Paketli olması taşınabilirliğini kolaylaştırır.
  • Yalnızca bebek bakımı değil, günlük işler için de kullanılabilen oldukça kullanışlı bir üründür.
  • Pişik, tahriş gibi olumsuz şartlardan bebeğinizi korumanıza yardımcı olur.

Ürün İle İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Bilinmeyen ve güven vermeyen markalar tercih edilmemelidir.
  • Ürünün kimyasal içeriği mutlaka gözden geçirilmelidir.
  • Kaliteli olmayan ıslak havlu çeşitlerinin cilde zarar verme ihtimali olduğu gözden kaçırılmamalıdır.
  • Her zaman için bilinen ve güvenilen markaların ürünleri tercih edilmelidir.
  • Alkol, paraben gibi maddeler kullanılmadan üretilen ürünlerin seçilmesi bebek sağlığı açısından önem taşır.

GittiGidiyor BLOG

Bebeğinize Islak Mendil Alırken Nelere Özen Göstermelisiniz?

Bebeğinize Islak Mendil Alırken Nelere Özen Göstermelisiniz?

Yenidoğan bebeğiniz için kullanacağınız tüm ürünlerin zararsız olması oldukça önemlidir. Özellikle bebeğinizin cildine değen ürünleri seçerken çok dikkatli olmalısınız. Çok sık kullanılan bebek ıslak mendilleri de bunların başında gelir. Peki bebeğiniz için ıslak mendil seçerken nelere özen göstermelisiniz. Sizler için derledik.

DEVAMINI OKU
Bebek Bezi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek Bezi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her anne-baba, bebeği için bez seçerken onu en rahat ettirecek doğru ürünü bulmak ister ve bebeğinin hassas cildine zarar gelmesinden endişelenir. Ancak bir bebeği en çok rahat ettirecek doğru ürünü bulabilmek için birçok markanın farklı ürününü denemek gerekebilir.

DEVAMINI OKU
Bebeklerde Pişik Sorunu İçin Öneriler

Bebeklerde Pişik Sorunu İçin Öneriler

Doğru bez kullanımından en iyi pişik kremlerine, ıslak mendil seçimlerinden kıyafet detaylarına; bebeklerde pişik oluşumunu engellemek için bu tavsiyelere göz atın!

DEVAMINI OKU