GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Bebek Beslenme Gereçleri

kategorisinde 21402 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek Beslenme Gereçleri

Bebeklerin beslenme ihtiyaçlarını gidermek için tasarlanmış ürünler, şık tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile bebeklerin konforlu bir biçimde beslenmesine katkı sağlar. Sağlığa uygun materyaller ile tasarlanmış bebek beslenme gereçleri, bu alanda varlığını kanıtlamış birçok ünlü markanın ürün yelpazesinde yer alır.

Biberon ve Yeni Doğan Beslenme Setleri

Bebek Beslenme Gereçleri

Bebeklerin ilk beslenme dönemlerinden itibaren ihtiyaç duyacağı biberonlar, bebek beslenme gereçleri seçkisinde birçok farklı model seçeneği ile tasarlanır. Yeni doğan bebeklerin henüz yeterince gelişmemiş damak yapısına uygun emzikli biberonlar, set halinde satışa sunulmakla birlikte, istenirse tekli olarak da satın alınabilir. Silikonlu biberon uçları ve yalancı emzik modelleri, emme alışkanlığının geliştirilmesine katkı sunar. Emzik askısı, alıştırma bardağı ve çorap içeriği ile set halinde tasarlanan bebek beslenme gereçleri modelleri, tek seferde ihtiyaç duyacağınız birçok ürünü bir arada sunar. Biberon ve bebek beslenme gereçleri için tasarlanmış özel temizlik maddeleri de bebeğinizin sağlığını güvence altına alır. Chicco tarafından hazırlanan ve %98 doğal formülü ile bebek beslenme gereçlerini sağlıklı biçimde temizleyen ürünler, biberon ve emzikler için lekesiz, kusursuz temizlik sağlar. ICEA tarafından sertifika verilmiş Friendly markalı biberon ve bebek gereçleri temizleyici, kokusuz formülüyle tabak, kaşık ve diğer beslenme gereçlerini kusursuz biçimde temizler. Tüm biberon modelleri ile uyumlu Philips markalı buharlı sterilizatör modelleri, BPA içermeyen sağlıklı tasarımıyla biberonlar için ekstra sterilizasyon sağlar. Temizlik malzemelerinin yanı sıra bu kategoride yer alan Arçelik biberon ısıtıcı modelleri, biberon ve kavanoz mamalarını en hızlı ve ideal sıcaklıkta ısıtma işlemini gerçekleştirir.

Bebek Beslenme Yardımcı Gereçleri Çok Pratik

Bebek Beslenme Gereçleri

Ergonomik tasarımı ile fonksiyonel bir kullanım sunan kapaklı bebek beslenme tabakları, kendi ellerinizle bebeğiniz için hazırladığınız mamaları yanınızda kolayca taşıyabilmeniz için katkı sağlar. Temizlenmesi kolay ve derin olarak tasarlanan kapaklı mama tabakları, ilk beslenme ihtiyaçları ve sık sık ihtiyaç duyulan ara öğünler için mükemmel bir ürün niteliği taşır. Dünyanın en ünlü bebek beslenme gereçleri markaları tarafından tasarlanan sağlıklı yardımcı gereçler, sizin ve bebeğinizin daha uzun süre kaliteli zaman geçirmeniz için tasarlanır. Markalara göre farklılık gösteren bebek beslenme gereçleri modelleri, sağlıklı materyaller ve pratik kullanım özellikleri ile taşır. Silikon uçlu bebek mama kaşıkları, emme duygusuna alışmış olan bebeklerin beslenme alışkanlıklarını geliştirmek için maksimum güvenlik önlemiyle yuvarlak kenarlı olarak tasarlanır.

Gıda Hazırlama Ürünleri de Bebek Gereçleri Koleksiyonunda

Bebek Beslenme Gereçleri

Lansinoh markalı bebek biberonları, bebeklerin anne memesinden biberona ve yeniden anne memesine geçişini kolaylaştıran tasarımlarla üretilir. Lansinoh süt pompaları, tüm gün işte olduğunuz zamanlarda bile bebeğinizin anne sütüyle beslenmesini sağlar. Manuel ve otomatik olarak tasarlanan süt pompası modelleri, her iki modelde de konforlu bir kullanım gerçekleştirir. Pompa ile hazır hale gelen sütleri, küçük gramajlar halinde kullanıma hazır halde saklayan süt kavanozları, süt pompası setinde yer alır. Weewell markalı yoğurt hazırlama makineleri, günün her saatinde bebeğinize taze yoğurt yedirmeniz için katkı sağlar. Bebek beslenme gereçleri fiyatları, kalite ve fiyat karşılaştırmasında kullanıcıların memnuniyetini kazanır.

İpuçları

  • Bebek beslenme gereçleri, bebeklerin normal beslenme sürecine geçişini kolaylaştırmada destek sağlar.
  • Yeni doğan bebeklerin ilk 6 ay yalnızca anne sütü ile beslenmesi bağışıklık sisteminin gelişmesinde önemli bir adımı oluşturur.
  • Bebeğinizle dışarı çıkarken ihtiyacınız olan özel tasarımlı pratik saklama kapları, çocuk güvenliğini tehdit etmeyen sağlıklı materyaller içerir.
  • Anne sütü döneminde bebeğinizin beslenmesini kolaylaştıran süt pompaları, aynı zamanda bebeğinizin yanında olamadığınız zamanlarda da bebeğin anne sütünden mahrum kalmasını önler.
  • Set halinde satın alınan bebek beslenme setleri, ihtiyacınız olan tüm araç gereci bir arada bulabileceğiniz biçimde ideal ürünlerden oluşur.

Bunlara Dikkat!

  • Bebeğiniz için beslenme gereçleri seçerken, sağlık için sakınca oluşturmayan materyaller tercih edilmeli.
  • Bebek beslenme gereçlerinin tasarımları, ergonomik ve bebek fizyonomisine uygun olmalı.
  • Dünyada kabul görmüş markalardan tercih edilen bebek beslenme gereçleri, tüm test onaylarından geçirildiği için güvenle kullanılabilir nitelikler taşır.
  • Seçmiş olduğunuz bebek beslenme gereçleri, pratik özelliklere sahip ve kolay temizlenebilir özellikte olmalı.
  • Bebek beslenme gereçleri, mutlaka bebek araç gereçlerini dezenfekte etmek için tasarlanmış temizlik ürünleri ile temizlenmeli.

GittiGidiyor BLOG

Bebeklerde Beslenme Gereçlerinin Olmazsa Olmazları

Bebeklerde Beslenme Gereçlerinin Olmazsa Olmazları

Bebeklerin beslenme esnasında kullanacağı minik kaşık ve çatallar, en ideal mama tabak ve kaseleri, olmazsa olmaz mama sandalyeleri hakkında detayları keşfetmeye ne dersiniz?

DEVAMINI OKU
Emzirmekten Biberona; Bebeklerin Beslenmesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Emzirmekten Biberona; Bebeklerin Beslenmesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Biberonla besleme söz konusu olduğunda her emzirilen bebek farklı şekilde tepki verir ve adapte olur. Sadece sabırlı olun. Bebeğiniz biberona da zamanla alışacak.

DEVAMINI OKU
Bebek Maması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek Maması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeklerin sağlığı, fiziksel gelişimi, zihinsel süreçleri için doğru beslenmeleri oldukça önemlidir. Piyasada var olan bebek maması isimleri kafanızı karıştırıyor, hangi mamanın bebeğinizin ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılayacağı konusunda endişe duyuyor olabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için bebek maması seçerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli detayları derledik.

DEVAMINI OKU