GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Bebek Banyo

kategorisinde 3828 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek Banyo

Banyo yapmak bebeklerin sağlıklı gelişimi için büyük önem taşır. Doğumlarından itibaren bebeklerin, doktorlarının önerdikleri sıklıkta yaptıkları banyo keyfi, kullanılan bebek banyo ürünleri ile konfor kazanır. Yeni doğan için banyo saatinin gerektirdiği ilgi ve güvenlik unsurları ilerleyen aylarda hareketliliklerinin artması ile değişkenlik gösterse de her zaman özen ister.

Banyo Keyfi İçin Bebek Banyo Seti

Bebek Banyo

Ebeveynler için bebek banyo saatinin güvenli ve bebek için konforlu tamamlanması önem taşır. Kullanılan bebek banyo seti ürünlerinin bebek cildi için özel olarak üretilen malzemelerden yapılması tercih sebebidir. Bebek banyo ürünleri içerisinde küvet, güvenli ve kolay yıkanmayı destekleyen banyo filesi, kova, maşrapa, yıkama süngeri ve küvet ayağı parçalarından oluşan banyo küvet setleri ebeveynin tek başına da bu süreci tamamlamasını sağlar. Filipper, Muju Muju, Ships Baby, HDG, Sevi Bebe, BabyJem, Mothercare markaları tarafından sunulan bebek küvet setleri içerisinden ihtiyaçlar doğrultusunda tercih yapılabilir. Banyo küvetleri, ergonomik tasarımları ile bebeklerin sağlıklı banyo saatleri geçirmelerini sağlar. Plastik malzeme kullanılarak üretilen banyo küvetleri, kenarları banyo yaptıranın tutmasını kolaylaştıran tasarımdadır. Küvet altında bulunabilen tıpa suyun boşaltılmasını kolaylaştırır. Banyo malzemelerinin konulabileceği kenar bölümleri de, başlayan banyo keyfinin kesintiye uğramadan devamını sağlar. Güvenli banyo için küvet içerisine gerilerek kullanılan fileler de özellikle ilk 6 ayda yatarak yıkanması gereken bebekler için kullanılır. File kullanımı ile bebeğin hareketleri kontrol edilebilir ve bebek üşümeden banyo sürecini tamamlar. Bebek banyo seti içerisinde yer alan bebek kova ve maşrapası, banyo suyu sıcaklığının kontrolünü ve sağlıklı durulamayı destekler.

Bebek Banyo Malzemeleri ile Banyoda Eğlence

Bebek Banyo

Baby Mate ve BaybJem markaların bebek banyo şapkası ve banyo siperi ile bebeklerin gözlerine sabun ve su kaçması tedirginliği yaşamadan bebeklerin eğlenceli bir şekilde banyo saatini tamamlaması sağlanır. Banyo eğlencesi sağlayan bebek banyo malzemeleri içerisinde banyo süngerleri ve parmaklara takılan eğlenceli banyo lifleri, kullanılan figürler ve pürüzsüz yapıları ile bebek cildini temizler ve masaj yapar. Baby Seat bebek banyo oturağı anatomik yapısı ile güvenli bir şekilde bebeklerin banyoda yıkanmasını destekler. Ev içerisinde oturması için de kullanabilen bebek banyo oturağı, 13 kiloya kadar çocuklar için kullanılabilir. Swimava banyo simidi setleri ile bebekler banyoda kolları serbest bir şekilde rahat hareket eder, vücut suyun içerisinde kalacağı için vücut ısısı düşmeden bebeklerin banyosu tamamlanır.

Mis Kokan Banyo İçin Banyo Köpükleri

Bebek Banyo

Bebekler için banyo ve çamaşırlarının temizlenmesi süreçlerinde özel ürünler kullanılır. Hassas olan bebek ciltlerini korumak ebeveynlerin ve bebek banyo seti markalarının hedefleri içerisindedir. UniBaby, Dalan, Dalin, SebaMed, Burts Bees, Bübchen, Chicco, Organique, Hipp markalarının bebek banyo köpükleri hassas bebek ciltlerinin korunarak temizlenmesini sağlar. Fransız Mustela markasının bebek banyo setleri de geniş ürün yelpazesi, insan ve çevreyi koruyan ürünleri ile bebek banyo ve bakım ürünleri sunar. Bebeklerin ciltlerindeki gözeneklerin açılmasını, daha sağlıklı büyümelerini destekler. Chicco ve Bebedor fırça ve tarak setleri, bebeklerin narin saçlarının taranması ve kurumasını sağlarken saç derisine de masaj yapar. Bebek çamaşırlarının yıkanması için de özel içerikli ürünler tercih edilir. Dalin çamaşır deterjanı, granül sabun ve çamaşır yumuşatıcı özel hipoalerjenik formulü ile bebek cildine uygun üretilir ve çamaşırlar temizlenirken bebeklerin cildine zarar vermemeyi hedefler. Bebek banyo ürünleri ebeveynler için ilk alınan malzemeler içerisindedir. Bebek banyo seti markaları, kullandıkları bebek cildine dost malzemeleri ile güvenli kullanımı destekler. Sağlıklı gelişim için büyük önem taşıyan bebek banyo keyfinin devamlılığı için bebek banyo seti markaları içerisinden tercihlerinizi yaparak ihtiyaçlarınızı tamamlayabilir ve banyo keyfinizi başlatabilirsiniz.

Bebek Banyo Malzemeleri Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Bebek banyo malzemelerinin konforlu olmasının yanında güvenli ve sağlıklı olması önemlidir.
  • Banyo seti seçiminde bebekler için özel üretilen malzemeler tercih edilmelidir.
  • Her bebek büyüme hızı ile farklılıklar gösterir. Bu nedenle seçilen ürünlerin bebeğin yaşına uygunluğuna dikkat edilmelidir.
  • Satın alınan bebek banyo ürünlerinin bebebğinizin cilt yapısı ile uyumu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Marka içeriklerindeki farklılar ve üretimlerinde kullanılan malzeme özellikleri nedeni ile bebek banyo seti fiyatları farklılıklar gösterir.

Banyo Saatine Hazırlanırken Bunları Göz Önünde Bulundurun

  • Bebeğin banyo yapacağı ortamın sıcaklığının öncesinde ayarlanması gerekir.
  • İçerisine yeterli ısıda su konulmuş küvetin hazırlanmış olması bebeğin banyo keyfini hızlandırır.
  • Banyo sırasında ihtiyacınız olan şampuan, krem, sünger gibi malzemelerin yanınızda hazır olması kesintisiz banyo keyfi sağlar.
  • Banyo sonrası gerekli olan havlu ve temiz kıyafetlerin banyo başlamadan ulaşabileceğiniz yerde olması bebeğin üşümeden hazırlanmasını kolaylaştırır.
  • Bebeğiniz ile aranızdaki bağı kuvvetlendiren önemli anlardan biri banyo saatidir. Keyfin sürekliliği bebek banyo malzemeleri ile desteklenir.