GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Bebek Banyo, Tuvalet

kategorisinde 10093 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek Banyo, Tuvalet

Bebek banyo ve tuvalet ürünleri farklı modelleri ile bebeklerin konforunu olduğu kadar annelerin rahatlığını da garanti ediyor. Özellikle ilk aylarda oldukça zorlanan annelerin imdadına yetişen bebek banyo seti ve bebek banyo ürünleri, zengin çeşitleri ile sınırsız alternatifler sunuyor. Bebeklerin tuvalet eğitimine başlamak için iyi bir seçenek olan bebek tuvalet setleri fiyatları ile anne babaları zorlamadığı gibi farklı modelleri ile bebekleri de teşvik ediyor.

Bebek Banyo Setleri

Bebek Banyo, Tuvalet

Bebek banyo seti modelleri; küvet, file, kova ve su dökmeye yarayan kaplardan oluşuyor. Bazı modellerde annelerin rahatça oturmasını sağlayan mini tabureler de bulunuyor. Bebeklerin belli bir ağırlığa gelene kadar küvetin içine güvenle yerleşmesini sağlayan file tekstiller, bir süre sonra kullanılmasa da oluyor. Küvetlerin yapısı, belli bir ağırlığa ulaşan bebeklerin dik durmasına destek olacak şekilde planlanıyor. Uygun bebek banyo seti fiyatları nedeniyle annelerin tercih ettiği ürünler, bebeklerin banyo saatlerini eğlenceli bir aktiviteye dönüştürerek temizlik alışkanlığını erken dönemlerden itibaren kazandırmaya başlıyor.

Bebek Küvetleri ve Tabureleri

Bebek Banyo, Tuvalet

Tek başına satılan bebek küvetleri, şişme ve plastik modelleri ile anneleri rahat ettiriyor. Küvetin içine yerleştirilerek kullanılan plastik küvetlerin yanı sıra banyo küvetine takılabilen şişme küvetler de aynı işlevi görüyor. Bebek banyo seti markaları, tercihlere ve ihtiyaçlara cevap verebilmek için her modelden üretiyor. Annelerin bebekleri rahatça kavrayabilmeleri ve bebeklerin kaymamaları için gerekli önlemleri alıyor. Daha büyük bebekler ve çocuklar için tavsiye edilen banyo tabureleri ise bebeklerin büyük küvet içinde rahat ve güvenli bir biçimde oturur pozisyon almasını sağlıyor.

Bebek Banyo Malzemeleri

Bebek Banyo, Tuvalet

Bebek banyo malzemeleri içerisinde en önemli eşyalardan biri olan bebek tuvalet setleri ve lazımlıklar ilk tuvalet eğitimini başlatıyor. Bu yüzden dikkatle seçilmesi gereken bebek tuvalet modelleri, markalar tarafından özenle tasarlanıyor. Renk ve tasarım tercihleri ile çocukların severek oturmak isteyecekleri modeller üreten firmalar, uygun bebek tuvalet fiyatları ile ebeveynleri de memnun ediyor. Bebek ve çocukların mutlu ve konforlu bir banyo deneyimi yaşamasını teşvik eden bebek banyo malzemeleri farklı çeşitleri ile satışa sunuluyor. Havlu takımları, bornozlar, plastik oyuncaklar, duş şapkaları, termometreler, bebek süngerleri-keseleri ve şampuan-sabun setlerinden oluşan malzemeler, bebekleri olduğu kadar anneleri de rahat ettiriyor. Özellikle duş şapkası ve termometreye duyulan ihtiyaç, bebekleri sudan korumak için doğuyor. Gözleri yakmayan sabun ve şampuanlar ise bebeklerin cildine zarar vermeden yıkanmalarını sağlıyor. Banyo saatini eğlenceli bir aktiviteye dönüştüren oyuncaklar ve banyodan sonra bebekleri kurulayan bebek havlu-bornoz takımları ise banyo keyfini konforlu bir şekilde sonlandırıyor.

Artılar

  • Banyo setleri anne ve bebeğin tüm ihtiyaçlarını tek seferde karşılıyor.
  • Bebek duş şapkası, bebeklerin gözlerine ve kulaklarına su kaçmasını önlerken banyodan keyif almalarını sağlıyor.
  • Banyo termometresi suyun sıcaklığını ölçerek en doğru ısıyı bulmaya yardım ediyor.
  • Banyo tabureleri 1 yaşından itibaren keyifli bir banyo için tüm koşulları sağlıyor, bebekleri güvenli tutuyor.
  • Bebek tuvaletleri, ilk tuvalet eğitimi için çocukları teşvik edici oluyor.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Şişme küvetlerin banyo küvetine tam oturup oturmadığının önceden incelenmesi gerekiyor.
  • Duş şapkalarının bebeğin kafasını sıkmamasına, kulaklarını ise tam anlamı ile örtmesine özen gösterilmesi gerekiyor.
  • Bebek banyosu için hazırlanan suyun ideal sıcaklıkta olması gerekiyor.
  • Banyo sırasında kullanılan bebek banyo süngerlerinin aşırı sert olması, bebeğin cildini tahriş edebilir.
  • Bebeğinize banyo yaptırdıktan sonra mutlaka banyo sonrası bebek kozmetik ürünlerinden yararlanın.

GittiGidiyor BLOG

İdeal Bebek Banyosu İçin Bilmeniz Gerekenler

İdeal Bebek Banyosu İçin Bilmeniz Gerekenler

Banyonun sıcaklığından suyun ısısına, küvette dikkat edilmesi gerekenlerden ihtiyacınız olacak ürünlere; bebeklerin banyosu hakkında bilmeniz gereken detaylar bu yazımızda!

DEVAMINI OKU
GittiGidiyor'da Bulabileceğiniz En İyi 5 Bebek Küveti

GittiGidiyor'da Bulabileceğiniz En İyi 5 Bebek Küveti

Bebeğinizi yıkarken hem hepinizin konforunu hem de bebeğinizin güvenliğini sağlayacak bebek küvetleri arasından seçim yapmadan önce bu yazımıza göz atın!

DEVAMINI OKU
Çocuklarda Tuvalet Eğitimi Nasıl Verilmeli?

Çocuklarda Tuvalet Eğitimi Nasıl Verilmeli?

Benzer yaşlarda çocukları olan ebeveynlerin bir araya geldiklerinde birbirlerine sıklıkla sordukları sorulardan biri şüphesiz çocuklarda tuvalet eğitimi nasıl verilmeli ve diğeri de çocuklarda tuvalet eğitimi ne zaman verilir sorularıdır.

DEVAMINI OKU