GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Bebek Bakım, Sağlık

kategorisinde 8441 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek Bakım, Sağlık

Bebek bakım ve sağlık ürünleri, ailelerin doğumdan sonra ihtiyaç duyduğu krem, sabun, şampuan, ateş ölçer ve benzeri ürünlerden oluşuyor. Her biri bir bebeğin ve çocuğun bakım çantasında muhakkak olması gereken eşyalar arasında yer alıyor. Bebekler ve çocuklar için özel malzemeler kullanılarak üretilen bebek bakım malzemeleri, bebeklerin hayatlarını güzelleştirirken ebeveynlerin hayatlarını ise kolaylaştırıyor.

Bebek Şampuanı, Sabunları, Krem ve Yağları

Bebek Bakım, Sağlık

Çocuklar ve bebekler için özel olarak üretilen sabun ve şampuanlar, kokusuz ve göz yakmayan formülleri ile suyu ve yıkanmayı küçük yaşlarda sevdiriyor. Ebeveynlerin bile kullanabildiği kişisel bakım ürünleri arasında yer alan bebek bakım malzemeleri fiyatları ile aile bütçelerini de zorlamıyor. Bebekler ve çocuklar için üretilen banyo sonrası bakım yağları ve pişik kremleri, özel formülleri sayesinde hassas ciltlere hem bakım yapıyor hem de rahatlatıyor. Özellikle her alt değiştirmeden sonra bebeklere sürülen pişik kremleri, cildin tahriş olmasını önleyerek pişik gibi sağlık sorunlarını engelliyor. Banyodan sonra kullanılan doğal özlü bebek yağları ise miniklerin rahatlayarak huzurlu bir uyku uyumasını sağlıyor.

Ateşölçer Çeşitleri, Burun Aspiratörü

Bebek Bakım, Sağlık

Bebekli ve çocuklu evler için ecza dolaplarının vazgeçilmezi ateş ölçen küçük el cihazları oluyor. Çocukları ve bebekleri, ürkütüp rahatsız etmeden ateşlerini ölçmek için geliştirilen yeni nesil cihazlar, temassız çalışabildiği gibi, kulaktan temas ile de ateş ölçebiliyor. Bebek bakım malzemeleri modelleri arasında en çok aranan ve ihtiyaç duyulan ateş ölçerler, hafızaları sayesinde ateşin seyrini de tutuyor. Özellikle yeni doğan bebekler ve çocukların burun temizliğini yapmaya yarayan burun aspiratörleri ebeveynlerin çok işine yarıyor. Bebeklerin nefes almasını önleyen ve uyku kalitesini düşüren, burun tıkanıklığının önüne geçmek için üretilen burun aspiratörleri, bebek ve çocukları ürkütmeden görevini yerine getiriyor.

Isı Pedleri, Nem Ölçer ve Nem Makineleri

Bebek Bakım, Sağlık

İçine sıcak su doldurulan ısı pedleri, özellikle hastalık zamanları ebeveynlerin imdadına yetişiyor. Yetişkinlerin de kullanabildiği ısı pedleri, tekstil kılıfları sayesinde deriyi yakmadan, ısıyı nazikçe vücuda iletiyor. Bebeklerin yattığı odaların nemlerini ölçen ve nemlendirmeye yarayan cihazlar, hem sessiz çalışıyor hem de ayarlandığı vakit ebeveynleri uyarıyor. Nemölçerler hafif ve pratik gövdeleri ile duvara kolayca monte ediliyor. Dijital göstergelerinden oda sıcaklığı ve nemini okumak son derece kolay olduğu gibi, akıllı cihazlar odadaki nem oranı azaldığında haber vermeyi de unutmuyor. Buhar yaparak bebek odasının nem oranını istenen seviyede tutan hava nemlendiricileri ise gürültü yapmadan çalışıyor, bebekleri ve çocukları rahatsız etmiyor. Hem soğuk hem de sıcak buhar yapabilen modellerin yanı sıra uzaktan kumandalı ve akıllı telefon uygulamalı modeller de bulunuyor.

Artıları

  • Bebekler için kişisel bakım setini oluşturan şampuan, sabun, krem ve yağlar gözleri yakmıyor, alerji yapmıyor, cildin yağ ve nem oranını koruyor.
  • Ateş ölçer ve burun aspiratörleri bebekleri ürkütmeyecek kadar kısa sürede kullanılabilir pratikliği sayesinde işlevini tamamlıyor.
  • Nemölçer ve hava nemlendiriciler sadece bebek odalarında değil, evin her yerinde kullanılabiliyor, kolayca taşınıyor.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Bebek bakım ürünlerini alırken kokusuz ve renksiz olmasına dikkat edilmesi gerekiyor.
  • Hava nemlendiricileri, bebeklerin çok yakınında çalıştırmamak gerekiyor.
  • Özellikle bebek şampuanı seçiminde göz yakmayan bir şampuan markasında karar kılmak gerekiyor.

GittiGidiyor BLOG

Yenidoğan Bebek Bakım Ürünleri Nelerdir?

Yenidoğan Bebek Bakım Ürünleri Nelerdir?

Pamuklardan bebek yağlarına, şampuanlardan sabunlara, ıslak mendillerden saç fırçalarına; yenidoğan bebeklerin olmazsa olmaz bakım ürünleri burada!

DEVAMINI OKU
Bebeklerin Diş Bakımı İçin Bilmeniz Gereken 5 Şey

Bebeklerin Diş Bakımı İçin Bilmeniz Gereken 5 Şey

Bebeklerin dişlerinin ileride çok daha sağlam ve sağlıklı olması için ne zaman neleri yapmalı? Bebeklerin diş bakımı tüyoları bu yazımızda!

DEVAMINI OKU
Bebek Yağının Faydaları Nelerdir?

Bebek Yağının Faydaları Nelerdir?

Yumuşacık bir cilde sahip olmak, kendinizi mis kokulu ve pamuk gibi hissetmek mi istiyorsunuz? Bunun için tercihiniz mutlaka bebek yağından yana olmalıdır. Hem bebeklerin hem de yetişkinlerin rahatlıkla ve severek kullandığı bebek yağının faydalarını sizin için derledik!

DEVAMINI OKU