GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Weewell Ateş Ölçer

kategorisinde 19 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi ürün tipi için arıyorsunuz?

Weewell Ateş Ölçer

Weewell geniş ürün yelpazesi sayesinde bebek elektroniği, bebek bakım ve sağlığı alanlarında ebeveynlerin ihtiyacını karşılıyor. Markanın en popüler ürün gruplarından biri olan Weewell ateş ölçerleri de benzer şekilde pek çok model sunması ile ailelerin en doğru seçimi yapabilmesini kolaylaştırıyor. Weewell dijital ateş ölçer olarak imal ettiği bu bebek elektroniği ürünlerinde temaslı ya da temassız kullanım ile çalışan modellere sahip. Çubuk formunda olanlardan projeksiyonlu tasarımlara kadar Weewell dijital ateş ölçerleri mükemmel hassasiyeti ile de ölçümlerinde ıskalama yapmıyor. Ergonomik ve konforlu kullanıma imkân veren tasarımı da cabası. Siz de Weewell ateş ölçer modellerini kategorimizde ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Alım fırsatlarını değerlendirebilir, bedava kargo gibi avantajları hemen yakalayabilirsiniz.

Temassız ve Hatasız Ölçüm

Weewell temassız ateş ölçer modelleri, cilt ile temas etmemesi bakımından da çokça tercih edilen dijital modeller. Bunlar arasında spesifik olarak da Weewell 570 ateş ölçer modelleri ebeveynler, tüketiciler tarafından çokça talep ediliyor. Projeksiyonlu olması dolayısıyla da son derece gelişmiş olan bu temassız modeller, maksimum 5 cm mesafeden temas olmadan ölçüm gerçekleştirebiliyor. Üstelik çok daha doğru ölçüm yapabilmeniz için de cihazın projeksiyon özelliği doğru ölçüm mesafesini bulmanızı sağlıyor. Weewell 570 modeli, tüm bunlara ek olarak yarım saniyede ölçüm yapabilmesi, 32 ölçümlük hafızaya sahip olması ve geniş LCD ekran ile donatılması sayesinde de ebeveynlerin bir numaralı tercihleri arasında. Weewell ateş ölçer yorum ve geri bildirimlerinde de bu gelişmiş modelin bebek bakım ve sağlığında çokça fayda sağladığını görmek mümkün. Diğer dijital temassız ateş ölçerler de 32 ölçüm hafızası kapasitesi ile donatılıyor. Bu sayede gerek gittiğiniz çocuk doktoru gerekse siz çocuğunuzun önceki ateş seyrini de takip edebilirsiniz. 0,5 saniye, 1 saniye gibi çok kısa zamanda ölçüm yapabilmesi de temassız modellerin sunduğu avantajlar arasında yer alıyor. Vücut, yüzey ya da ortam sıcaklığı seçenekleri sunan temassız ateş ölçerlerden ihtiyacınıza binaen en doğrusunu seçebilirsiniz.

Öne Çıkan Diğer Weewell Ateş Ölçerleri

Weewell ateş ölçer kulaktan temas yoluyla kullanabileceğiniz dijital modeller de sunuyor. Bunlar arasında örneğin Weewell 250 dijital ateş ölçerleri de öne çıkanlar arasında yer alıyor. 1 saniye içerisinde doğru ve hızlı ölçüm yapabilen bu modeller de 9 adet ölçüm hafızası ile donatılıyor. Böylece çocuğunuzun ateş seyrinde de geçmiş 9 ölçüye ulaşmanız mümkün. Weewell kulaktan ateş ölçer modeli, yalnız bebekler için değil, tüm aile üyeleri için uygun olması dolayısıyla da oldukça kapsayıcı. Bu sayede ihtiyaç duyarsanız kendinizin, anne ya da babanızın ateşini de bu cihaz ile beraber kolayca ölçebilirsiniz. Sesli uyarı sistemine sahip olan Weewell 250 modeli, mama ve banyo suyunun sıcaklığını ölçmesi ile de bebeğiniz için güvenli bir ortam yaratmanızı kolaylaştırıyor. Ateş ölçerler arasında daha geleneksel tasarımı ile sevilen çubuk termometreler de bulunuyor. Bunlar tasarımı ve görünümü itibarıyla daha klasik modeller iken dijital sistemi sayesinde de aynı zamanda modern. 10 saniyede ekspres ölçüm yapabilme kabiliyetine sahip çubuk dijital termometreler, %100 suya dayanıklı olması sayesinde banyo suyunun sıcaklığını da ölçebilir. Tercihe göre C ya da F değerlerine göre ölçebilme imkânı da çubuk termometrelerin avantajları arasında.

Weewell Ateş Ölçer Fiyatları

Geniş bir skalada görebileceğiniz Weewell ateş ölçer fiyatlarına farklı pek çok unsur etki edebiliyor. Bunlar arasında örneğin mevcut piyasa koşulları öne çıkıyor. Fiyat skalasını stabil değil, daha dinamik bir hâle getirebilen bu unsurun yanı sıra ürün çeşitliliği de tabii ki etkili. Marka temaslı ve temassız ölçüm yapabilmenizi sağlayan bu dijital aletleri ile geniş bir yelpazeyi beraberinde getiriyor. Bu sayede en doğru ateş ölçeri bulabilmeniz, beklentilerinizi karşılayan bir modele sahip olmanız da çocuk oyuncağı. Fiyat performansı açısından ulaşılabilirliği ile de sevilen Weewell ateş ölçerlerini kategorimizde filtreleme özelliği ile de inceleyebilirsiniz. Sayfamızdaki "En az" ve "En çok" bölümlerini belirlediğiniz miktarlar ile doldurup arama yaparak filtrelemeyi kullanmanız mümkün. Bu sayede aradığınız ürünlerin bütçenize uygun olanlarını da hemen inceleyebilirsiniz. Benzer şekilde; akıllı sıralama özelliği de kişiselleştirilmiş bir alışveriş sunuyor. Bundan yararlanarak da Weewell ateş ölçerlerini fiyatlarına ya da ürün listesine eklenme tarihine göre inceleyebilirsiniz. Bedava kargo, aynı gün kargo, indirim fırsatı gibi avantajlar ile de karşılaşabileceğinizi unutmayın. Dilerseniz bebek bakımında öne çıkan bir diğer ürün için Hava Nemlendirici sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.