GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Hava Nemlendirici

kategorisinde 281 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Hava Nemlendirici

Alerjik bünyelere sahip kişiler normalden daha fazla nemli havaya ihtiyaç duyarlar. Aynı zamanda bebekler de savunma mekanizmaları tam olarak gelişmediği için sık sık solunum yolu hastalıklarına yakalanarak, nefes almada zorluk çekerler. Bu gibi durumlarda ebeveynler bebeklerinin daha konforlu nefes almaları için odalarını sık sık havalandırarak nemli bir hava elde etmeye çalışırlar. Ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. Havadaki nem miktarını dengelemek için kullanılan hava nemlendirici cihazlar nem eksikliği nedeniyle solunum zorluğu çeken kişilerin bu konudaki en büyük yardımcısı olmaktadır. Havayı temizleme özelliğine sahip bu cihazlar, farklı marka ve model seçenekleriyle kullanıcılara sunulabilmektedir. Hava nemlendirici cihazlar gün boyunca ihtiyaç duyduğunuz temiz havayı size sunarken aynı zamanda bebeğinizin ihtiyaç duyduğu ferah havaya kavuşmasını sağlar.

Soğuk Hava veya Sıcak Hava Opsiyonları

Hava Nemlendirici

Günümüz tekstil ürünlerinden ayrılarak havaya yayılan partiküller, alerjik bünyelerin en fazla rahatsızlık duyduğu sorunlardan biridir. Hava nemlendirici cihazlar arasında filtreleme özelliğine sahip modeller, havadaki partükülleri temizleyerek ideal bir ortam oluşmasını sağlamanızı sağlayabilir. Yatak odanızdaki havanın nem miktarını en ideal seviyeye getirerek nefes alma problemlerine çözüm üreten hava nemlendirme cihazları, böylelikle horlama gibi sıkıntıların da önüne geçmeyi başarabilmektedir. Özellikle boğaz kuruluğu nedeniyle ortaya çıkan horlama problemlerinde işe yaradığı bilimsel testlerle kanıtlanan hava nemlendirici cihazlar, sıcak buhar ya da soğuk uygulamalarının yanı sıra bulunduğunuz ortamın havasındaki bakterileri de filtreleme özelliğine sahip olabilir. Cihazlar genel olarak zaman ayarı, ısı ayarı, nem ayarı yapmaya izin verirken bazı modeller ise özel filtreleri sayesinde antialerjik filtreleme, soğuk hava buharı, sıcak hava buharı ya da bakterilerden arındırma gibi fonksiyonlara sahip olabilmektedir.

Kullanışlı ve Şık Tasarımlı Hava Nemlendirici Cihazlar

Hava Nemlendirici

Hava nemlendirici modelleri, farklı filtreleme özelliklerine sahip olarak geliştirilmektedir. Filtreleme seviyesi arttıkça havayı temizleme oranı da böylelikle artar. Modeller arasında ortama hoş kokular yayan modeller olabildiği gibi, sigara dumanını temizleyebilen ürünler de bulunabilmektedir. Dijital LED ekranından konforlu şekilde ayar yapmaya izin veren modellerin dışında yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş olan dokunmatik panelli ürünler bulunabilmektedir. Geniş su hazneli ürünler, kullanıcıları sık sık su değiştirme zahmetinden kurtarırken kullanım kolaylığını da arttırabilmektedir. Özellikle alerjik rahatsızlığı olan kullanıcılar hava nemlendirici markaları tarafından piyasaya sürülen uluslararası testlerden geçmiş ürürünleri tercih etmektedir.

Her İhtiyaca Hitap Eden Farklı Özellikte Hava Nemlendiriciler

Hava Nemlendirici

Hava nemlendirme cihazları, boyutları bakımından farklılıklar gösterebilmektedir. Boyut bakımından büyük olan modeller fonksiyonları ile de daha farklı seçenekler sunabiliyor. Özellikle profesyonel kullanıma hitap eden ürünler, ortamın nem seviyesini uzun saatler boyunca ideal seviyede tutmak için kullanılıyor. Hava nemlendirici tavsiye eden kullanıcıların en çok beğendiği modeller arasında, hava filtreleme yaparak ortamı mikroplardan arındıran ürünler yer alıyor. Dünyaca ünlü markaların farklı kategorilerde yer alan modelleri arasında stant üzerinde kullanılabilen ya da kendinden ayaklı modeller bulunabilmektedir. Farklı tasarımlarda üretilen bu cihazlar için filtre gibi yedek parçaları da kolaylıkla bulmak mümkün. Hava nemlendirici fiyatları fonksiyonlarına ve kapasitelerine göre farklılık arz eder.

GittiGidiyor BLOG

Bebek Odaları İçin Buhar Makineleri

Bebek Odaları İçin Buhar Makineleri

Buhar makinesinin bebekli bir aile için oldukça önemli avantajlar sağladığını biliyor muydunuz? İşte size açıklamalarıyla buhar makinesinin faydaları.

DEVAMINI OKU
Bebek Odası İçin Neler Alınmalı?

Bebek Odası İçin Neler Alınmalı?

Bebek odası için neler alınmalı sorusunun cevabı temel cevaplardan oluşsa da her ailenin zevkine, ihtiyaçlarına ve bebek için ayrılacak odanın büyüklüğüne göre farklılık gösterebiliyor. Bebek odası tavsiyesi alırken ve bu tavsiyeleri uygularken hem yaşam şartlarınızı hem de bebeğinizin ihtiyaçlarını birinci sırada tutmakta fayda var.

DEVAMINI OKU
Evi Nemlendirmek ve Havalandırmak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Evi Nemlendirmek ve Havalandırmak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Özellikle evde bolca vakit geçirdiğimiz bu günlerde evlerimizi havalandırmamız sadece salgın hastalık değil, birçok hastalık ve rahatsızlık açısından önemli. İşte bu konuda bilmeniz gereken tüm detaylar!

DEVAMINI OKU