GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Burun Aspiratörü

kategorisinde 652 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Burun Aspiratörü

Bebeklik dönemi sağlık açısından oldukça farklı etkenlerin ortaya çıktığı ve ebeveynlerin ekstra dikkatini gerektiren bir dönemdir. Bebek sağlığından en ufak bir ihmal bile olumsuzlukların yaşanmasına neden olabilir. Bu dönemde derdini anlatamayan ve bazı yaşamsal fonksiyonların yerine getirilmesi esnasında anne ve babasına ihtiyaç duyan bebeğin solunum yollarının düzenli bir biçimde çalışması ise hayati öneme sahiptir. Hem bebeğin yaşam kalitesinin yükselmesi hem de beden sağlığının korunması için üst solunum yolları ile ilgili bütün önlemlerin alınması onun için son derece büyük öneme sahiptir. Burun aspiratörü, bu konuda anne ve babalara büyük kolaylık sağlayan önemli araçlardan biri olma özelliği gösterir. Malzemesi ve kullanış şekline göre farklılık gösteren burun aspiratörü modelleri, işlevsellikleri ile ailelere büyük kolaylıklar sağlar.

Bebeğe Nefes Aldıran İcat

Burun Aspiratörü

Yeni doğan döneminde ve ilerleyen süreçte bebeklerin üst solunum yolları farklı sıvılar salgılar. Tükürük ve mukus gelişim döneminde bebeğe etki eden önemli salgılar arasında yer alır. Nefes alma reflekslerini destekleyen ve bebeğinizi dış dünyadaki mikroplardan koruyan mukus, kimi zaman burun bölgesinde birikerek bebeğinizin nefes almakta zorlanmasına neden olabilir. Bu noktada bebeğin burnunu açmak ve yeniden sağlıklı bir biçimde rahatça nefes alabilmesini sağlayabilmek için bebek burun aspiratörü kullanabilirsiniz. Basit bir vakum prensibi ile çalışan bu araç sayesinde burun bölgesini tıkayan fazlalılığı kolayca temizleyebilirsiniz.

Kolay Kullanım

Burun Aspiratörü

Yumuşak ucu sayesinde bebeğinizin canının yanmasının önüne geçen ürün ile birkaç saniye içinde bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz. Otribebe, Milkway gibi adı duyulmuş, güvenilir bebek sağlık markalarını tercih ederek bebeğinizin sağlığı için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Burun aspiratörü fiyatları ile de anne babalar için en iyi fırsatları sunar. Ulaşılması kolay ve uygun fiyatlı bir ürün olması nedeni ile de son derece işlevseldir.

İşlevsel ve Sağlıklı

Burun Aspiratörü

Burun aspiratörü markaları, bebeğin gelişim dönemine büyük etki eden, solunum sisteminin en iyi ve verimli biçimde çalışması için anne ve babaların kullanımına sunulmuştur. Oldukça kullanışlı olan bu araç, aynı zamanda sağlıklı bir gelişim süreci vadetmesi bakımından da etkili bir yapıya sahiptir. Yumuşak ucunun üretimi sırasında zararlı kimyasalların kullanılmamış olması burun aspiratörünün etkinliğini daha da arttırırken anne ve babaların da içlerinin ekstra rahat olmasına olanak sağlar. Ürünün kullanım talimatlarının tam olarak yerine getirilmesi durumunda bebeğinize hiçbir zarar gelmeyeceği gibi, burun aspiratörü modelleri, onun daha rahat uyku uyumasına ve gün içinde daha enerjik olmasına fırsat verir. Değiştirilebilen ve kolayca temizlenen uçları ile burun aspiratörü tavsiye listesinin en başındaki yerini almaya adaydır. Hem işlevsel hem de sağlık için önemli olan bu ürünü kullanarak siz de bebeğinizin daha rahat nefes almasını, hastalıklardan korunmasını sağlayabilirsiniz. Ünlü markaların bilinen ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

GittiGidiyor BLOG

Bebeklerde Burun Temizliği İçin Öneriler

Bebeklerde Burun Temizliği İçin Öneriler

Burun aspiratörlerden serum fizyolojiklere, burun spreylerinden buhar makinelerine; bebeklerde burun temizliği için gerekli olanlar burada!

DEVAMINI OKU
Bebek Odaları İçin Buhar Makineleri

Bebek Odaları İçin Buhar Makineleri

Buhar makinesinin bebekli bir aile için oldukça önemli avantajlar sağladığını biliyor muydunuz? İşte size açıklamalarıyla buhar makinesinin faydaları.

DEVAMINI OKU
Çocuklarda Nezle ve Grip Nasıl Ayırt Edilir?

Çocuklarda Nezle ve Grip Nasıl Ayırt Edilir?

Sonbaharla beraber çocuklarda grip ve nezle sıklıkla görülmeye başladı. Uzmanlar artık sadece uyarmıyor, bağırıyor. Hastalık sezonuna merhaba dediğimiz şu günlerde ise tüm ailelerin zihinlerinde aynı soru yer alıyor: "Ya gripse?"

DEVAMINI OKU