GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Bebek Bakım Ürünleri

kategorisinde 3487 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek Bakım Ürünleri

Bebek bakım ürünleri içerisinde yer alan saç fırçası, tarak, tırnak makası, diş kaşıyıcı ve diş fırçası gibi ürünlerle, bebeğinizin günlük rutinini keyifli bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Her biri çocuklar ve bebekler için özel olarak üretilen ürünler, bebeğinizin sağlıklı gelişimi için dikkatle tasarlanıyor. Küçük yaşlardan itibaren saçlarını taramak, dişlerini fırçalamak ve tırnaklarını kesmek gibi kişisel bakım alışkanlıklarını edinen çocuklarınız; daha sağlıklı, öz güven sahibi bireyler olarak yetişiyor.

Saç Bakım ve Diş Ürünleri

Bebek Bakım Ürünleri

Bebek ve çocukların narin kafaları için özel olarak üretilen yumuşak saç fırçaları ve taraklarla, onlara zarar vermeden saçlarını tarayabilirsiniz. Aynı zamanda kafalarına yumuşak bir şekilde masaj yapmak için de kullanabileceğiniz saç fırçalarını çocuklarınız da çok sevecektir. Bebeklikten itibaren 4-5 yaşlarına kadar kullanılabileceğiniz setler, uygun bebek bakım ürünleri fiyatları ile aile bütçenizi de zorlamayacaktır. Bebeklerin en zor dönemlerinden biri olarak kabul edilen diş çıkarma zamanı, onların dişlerinin kaşınmasına neden olur. Bebek bakım ürünleri markaları tarafından üretilen diş kaşıyıcıları, onların küçük yaşta öz bakım becerilerini kazanmasına destek olur.

Tırnak Makası Setleri, Kulak Temizlik Ürünleri

Bebek Bakım Ürünleri

Bebek bakım ürünleri çeşitleri arasında yer alan tırnak makası setleri, yeni doğanlar için büyük önem taşıyor. Henüz motor kontrol becerileri gelişmemiş olan bebeğinizin, kendisine zarar vermemesi için tırnaklarının belirli rutinlerde kesmeniz gerekir. Henüz hareketlerini kontrol edemeyen bebeğinizin tırnaklarını, ona zarar vermeden kesmek için yeni doğan setlerini kullanmanız önem taşır. Bebeğinizin kulaklarını temizlemek için pamuk uçlu pipetlerin yanı sıra kulak temizleme cihazlarını da kullanabilirsiniz. Uçlarına pamuk takılı çubuklardan oluşan kulak pipetlerini kullanmak bebekler için kolay olduğu halde, daha ileri yaşlarda kulak pamuklarını kullanmak o kadar kolay olmayabilir. Özel olarak üretilen kulak temizleme cihazları sayesinde, hızlı ve seri bir biçimde, çocuklarınızı ürkütmeden kulaklarını temizleyerek tıkanmaları önleyebilirsiniz.

Çamaşır Yıkama Filesi

Bebek Bakım Ürünleri

Bebeklerin ve çocukların narin çamaşır ve giysilerinin çamaşır makinesinde zarar görmemesi için kullanılan çamaşır yıkama filelerini, kendi kişisel eşyalarınızı korumak için de satın alabilirsiniz. Fermuarlı, tek göz file tekstilden üretilen torbaları, narin ve hassas kumaşlardan üretilmiş özel eşyalarınızı makinede yıkamak için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tambur hareketlerinden zarar göreceğiniz düşündüğünüz çamaşırlarınızı, giysilerinizi ya da eşyalarınızı yıpratmadan yıkayan file torbalar sayesinde eşya ve giysilerinizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Artılar

  • Bebekler için üretilen tüm kişisel bakım malzemeleri onların kişisel bakımlarını keyifli bir biçimde yapmaları için tasarlanır.
  • Bebekler, küçük yaşlardan itibaren kendi kişisel bakımlarını yapmayı öğrenir, sorumluluklarını üstlenirler.
  • Diş fırçalama alışkanlığını küçük yaşlardan itibaren edinirler.
  • Çamaşır yıkama fileleri narin çamaşırların yıpranmasını önler.
  • Tırnak makası setleri ile bebeklerin narin ellerine zarar vermeden bakım yapılır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tırnak makası, saç fırçası ve tarağı hiç bir zaman kontrolsüz bir şekilde çocuklara verilmemeli.
  • Kulak temizlik ürünleri, kullanma talimatları dikkatlice incelenerek kullanılmaya başlanmalı.
  • Saç fırçalarının kıllarının yumuşak olmasına dikkat edilmeli.
  • Doktor onayı olmadan diş macunu kullanılmaya başlanmamalı.
  • Bebeğe ait eşyaların başkası tarafından kullanılmaması gerekir.

GittiGidiyor BLOG

Yenidoğan Bebek Bakım Ürünleri Nelerdir?

Yenidoğan Bebek Bakım Ürünleri Nelerdir?

Pamuklardan bebek yağlarına, şampuanlardan sabunlara, ıslak mendillerden saç fırçalarına; yenidoğan bebeklerin olmazsa olmaz bakım ürünleri burada!

DEVAMINI OKU
Bebek Şampuanı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bebek Şampuanı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

En temiz içeriklerden göz yakmayan formüllere, koku meselesinden köpürme detaylarına; bebek şampuanları hakkında bilmeniz gerekenler burada!

DEVAMINI OKU
Bebeklerde Pişik Sorunu İçin Öneriler

Bebeklerde Pişik Sorunu İçin Öneriler

Doğru bez kullanımından en iyi pişik kremlerine, ıslak mendil seçimlerinden kıyafet detaylarına; bebeklerde pişik oluşumunu engellemek için bu tavsiyelere göz atın!

DEVAMINI OKU