Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

serapinegol358911

18/08/2020

EMNİYETLİ

Kızıma hamileyken doğuma bir ay kala aldık bu bebek arabasını. Uzun bir süre araştırdım. O kadar çok moel var ki kafanız karışıyor. Ama bu arabayı görünce çok beğendim. Rengi, tasarımı falan tam istediğim gibiydi. Hem çok şık çok modern, hem de çok kaliteli ve sürüşü falan çok kolay bebeğim çok rahat ediyor. Güvenliği en ince detaya kadar düşünülmüş. Veee en önemlisi bu kalitede ki bir arabaya göre fiyatı çok uygun. Eğer almayı düşünenler varsa kesinlikle tavsiye ederim. Gerçekten de çok ço kaliteli ve uygun fiyatlı bir araba. Fiyat performans ürünü diyebilrim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

KALİTELİ

aldığımız için her kullanımda iyi ki almışız amaaaa diyoruz :) çok kullanışlı bir bebek arabası yeni doğan kullanımı var tutma kolları ayarlanabiliyor oto koltuğu ve oto koltuğuna da uyumlu 25 kg olana kadar seve seve kullanabilirsiniz bizim ki daha 13 kg :) tekerleri süspansiyonlu özetle tüm özelliklerini çok seveceksiniz :)

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

iyi

Yeğenim için bir bebek arabası alacaktık bununla ilgili ablama dedim yeğenimin bebek arabasını ben alacağım ona hediye olarak. Yaptığım araştırmalardan sonra Mamma Tiger Gold marka bu bebek arabasını buldum. Özelliklerine baktım süspansiyonlu tekerlek var, 5 kilit sistemi var. Çok beğendim hemen aldım ve ablamlara hediye ettim. şu anda kullanıyor ve kullanımından çok memnun herkese tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

yucelbenli249820

12/05/2020

GÜVENİLİR

Ürün kaliteli ve sağlam, sürüş sırasında tekerlekler rahat hareket ediyor, emniyet kemeri insana güven veriyor, kumaşı çıkarılıp temizlenebilen kumaş, güvenli ve uygun bir bebek arabası isterseniz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön