Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

5

Katlamsı oldukça basit kullanımı oldukça kolay ve kolayca taşınabilen bir bebek arabası aldığımı söyleyebilirim. Aynı zamanda görüntüsü oldukça şık. Tabi bu tip ürünlerde görüntüye değil bebeğinizin rahatına önem vereceksiniz bebeğimiz de hiç huzursuz olmadan güzel güzel geziyor bizimle birlikte. Gerçi bizim çocukluğumuzda böyle kaliteli şeyler de yoktu biz yine de rahat gezerdik şimki ki nesil hemen huzursuz oluyor daha rahatına düşkün bir nesil nedenini bilmiyorum. Toplu taşıma alanlarında da bana zorluk çıkartmıyor güzelce yolumuza devam ediyoruz. Güzel bir bebek arabası almayı düşünenlere almaları tavsiyemdir.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

selinyumusak3103

18/10/2019

.

15 kg taşıma kapasiteli güzel bir araba. Tentesi güzel ve güneşten koruyor. Tekerlekleri sağlam ve kullanışlı. Kaldırım gibi yükseltilere çıkarken kolaylık sağlıyor. Kumaşı kaliteli malzemeden yapılmış. Silmesi kolay oluyor. Otobüse inip binerken de beni zorlamıyor. Alt sepeti epey geniş. Bebeğimin bir sürü malzemesini toparlıyor. Kapandığında az yer kaplıyor. Kaliteli bir araba.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

ltnrkl

22/11/2020

harika

22/11/2020

ltnrkl

Uzun süreli kullanımlık bir bebek arabası arıyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gerekiyor. Bebek arabası gerçekten çok kaliteli ve bu ürünü yaz kış karda kışta her şekilde kullanabilirsiniz. Bebeğinizi yastığı sayesinde arabasının içinde çok rahat ettiriyor aynı zamanda güneş koruma başlığı sayesinde güneş aslsa bebeğinizi rahatsız etmiyor. Kilitlenme gücü çok kuvvetli kilitlenince tekerlek yokuşta bile oynamıyor. Çok memnunum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

umrandogan355396

28/11/2020

harika

15 kg taşıma kapasitesine sahip olan muhteşem bir bebek arabası diyebilirim. Benim için önemli olan bebeğimin huzur içinde uyuması ve memnun kalmasıydı. Öyle de oldu doğrusu çok sevdik ikimizde. Ürünün katlanması çok kolay ve aşırı hafif olduğundan taşıması zor değil. Tentesi çok iyi güneşten koruması başarılı. Tekerleklerinin hareket kabileyeti çok iyi yüksek yerlere çıkarken sorun çıkarmıyor. Alt sepetinin oldukça geniş olmasından dolayı da hem bebek çantası hem kendi çantalarımla nefes nefese kalma sorunum olmuyor. Markayı daha önce duymamıştım ama gerçekten beni memnun eden bir marka oldu. Severek kullanıyorum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

ahmetbezici207264

12/05/2020

.

Mamas papas markasını çok seviyorum. Bu arabayı da çok istiyordum. Almak için biraz bütçemizi de aştık ama değdi. Gerçekten çok şık, çok kaliteli ve konforlu bir araba. Hem bebek için hem de anne için muhteşem bir araba. Kesinlikle her anne ve babaya şiddetle tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

fulyabayraktas6258

14/08/2019

iyi

Bebek arabası seçimşi her anne gibi beni de zorladı. Bayağı bir araştırdıktan sonra Mamas Papas markasında karar verdim. Gerçekten çok güvenilir ve çok konforlu bir araba. Bebeğin rahatı için tasarlanmış aynı zaman da sürüş için de çok pratik çok kolay bir araba. Ayrıca ço şık çok modern bir araba. Ben doğru karar verdiğimi düşünüyorum. Eğer siz de karar aşamasındaysaınz almayı düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye edebileceğim bir araba.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

güzel

Sırt bölümünde bel kısmında ki çıkıntı biraz rahatsız ediyor öne doğru itiyor 4 yaş için uygun olduğunu düşünmüyorum 3 yaş zorlanıyor çünkü ama daha aşağısı için kullanılabilir. üst yaşlar dediğim gibi biraz sıkıntı ve küçük kalıyor.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

isbilen22

16/06/2019

beneğime MERCEDES

Yorum sahibi ürünü satın aldı

16/06/2019

isbilen22

Bebek arabalarının sanki mercedesi efsane benim binip gezesim geldi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

tugbakasaba517816

28/05/2020

EMNİYETLİ

Bebeğimiz için bir bebek arabası almak istiyorduk bununla ilgili yaptığımız araştırmalardan sonra Mamas & Papas marka bu bebek arabasını buldum. Hemen sipariş ettim ve şu anda kullanmaya başladık. Gerçekten çok güzel bir bebek arabasıymış. Herkese tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

ededakoymen

23/08/2020

GÜVENİLİR

23/08/2020

ededakoymen

Ben yaklaşık iki yıldır kullanıyorum çok memnun kaldım, üç kademe yatış ayarı var, çift yönlü kullanımı güzel oluyor ürün oldukça kakliteli ve sağlam çok memnun kaldım ve sorunsuz kullanmaya devam ediyorum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön