Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

mercangoncu662268

03/01/2020

.

Her anane baba gibi biz de bebek arabası alırken çok araştırdık çok okuduk yorumları çok kıyasladık en sonun da mams papas markasında ve bu modelde karar veridk. Doğru bir karar vermişiz. Gerçeten arabadan çok memnunum. İnanılmaz kaliteli. Bir bebeğin ve annenin her türlü ihtiyacı en ince detaya kadar düşünülmüş ve en kaliteli şekilde hayata geçirilmiş bir araba. İhtiyacı olan herkese ya da karasız kalan her anne babaya kesinlikle tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

5

Katlamsı oldukça basit kullanımı oldukça kolay ve kolayca taşınabilen bir bebek arabası aldığımı söyleyebilirim. Aynı zamanda görüntüsü oldukça şık. Tabi bu tip ürünlerde görüntüye değil bebeğinizin rahatına önem vereceksiniz bebeğimiz de hiç huzursuz olmadan güzel güzel geziyor bizimle birlikte. Gerçi bizim çocukluğumuzda böyle kaliteli şeyler de yoktu biz yine de rahat gezerdik şimki ki nesil hemen huzursuz oluyor daha rahatına düşkün bir nesil nedenini bilmiyorum. Toplu taşıma alanlarında da bana zorluk çıkartmıyor güzelce yolumuza devam ediyoruz. Güzel bir bebek arabası almayı düşünenlere almaları tavsiyemdir.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

selinyumusak3103

18/10/2019

.

15 kg taşıma kapasiteli güzel bir araba. Tentesi güzel ve güneşten koruyor. Tekerlekleri sağlam ve kullanışlı. Kaldırım gibi yükseltilere çıkarken kolaylık sağlıyor. Kumaşı kaliteli malzemeden yapılmış. Silmesi kolay oluyor. Otobüse inip binerken de beni zorlamıyor. Alt sepeti epey geniş. Bebeğimin bir sürü malzemesini toparlıyor. Kapandığında az yer kaplıyor. Kaliteli bir araba.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

ltnrkl

22/11/2020

harika

22/11/2020

ltnrkl

Uzun süreli kullanımlık bir bebek arabası arıyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gerekiyor. Bebek arabası gerçekten çok kaliteli ve bu ürünü yaz kış karda kışta her şekilde kullanabilirsiniz. Bebeğinizi yastığı sayesinde arabasının içinde çok rahat ettiriyor aynı zamanda güneş koruma başlığı sayesinde güneş aslsa bebeğinizi rahatsız etmiyor. Kilitlenme gücü çok kuvvetli kilitlenince tekerlek yokuşta bile oynamıyor. Çok memnunum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

umrandogan355396

28/11/2020

harika

15 kg taşıma kapasitesine sahip olan muhteşem bir bebek arabası diyebilirim. Benim için önemli olan bebeğimin huzur içinde uyuması ve memnun kalmasıydı. Öyle de oldu doğrusu çok sevdik ikimizde. Ürünün katlanması çok kolay ve aşırı hafif olduğundan taşıması zor değil. Tentesi çok iyi güneşten koruması başarılı. Tekerleklerinin hareket kabileyeti çok iyi yüksek yerlere çıkarken sorun çıkarmıyor. Alt sepetinin oldukça geniş olmasından dolayı da hem bebek çantası hem kendi çantalarımla nefes nefese kalma sorunum olmuyor. Markayı daha önce duymamıştım ama gerçekten beni memnun eden bir marka oldu. Severek kullanıyorum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

ahmetbezici207264

12/05/2020

.

Mamas papas markasını çok seviyorum. Bu arabayı da çok istiyordum. Almak için biraz bütçemizi de aştık ama değdi. Gerçekten çok şık, çok kaliteli ve konforlu bir araba. Hem bebek için hem de anne için muhteşem bir araba. Kesinlikle her anne ve babaya şiddetle tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

fulyabayraktas6258

14/08/2019

iyi

Bebek arabası seçimşi her anne gibi beni de zorladı. Bayağı bir araştırdıktan sonra Mamas Papas markasında karar verdim. Gerçekten çok güvenilir ve çok konforlu bir araba. Bebeğin rahatı için tasarlanmış aynı zaman da sürüş için de çok pratik çok kolay bir araba. Ayrıca ço şık çok modern bir araba. Ben doğru karar verdiğimi düşünüyorum. Eğer siz de karar aşamasındaysaınz almayı düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye edebileceğim bir araba.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

güzel

Sırt bölümünde bel kısmında ki çıkıntı biraz rahatsız ediyor öne doğru itiyor 4 yaş için uygun olduğunu düşünmüyorum 3 yaş zorlanıyor çünkü ama daha aşağısı için kullanılabilir. üst yaşlar dediğim gibi biraz sıkıntı ve küçük kalıyor.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

isbilen22

16/06/2019

beneğime MERCEDES

Yorum sahibi ürünü satın aldı

16/06/2019

isbilen22

Bebek arabalarının sanki mercedesi efsane benim binip gezesim geldi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

eceisguzar703024

15/08/2020

İYİ

İster kendime dönük ister dışarıya dönük döndürebiliyorum, kalitesi ve sağlamlığı belli oluyor, yüksek performans gösteren harika bir araba, güvenilirliği ve emniyet kemerinin sarmalaması muhteşem, kumaşı kaliteli ve temizlenmesi kolay, tek elle üç saniye gibi kısa bir sürede katlanabiliyor ve açılabiliyor sürüşü keyfili ve rahat, araba muhteşem ve üstün performansa sahip.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön