Bebek Arabaları

Ailenizin en küçük bireyinin, dış dünyaya açılırken rahatını belirleyecek olan en büyük katkı bebek arabası olacak kuşkusuz. Tam bu nedenle günümüzde bebek arabaları oldukça farklı model ve becerilere sahiptir. İkizler için özel tasarlanmış ikiz bebek arabası ya da çift yönlü kullanım özelliği olan arabalar gibi. Günümüzde üretilen bebek arabaların neredeyse hepsinde güneşlik, yani tente zaten oluyor. Ancak bunun yanında bebek arabası yağmurluk özelliğine sahipse, arabanız yağmurlu havalarda bebeğinizi ıslanmaktan kurtaracaktır. Ayrıca kimi bebek arabası koltuğu, 4 kademeye kadar sırt ayarı özelliğine sahip. Bebeğinizin ayaklarını sıcak tutması açısından önemli olan ayak örtüsü de kimi bebek arabalarında kendiliğinden mevcut.
 

Bebek Arabası Fiyatları

Bebek arabasının sahip olduğu özelliklerle doğrudan orantılı olarak fiyatlar değişmektedir. Özellikleri bir yana, ayrıca markadan markaya da fiyatlarda önemli bir değişiklik oluyor. Ülkemizde en çok tercih edilen markalar ise Chicco bebek arabası, Baby2Go bebek arabası ve Inglesina bebek arabası olarak görünüyor.
 

Bebek Arabası Modelleri

3 tekerli bebek arabası ile manevra kabiliyetiniz daha da iyi oluyor. Ayarlanabilir tutma sapı sayesinde kısa ya da uzun, her boyda insan daha rahat kullanabiliyor. Kimi bebek arabası modelleri süspansiyon sahibiyken, kimi modellerin lastikleri dolgu teker ya da şişme lastik oluyor. Başka bir önemli nokta, bebek arabanız çift yönlü kullanım özelliği olması. Ebeveyn penceresi olan, bebek arabaları, tente kapalıyken dahi bebeğinizi görebileceğiniz anlamına gelir.
Filtreler

Fiyat

En Düşük

-

En Yüksek

Renk

Koltuk Kullanımı

Koltuk Tipi

Taşıma Kapasitesi

Ağırlık

Tekerlek Sınıfı

Yenidoğan Kullanımı

Tam Yatabilme

İki Yönlü Kullanım

Oto Koltuğu

Portbebe

Oto Koltuğu Ağırlığı

Oto Koltuğuna Uyum

Ayarlanabilir Tutma Kolu

Ayarlanabilir Ayaklık

Ön Bar

Ön Tepsi

Gözetleme Penceresi

Tam Kapanabilir Tente

Ekstra Büyüyebilen Tente

Tek Elle Katlama

Katlarken Otomatik Kilitlenme

Katlıyken Dik Durabilme

Sökülebilir Tekerlek

360 Döner Tekerlek

Sabitlenebilir Tekerlek

Yağmurluk

Ayak Örtüsü

Kargo Ücreti

Kargo Süresi

Başarılı Satıcı
Günün Fırsatı

Bebek Arabası

kategorisinde 396 modelde 2956 adet ürün bulundu.
Sırala :

Akıllı Sıralama

Akıllı Sıralama

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön