GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Bebek Arabası

kategorisinde 1140 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Nasıl bir bebek arabasına ihtiyacınız var?

  Baston

  9 aydan büyük bebekler için, hafif, az yer kaplayan, pratik modeller

  Puset

  7-8 aydan büyük bebekler için, klasik bebek arabası modelleri

  Travel Sistem

  yenidoğan bebekler dahil tüm bebek ve çocuklar için, entegre veya sonradan takılabilen ana kucağı

Bebek Arabası

Bebek arabaları, ebeveynlerin en fazla ihtiyaç duyduğu bakım araçları arasında yer alır. Parkta, sahilde, kent içinde yürüyüş halindeyken ya da alışveriş sırasında anne babaların kurtarıcısı olan bebek arabaları, çeşitli özelliklerde ve tasarımlarda olabilmektedir. 4 tekerlekli ya da 3 tekerlekli tek kişilik modellerin yanı sıra 6 veya 8 tekerlekli ikiz bebek arabası modelleri bulunabilmektedir. Bebek arabası modelleri, her markanın kendi imzasını taşıyan tasarımlara ve özelliklere sahiptir. Baston tipi bebek arabası modelleri, kullanımı ve taşıması kolay modeller olarak karşınıza çıkarken daha büyük boyutlarda oldukça konforlu modeller de bulunmaktadır. Alt bölümünde eşyalar için raf barındıran modellerin yanı sıra portatif özelliklere sahip pusetli modeller olarak da tercih edilebilmektedir.

 • Cybex Bebek Arabası
 • Mamas&Papas Bebek Arabası
 • Maxi-Cosi Bebek Arabası
 • Chicco Bebek Arabası
 • Kraft Bebek Arabası

Güvenlik Her Şeyden Önce Gelir

Bebek Arabası

Bebek arabası markaları, kalite ve tasarımdan ödün vermeyen modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanırken bebek ve çocukların da konforuna odaklanmaktadır. Baston bebek arabası modelleri, özellikle gündelik yaşamda anne babaların en fazla tercih ettiği bebek arabaları arasında yer almaktadır. Tek elle taşınabilecek hafiflikte ve katlanması oldukça kolay olan bu modeller, otomobil bagajına da rahatlıkla sığabilecek boyutlara sahiptir. Bebek arabası satın alırken anne babaların en fazla dikkat ettiği konular arasında güvenlik gelmektedir. Bu konuda hassas davranan markalar; tekerlek emniyet sistemi, emniyet kemeri ve koltuk arkası için çeşitli güvenlik önlemleri vadeden unsurlarıyla kullanıcıların övgüsünü kazanmaktadır. Bu konuda markaların sahip olduğu sertifikalar büyük önem taşımaktadır.

Farklı Özellik ve Fonksiyonlara Sahip Bebek Arabaları

Bebek Arabası

Ergonomik bebek arabası modelleri, bebeğinizin konforunu sağlarken tutma kollarının yüksekliği ve tasarımı da ebeveynlerin konforuna odaklanmaktadır. Bebekler huzur içinde yolculuk yaparken anne babaların da konforlu şekilde bu yolculuğa ortak olması keyifli zamanlar geçirmelerini sağlamaktadır. Sineklik, güneş ışınlarını engelleyen sökülüp takılabilen tente, yağışlı havalarda kurtarıcı olan yağmurluk ve tekerlek çamurlukları bebek arabalarında aranılan özellikler arasında yer almaktadır. Bebek arabası tavsiyeleri kullanıcıların kendi aralarında paylaştıkları tecrübeleri yansıtırken, farklı platformlarda bebek arabası marka ve modelleri hakkında yorumlar bulunabilmektedir. Bebek arabası satın almadan önce kullanıcı yorumlarından faydalanabilirsiniz.

Kalite ve Konforun Bir Araya Geldiği Estetik Ürünler

Bebek Arabası

İki ayrı tutma sapına sahip değişik renkte ve tasarımda sunulan modellerin yanı sıra birleşik tutma sapı olan modeller de kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Aparatlarının ve iskeletinin dayanıklı olması kullanıcıların en fazla ilgi gösterdiği konular arasında yer almaktadır. İkiz bebek arabaları, önlü arkalı olabildiği gibi, yan yana tasarlanmış koltukları ve estetik tasarımlarıyla kullanıcıların karşısına çıkabilmekte. Bebek arabası fiyatları, baston tipi sade tasarımlı olanlardan lüks modellere geniş bir aralıkta farklı seçenekler sunuyor. Bebek arabası markaları, farklı renk ve desendeki kumaş türleri ve dayanıklı malzemelerle geliştirdikleri bebek arabası çeşitleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verebilmektedir. Bebek arabası ve fiyatları için piyasa araştırması yaparak size ve bebeğinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

Bebek Arabası Satın Alırken İpuçları

 • Gündelik kullanım için baston tipi araçları tercih edebilirsiniz. İkiye katlayıp şemsiye hafifliğinde taşıyabilirsiniz.
 • İkiz bebek arabası alacaksanız yan yana modelleri tercih edip çocuklar arasında tartışma çıkmasına engel olabilirsiniz.
 • Alt bölümünde sepetli ürünler gündelik eşyalarınız için konforlu bir kullanım sunabilir.
 • Kendinden yağmurluğa sahip modelleri tercih etmeye çalışın.
 • Katlandığında aracınızın bagajına sığıp sığmadığını kontrol etmek için bebek arabası satın almaya mutlaka aracınızla birlikte gidin.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Güvenlik her şeyden önce gelir. O yüzden kaliteli malzemeden üretilmiş ürünleri tercih edin.
 • Çocuğunuzun güvenliği için mutlaka aracın kemerlerini kullanın.
 • Fren mekanizmasına güvenip bebek arabasını eğimli yerlerde tek başına bırakmayın.
 • Bebek arabasını geriye doğru eğdiğinizde bebeğinizin kaymayacağından emin olun.
 • Bebek arabasının tutma yerlerine çantanızı asmayın. Acil durumlarda asmanız gerektiğinde ağır olmayan çantaları tercih edin. Aracın yük dengesini arkaya çekerek devrilmesine neden olabileceğinizi unutmayın.