GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Bebek & Anne

kategorisinde 83535 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek & Anne

Bir bebeğin dünyaya geleceği haberi, tüm anne ve babalar için heyecan dolu bir sürecin başlangıcıdır. Çoğu anne ve baba bu güzel haberi alır almaz tatlı bir telaşın içerisine girerek anne ve bebeğin doğum öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyabileceği şeylerin listesini yapmaya başlar. Evet, ihtiyaçlar listesinde uyku setinden bebek arabasına, emzirme önlüğünden bakım kremine kadar pek çok madde yer alır ve listeye her gün bir yenisi daha eklenebilir. Liste belirlendikten sonra akıllara hangi ürün doğru, hangi marka tercih edilmeli, ne kadar bütçe ayırmalı gibi sorular gelir ve her bir madde için uzun uzadıya araştırmalar yapılır. Söz konusu anne ve bebek için en iyi seçimi yapabilmek olduğundan doğru ürünü seçmek ve bütçenize uygun alışveriş yapabilmek için bu titiz araştırmalar olağan bir süreç olarak ortaya çıkar. Listenizde yer alan tüm anne ve bebek ürünlerini kategorinin geniş ürün yelpazesi içerisinde bularak tek bir noktadan inceleyebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Doğum Sürecinde Annenin İhtiyaçları

Bebek & Anne

Anne ve babalar ihtiyaç listelerini doğum öncesi ve sonrası ya da anne ihtiyaçları ve bebek ihtiyaçları olarak ikiye bölebilir. Anne için doğum öncesi süreçte, karın giderek gelişmeye başlar ve anne adayları daha rahat, hareket kabiliyetlerini kısıtlamayacak ve sağlıklı içerikleri olan giysilere ihtiyaç duyar. Hamile giysileri bu süreçteki gelişime uygun olarak tasarlanmıştır ve kategori altında her zevke ve bütçeye uygun ürünler bulabilmek mümkündür. Anne için en önemli ihtiyaçlardan bir diğeri ise doğum öncesi ve sonrasında kullanılacak iç giyim ürünleridir. Özellikle emzirme sütyeni emzirme süresince en önemli ihtiyaçlar içerisinde yer alır. Yine emziren anneler için emzirme yastığı, emzirme önlüğü, emzirme sütyeni doğum öncesinde tamamlanması gerekenler listesinde yer alır. Anne vücudunda gebelik süresince oluşabilecek çatlakların giderilmesi için çatlak önleyici kremler ve bakım ürünleri de kategori altında bulunabilir.

Bebek Ürünleri İhtiyaç Listesinde Neler Yer Alır?

Bebek & Anne

Alışveriş listesinin çoğunluğunda ise anne ve babanın bebeğe bakım işlerini kolaylaştıracak olan bebek ürünleri yer alır. Doğum henüz gerçekleşmeden, ilk olarak bebek için oda hazırlama süreci başlar. Bebek odasında beşik, giysi dolabı, nevresim ve uyku seti, battaniye ve diğer tamamlayıcı ürünler yer alır. Hamileliğin son aylarında ise doğum sonrası ihtiyaç duyulacak tüm ürünler için son hazırlıklar tamamlanır. Beslenme için biberon, emzik, önlük, su matarası; seyahat için puset, bebek arabası, ana kucağı, oto koltuğu; banyo için küvet, bornoz, havlu; bakım için pişik kremi, pudra, alt bezi, ıslak mendil, alt değiştirme örtüsü; giyim için tulum, body, eldiven, bere olmak üzere listenin temel ihtiyaçları sıralanabilir. Doğum sonrası süreçte, bebeğin gelişimiyle birlikte ortaya çıkan ihtiyaçlar içerisinde ise mama sandalyesi, oyun parkı, yürüteç, ek gıda ve bebek mamaları gibi ihtiyaçlar yer alır. Bebek ürünleri fiyatları her ihtiyaç için farklılık gösterdiği için her bütçeye uyum sağlar.

Sizin İçin Doğru Ürün ve Marka Hangisi?

Bebek & Anne

Bebek için satın alınacak her ürünün kaliteli ve güvenilir olması beklenir. Doğru ürün ve doğru markanın belirleyicisi, bütçeniz ve beklentilerinizle doğru orantılı olarak gelişir. Kategori altında yer alan bebek ürünleri markaları, tanınırlığı ve güvenirliği yüksek olan dünya markalarından ve kaliteli üretimleriyle dikkat çeken yerli markalardan oluşur. Anne bebek ürünleri modelleri çeşitlilik gösterse de tüm anne bebek markaları, ihtiyaç duyduğunuz her ürünü güven ve kalite anlayışı içerisinde sizlere sunar.

GittiGidiyor BLOG

Daha Rahat Bir Doğum İçin Yapmanız Gereken 10 Şey

Daha Rahat Bir Doğum İçin Yapmanız Gereken 10 Şey

Doğum sürecine hazırlık büyülü bir yolculuk. Rahat bir doğum için ise basit ama etkili yöntemler mevcut. Bu çok özel zamanı ve bebeğin gelişini rahatlıkla karşılayabilemek için neler yapabilirsiniz? Yanıtlar burada!

DEVAMINI OKU
Yürüteç ve Hoppala Kullanımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yürüteç ve Hoppala Kullanımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bebeğiniz için eğlenceli aktivitelerden biri olan yürüteç ve hoppala kullanımlarında gerek güvenlik önlemleri gerekse bebekleriniz vücut sağlığı için dikkat etmeniz gereken önemli noktalar yazımızda sizlerle!

DEVAMINI OKU
Portbebe nedir, Nasıl kullanılır?

Portbebe nedir, Nasıl kullanılır?

Portbebe, bir nevi anakucağı işlevi görerek ebeveynlerin işini kolaylaştırır. Peki portbebe çeşitleri nelerdir? Nasıl kullanılır gibi sorulara yanıt arıyorsanız sizin için derlediğimiz bu yazımızda tüm detayları bulabilirsiniz.

DEVAMINI OKU