GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Barbie

markasında 5962 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Barbie Dünya ölçeğindeki en büyük oyuncak üreticilerinden Mattel'in markasıdır. Farklı konseptteki bebekleriyle dünyanın en çok satan oyuncakları arasında olan Barbie çeşitli fırsatlar ve kolay alışveriş imkanıyla kategorimizde yer almaktadır. Sonsuz hareketli bebekler, araba ve karavanlı temalar, ev konseptli modeller ve daha fazlasına siz de sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Barbie Bebekleri

Farklı ebatlarda ve tasarımlardaki birçok bebeğe sahip olan Barbie çocukların eğlenceli dünyası için geniş bir yelpaze sunar. Ürünün en popüler modellerinden biri Barbie sonsuz hareket olarak öne çıkar. Bu model altında görebileceğiniz bebekler istenildiği gibi şekil verilmeye, tümüyle eğilip bükülmeye oldukça müsaittir. Böylece yavrunuz oyuncağına spor yaptırabilir, esneme hareketleri sergiletebilir. İster siyah ister beyaz tenli modellerini bulabileceğiniz ürün sportif hareket kabiliyetine sahip olduğundan tayt ve tişörtle giydirilerek gerçeği taklit eder. Sarışın, kumral, esmer, turuncu saçlı birçok modelini bulabileceğiniz bu bebekler çocuğunuzun geniş hayal gücü sayesinde oldukça farklı şekillerde oyun oynamaya müsaittir. Tek başına sahip olabileceğiniz ürün ayrıca motorlu, yedek kıyafet ve aksesuar detaylı tasarımlarıyla da karşınıza çıkar. Gündelik hayattan esinlenilerek yaratılan bir Barbie bebek evi de oldukça eğlenceli oyuncaklardır. Ağaç ev tasarımıyla öne çıkan bir model aradığınız bebek evi olabilir. Bu modelde Barbie'yi salıncakta, sandalyede, ağaç evin içerisinde görebilirsiniz. Daha günlük bir model içinse bir odaya sahip bebekleri tercih edebilirsiniz. Bebeğin kendi yatağı, çalışma masası, gardırobu ve tuvaleti olan bu modelle de çocuğunuz günlük hayata benzer şekilde kurgular yaparak oyun oynayabilir. Malibu evi olarak öne çıkan modelse 2 katlı ve 4 ayrı odadan oluşup 5 farklı bebekten meydana gelir. Bir evin farklı 4 bölümü şeklinde meydana getirilen bu oyuncak çocuğunuzun özellikle arkadaşlarıyla beraber oynayacağı zamanlarda şahane bir tercih olabilir. Dilerseniz daha fazla ev oyuncağı modelini de kategorimizde görebilirsiniz.

Popüler Barbie Oyuncakları

Çocuğunuzun seyahat kurgulamaları yaparak oynayabilmesi için Barbie karavanı modelleri de oldukça eğlencelidir. Muhteşem Karavan modeliyle ortaya çıkan bu ürün tıpkı gerçek bir karavan gibi uzunlamasına bir taşıtı, birbirinden farklı bebekleri içerir. Hoş pembe renginde görebileceğiniz karavanın yanı sıra merdivenli havuz ve tabureler de oyun ekipmanları arasındadır. Çocuğunuz bu sayede farklı bebekleri bir araya getirip oynayabilir ya da arkadaşlarıyla aynı oyun üzerinden eğlenceli dakikalar geçirebilir. Üstü açık, havalı ve pembe renkte görebileceğiniz Barbie arabalarıyla da yavrunuz iki farklı bebeği gezdirebilir. Arabanın kaportası da Barbie'nin sembolü ile süslenmektedir. Sportif yapı ve görünümündeki araç arka kısmında bir rüzgarlığa ve gerçekten dönen tekerleklere de sahiptir. Emniyet kemeri, gerçekçi iç kaplaması da ürünü oldukça gerçekçi kılan detaylar arasındadır. Barbie oyuncak dünyası arasında gezinirken bulacaklarınız bunlarla da sınırlı değildir. Etekli, kanatlı peri bebekler de çocuğunuzun oldukça ilgisini çekebilir. Farklı konseptlerde üretilen oyun setleri de bebek bakıcılığı, evcil hayvan bakımı, mutfak dünyası gibi temalarla karşınıza çıkar. Bu sayede bebeğinizin gerçek hayata alışma evresini de kolaylaştırabilir, hayal güçlerinin gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Barbie Fiyatları

Dünyanın en çok rağbet gören oyuncakları arasında olan Barbie ürünleri sağlam ve çocuklarınıza zarar vermeyen maddelerden imal edilir. Farklı oyuncakları seven birçok bebeğe hitap etmesi açısından da ürünün oldukça geniş bir yelpazesi vardır. Barbie ürün fiyatları bu sayede oldukça kapsayıcı bir fiyat aralığı sunar. Ulaşılabilirliği sayesinde de sevilen ürün böylece tüketicilere tek tip bir fiyat düzlemi sunmaz. Bütçenize ve çocuğunuzun zevkine uygun bir ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz kategorimizdeki fiyat aralıkları seçeneğini değerlendirerek de en makul fiyatlara hızlıca ulaşıp hemen alışveriş yapabilirsiniz. En düşük ve en yüksek fiyatları belirleyebileceğiniz filtremiz sayesinde en verimli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca kargo ve farklı hizmetlere dair görebileceğiniz çeşitli fırsatlar da size avantajlı bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Detaylı ürün incelemesi, bütçeye uygun modeller ve hızlı alışveriş imkanı için siz de kategorimizi inceleyip sevdiğiniz ürünü keyifle sepetinize ekleyebilirsiniz.