GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Doğrular Çamaşır Kurutma Askısı

kategorisinde 77 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Doğrular Çamaşır Kurutma Askısı

Size uzun yıllar hizmet edecek bir çamaşır kurutma askısı arayışı içindeyseniz, doğru yerdesiniz. Doğrular çamaşır askılığı modelleri ile siz de külfet haline dönen çamaşır asma ve katlama işini keyifli hale getirebilirsiniz. Modern tasarımlar ve kullanıcı dostu ek fonksiyonlar ile donatılmış olan Doğrular çamaşır kurutmalık modellerini hemen şimdi inceleyerek siz de kendinize yeni bir ev hediyesi alabilirsiniz.

Doğrular Çamaşır Askısı ile Çamaşır Derdine Son

Ev işleri arasında en zahmetli ve en zaman alıcı aktivitelerden biri şüphesiz ki çamaşır yıkama, asma ve kurutma oluyor. Doğrular çamaşır kurutmalığı, bu yorucu işi bir nebze olsa da hafifleterek kullanışlı tasarımlarıyla kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Doğrular çamaşırlık modelleri, farklı çamaşır yıkama alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına yönelik farklı tipte ve çeşitlilikte üretilerek her ailenin çamaşır süreçlerini kolaylaştırmak üzere evlerdeki yerini alıyor. 2 katlı, 3 katlı ve 4 katlı olmak üzere farklı ebatları ve boyları bulunan ürünler, evdeki çamaşır yüküne göre tercih edilebiliyor.

Çamaşırlarınızı Doğrular Kurutmalıklarda Güvenle Kurutun

Farklı Doğrular kurutmalık modelleri arasından hem bütçenize hem de ailenizin gereksinimlerine uygun bir çamaşır kurutma askısı seçimi yapabilmeniz mümkün. Doğrular Perilla kurutmalık, markanın en çok tercih edilen modellerinden biri olmakla birlikte yenilikçi tasarımı ile kullananlar tarafından tam puan alıyor. Doğrular Perilla çamaşır kurutma askısı, katlanabilir ve kolay taşınabilir özelliği sayesinde ev içinde size fazla yük olmazken 12 kilograma kadar çamaşır taşıma kapasitesi ile beğeni topluyor. Yatay kullanım pozisyonu sunan bu model, hem iç hem dış mekanlarda kullanım için uygunluk gösteriyor. Bir diğer sevilen model olan Doğrular Avrora kanatlı kurutmalık ise her iki yanda yukarı doğru açılan katlanabilir kanatları sayesinde 20 kiloya kadar ağırlık taşıyabiliyor. Doğrular Twingo iki katlı kurutmalık modeli, dar alanlar ve az bireyli aileler için uygunken Doğrular Trivela 3 katlı kurutmalık, gün içerisinde çokça çamaşırın yıkandığı evler için ideal bir seçim oluyor. Doğrular kurutmalık modellerinde 3 katlıların yanı sıra 4 katlı ve çift taraflı battal boy çamaşır kurutma askıları da bulmak mümkün. Tüm modelleri hemen GittiGidiyor farkıyla inceleyerek siz de kaliteli bir Doğrular çamaşır askısına sahip olabilirsiniz.

Büçtenize Dost Doğrular Çamaşır Kurutmalık Fiyatları

Doğrular kurutmalık fiyatları, öncelikli olarak modelin boyutuna göre değişkenlik gösteriyor. Tüm Doğrular çamaşır kurutma askıları paslanmaz malzemeden üretildiği için uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Rima, Mina, Mega gibi modeller küçük ebatları ve fonksiyonel kullanımları ile fazla çamaşır yükünün olmadığı haneler için idealken Perilla serisinin 3 ve 4 katlı, tekerlekli kurutmalıkları hem kalabalık aileler hem de endüstriyel kullanım için biçilmiş kaftan oluyor. Doğrular kapı arkası kurutmalık modelleri ise özellikle alandan çamaşır kuruturken alandan tasarruf etmek isteyen tüketiciler için harika bir çözüm sunuyor. Tüm Doğrular çamaşır kurutma askılarını buradan inceleyerek bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilir, GittiGidiyor kalitesi ile siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Diğer markaların çamaşır kurutma askılığı modelleri için Çamaşır Kurutma Askısı sayfamızı inceleyebilir, Doğrular markasının ütü masası modellerini ise Doğrular Ütü Masası kategorimizde bulabilirsiniz.