GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Sabunluk

kategorisinde 6606 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Sabunluk

Kişisel temizlikte el sabunlarının ve dolayısıyla sabunlukların önemi büyüktür. Sabunlukların çok sayıda formu ve çeşidi bulunmakla birlikte ürünler katı ve sıvı olarak başlıca iki çeşide ayrılır. Ev tipi sabunluklar, sensörlü tasarımlar, basmalı tasarımlar, profesyonel tip ve benzeri çok sayıda ürün, markaların ürün yelpazesinde yer alır. Sabunluklar sayesinde kişisel temizliğinizi çok rahat biçimde sağlama şansınız olur.

Fonksiyonel Detaylar Hayatı Kolaylaştırıyor

Sabunluk

Kalabalık ortamlarda, iş yerlerinde, havalimanı, otel, okul, alışveriş merkezi gibi topluma açık yerlerde kişisel hijyen sağlanması için tuvalet ve banyolarda sıvı sabunluklar kullanılır. Genellikle duvara monte edilen sabunluk modellerinin yoğun kullanıldığı bu alanlar için üretilen sabun dispenseri ve sensörlü sabunluk genellikle büyük haznelidir. Basmalı modeller ise restoran, kafe ve daha küçük iş yerlerinde tercih edilir. Bu tasarımlar evlerde de sıkça tercih edilen sabunluk çeşitleri olarak çok sayıda renk ve tasarıma sahiptir. Sıvı sabunluk modelleri yüksek hijyen gerektiren mekanlar için son derece ideal tasarımlardır. Elinizle temas etmenize gerek kalmadan dirsek ve kolunuzla bile bastırarak ihtiyaç duyduğunuz miktarda sabun alıp kullanabileceğiniz bu modeller, toplu alanlar için kolay bir kullanım sunar ve son derece hijyeniktir. Kapak bölümü kolayca çıkarılıp takılabilen bu tarz sabunluklar genellikle gri, beyaz, siyah, şeffaf gibi yalın renklere sahiptir.

Pratik ve Şık

Sabunluk

Evinizin, küçük ofis ve dükkanlarınızın banyolarında ve tuvaletlerinde kullanacağınız sabunlukların pratik ve şık olmaları önem taşır. Evlerde kullanılan likit sabunluk modelleri mutfaklarınız için de uygundur. Mutfaklarda tercihinize bağlı olarak genellikle ikili sıvı bölmesi olan modeller tercih edilir. Böylelikle hem deterjanınızı hem de sıvı sabununuzu koyma şansınız olur. Bu tarz ürünlerde sünger yerleştirebilmeniz için ayrıca bir bölüm yer alır. Köpük sabunların kullanıldığı modeller de gayet dayanıklı olduğundan bu ürünleri uzun süre sorun çıkmadan kullanma şansınız olur. Katı sabunluklar banyonuzdaki diğer ürünlerin takımı olarak setlerin içinde yer alır. Tek olarak satın alabileceğiniz seçenekler ise farklı renk ve formlarıyla dikkat çekici görünümlere sahiptir.

Tercihe Göre Değişken Sabunluk Fiyatları

Sabunluk

Çok sayıda farklı materyalden oluşan bu tasarımların diğer banyo ürünleriyle takım olarak satılanları da markaların bünyesinde yer alır. Sabunluk modelleri markaların ürün gamında çok sayıda fiyat aralığıyla yer alır. Paslanmaz çelik, plastik, cam, seramik, akrilik, melamin, bakır, gümüş kaplama, bambu, porselen, tahta ve benzeri çok sayıda materyalden üretilen sabunluklar rahat kullanımınıza uygundur. Ürünler materyallerine, temalarına, haznelerinin genişliğine ve aparatlarına göre değişken sabunluk fiyatlarına sahiptir. Düz renk, çok renkli, gösterişli, sade ve benzeri çok sayıda model bulunur.

Sabunluk Tasarımlarının Özellikleri

  • Plastik modeller ABS gibi kaliteli materyallerden üretilmiş olup sağlığa zararlı madde içermez.
  • Ürünlerin mekanizmaları uzun süre dayanır.
  • Sertleştirilmiş melaminden oluşan tasarımlar evler ve küçük iş yerleri için kolay bir kullanım sunar.
  • Sensörlü modeller pille çalışır ancak piller su ile temas etmeyecek şekilde ürüne monte edilir.
  • Ürünlerin pompa aparatları paslanmaz çelik, pirinç, metal, gümüş kaplama gibi suya ve sabuna dayanıklı malzemeden üretilir.

Sabunluk Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Sabunlukların hazneleri kullanacak kişi sayısına uygun olarak seçilmelidir.
  • Mutfak için seçeceğiniz sabunlukların sünger bölmelerinin olması size kullanım kolaylığı sağlar.
  • Duvara asmalı modeller, banyolarda şampuan için de kullanılabilir.
  • Ürünlerde deterjan koymak için bölmeye ihtiyacınız varsa ikili seçenekleri tercih edebilirsiniz.
  • Ürünlerin tasarımlarını banyo ve mutfaklarınıza dekoratif olarak katkı sağlayacak modellerden seçebilirsiniz.