GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Banyo Seti

kategorisinde 7500 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Banyo Seti

Banyo seti modelleri; tuvalet fırçası, sabunluk, havluluk, diş fırçalığı, pamuk kutusu, çöp sepeti, kirli sepeti, tuvalet kağıtlığı ve benzeri çok sayıda üründen oluşur. Bambu, seramik, tahta, plastik, hasır ve benzeri materyallerden oluşan ürünlerin çok sayıda renk ve desen seçeneği var. farklı tasarımlar arasından banyonuzun genel dekorasyonuna tam uyum sağlayan ya da kontrast oluşturan renk ve modelleri seçebilirsiniz.

Sabunluk ve Diş Fırçalığı Ürünlerinde Seçenekler

Banyo Seti

Banyonuzda lavabonuzun kenarında duran ürünlerin hem görsel olarak banyonuza katkı sağlamaları hem de işlevsel yönleri önem arz eder. Ürünler genelde sıvı sabunluk, katı sabunluk ve diş fırçalığı olarak 3'lü olarak satışa sunulur. Bu ürünlere takım olarak çöp kovası ve tuvalet fırçası da eklenir. Setlerin 2'li, 4'lü, 6'lı hatta 8'li, 9'lu, 10'lu olanları da markaların ürün seçkisinde yer alır. Setlerin düz renk, puantiyenli, desenli, kelebekli ve benzeri çok sayıda temalıları mevcuttur. Tuvalet fırçalarının da yuvarlak, kare oval ve dikdörtgen olanları bulunur. Diş fırçalıkların macun koyma bölümlü olanları tercih edilir. Sabunluklar katı ve sıvı olmak üzere başlıca 2 gruba ayrılır. Sıvı sabunlukların dispenseri, basmalı, paslanmaz çelik, plastik, seramik, bambu, tahta gibi seçeneklerinden en beğendiklerinizi seçebilirsiniz. Katı sabunlukların ise kare, dikdörtgen, oval ve yuvarlak gibi modelleri alternatifleriniz arasında. Katı sabunlukların ızgaralı olanları kullanım kolaylığı sağlar. Pamukluk, havlu sepeti gibi ürünler ise diğer aksesuarlarla uyumlu olabileceği gibi tamamen farklı bir tarzı da yansıtabilir.

Çöp Kovaları Hijyen Sağlar

Banyo Seti

Banyo çöp kovalarının kulplu kapaklı, döner ve sallanır kapalı, pedallı tasarımlar en çok tercih edilenler arasında yer alır. Farklı hacimli çöp kovaları arasından seçiminizi evdeki kişi sayısına göre yapmanız en doğru çözümü oluşturur. Çöp kovalarınızı banyonuzdaki diğer ürünlerin takımı olarak seçebileceğiniz gibi tek olarak da tercih edebilirsiniz. Kirli sepetleri de banyonuzda hem dekoratif olarak hem de kullanım açısından göz önünde tutmanız gereken ürünlerdendir. Bambu, plastik, ahşap, kumaş, silikon gibi ürünlerden tasarlanan sepetleri banyonuzun büyüklüğüne göre seçebilirsiniz. Ayaklı tuvalet kağıtlığı, asmalı tuvalet kağıtlığı gibi ürünler genellikle paslanmaz çelikten oluşur ve banyonuza zarif bir dokunuş sağlar.

Banyo Seti Fiyatları

Banyo Seti

Banyo seti fiyatları öncelikle kaç parçadan oluştuğuna göre belirlenir. Fiyatları etkileyen ikinci önemli parametre ürünlerin materyal ve marka özellikleridir. Kullanım kolaylığı sağlayan ve banyonuza değer katan banyo setleri, dekoratif görünümünde büyük fark yaratır. Banyonuza seçeceğiniz ürünlerle, doğal, yalın, renkli, neşeli ve benzeri istediğiniz konsepti yakalama şansınız var. Her bütçeye uygun ürünlerin yer aldığı markaların seçkilerinde zevkinize ve kullanımınıza en uygun olanları seçebilirsiniz.

Banyo Setlerinizin Temizliği

  • Banyo ürünlerinizi materyal özelliklerine uygun olarak temizlemelisiniz.
  • Ürünlerinizi düzenli aralıklarla uygun şartlarda temizlemeniz, hijyen açısından büyük önem taşır.
  • Özellikle tahta, bambu gibi ürünlere çamaşır suyu değdirmemeniz uzun kullanım sağlamanız açısından önemlidir.
  • Tuvalet temizleme fırçasını hijyen sağlayan deterjanlarla temizlemeniz sağlığınız fayda sağlar.
  • Banyonuzda bulunan çöp kovalarının hijyen açısından fonksiyonel ürünlerden seçilmesi önemlidir.

Banyo Seti Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Ürünlerin ebatlarını banyonuzun ölçülerine göre seçmeye özen gösterirseniz görünüm daha hoş olur.
  • Sabunluk ve diş fırçalığı seçerken, ailenizdeki kişi sayısı belirleyici olmalıdır.
  • Çocuklar için tasarlanmış diş fırçalıkları ve sabunluklar, onların kişisel temizlik alışkanlıkları açısından fayda sağlar.
  • Banyo setlerini banyonuzun materyal özelliklerine göre seçerseniz kullanım olarak daha rahat olur.
  • Banyonuzun fayans ve benzeri yüzeyleri çok renkliyse, yalın renklerden banyo set seçmeniz daha doğru olur.