GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Banyo Aksesuarları

kategorisinde 58238 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Banyo Aksesuarları

Banyo aksesuarları, banyoların daha kullanışlı hale gelmesini sağlarken, aynı zamanda şık ve modern bir görüntü kazanmasına yardımcı oluyor. Çok çeşitli markaların eşsiz tasarımlarıyla üretilen banyo aksesuarları; seramik, pirinç, mermer, ahşap, bakır, çelik gibi güçlü materyallerle dizayn ediliyor. Banyonuzda görsel bir şölen oluşturan ve banyonuzu pratik bir alana dönüştüren banyo aksesuarlarıyla yeni bir dekorasyon yaratmak da mümkün oluyor.

Banyo Aksesuarı Setleriyle Banyonuzu Güzelleştirin

Banyo Aksesuarları

Banyo aksesuarları, 2'li, 3'lü, 5'li ve daha fazla parçalı banyo setlerinden oluşuyor. Sıvı sabunluk, çöp kovası, diş fırçalığı, katı sabunluk, peçetelik, klozet fırçası gibi parçaların bulunduğu setlerin her parçası aynı tasarım özelliğine sahip oluyor. Bu özellikleriyle çok sayıda kullanıcının tercihi olan banyo aksesuar setleri, banyo içerisinde ferah bir bütünlük elde etmenize olanak tanıyor. Modern, minimalist ve göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çeken banyo aksesuarları; tüm banyolarda zarif bir görüntü oluşturuyor.

Tuvalet Kağıtlığı, Havlu Asacağı ve Daha Fazlası

Banyo Aksesuarları

İş yeri ve ev tipi kullanımları için satışa sunulan tuvalet kağıtlığı ürünleri, duvara monteli, ayaklı, yapıştırmalı gibi farklı kullanım biçimlerinde tasarlanıyor. Mat siyah, gümüş gri, gold, bronz, bakır gibi son yılların trend renklerinde tasarlanan kağıtlıklar, banyonuzdaki diğer aksesuarlara da uyum sağlayabiliyor. Kağıtlık ve havlu asacağı modelleri arasında üst bölümünde küçük raflar oluşturulan duvara monteli modeller de bulunuyor. Bu modellerin üzerinde bulunan işlemeler ise hem modern hem de geleneksel süsleme motifleriyle dizayn edilerek kullanıcıların görsel zevklerine hitap edebiliyor.

Sıvı Sabunluk Takımları: Banyonuzun Havasını Değiştirin

Banyo Aksesuarları

Sıvı sabunluk, katı sabunluk ve diş fırçalığı olmak üzere 3'lü parçalardan oluşan sıvı sabunluk takımları; porselen, seramik, mika, bambu, granit gibi çok şık görünen materyallerden elde ediliyor. Bunların yanı sıra pirinç, çelik gibi paslanmaz materyallerden üretilen seçenekler de bulunuyor. Paslanmaz çelik ürünler aynı zamanda banyo ortamlarında sık karşılaşılan pas, küf ve kireçlenme gibi olumsuz unsurların da önüne geçiyor. Kategori içerisinde bulunan ürünlerin, üretici marka ve fiyat seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz. Üretici markalar arasında ise Primanova, Tema, Housepack, Dayco, Vivence gibi seçkin markalar yer alıyor. Fiyatlar parça sayısı ve üretim kalitesine göre farklı şekilde seyredebiliyor.

Satın Alma İpuçları

  • Banyo aynası, deterjanlık, banyo kaydırmazı ve el kurutmalığı gibi ürünleri aksesuar setlerine uyumlu renklerde tercih ederek bütünlüğü artırabilirsiniz.
  • Küçük banyolarda açık renkli ve küçük aksesuarlar seçerek ferah bir görüntü elde edebilirsiniz.
  • Banyo aksesuar setlerini sevdikleriniz için hediye seçeneği olarak tercih edebilirsiniz.
  • Duvara monte edilebilen aksesuarlar seçerek banyonuzda ek alanlar kazanabilirsiniz.
  • Kategoride bulunan diş macunu sıkacağı çeşitlerini değerlendirerek macununuzu tasarruflu şekilde kullanabilirsiniz.

Bunlara Dikkat Edin

  • Satın almadan önce ürünün içerisinde bulunan parçaları incelemeniz olası eksiklikler yaşamanızı önleyebilir.
  • Banyo setleri arasında mutfak tezgah üstü setleri bulunabilir. Satın almadan önce, ürünleri inceleyebilirsiniz.
  • Fırçalık ve tuvalet kağıtlığı olarak bir arada satılan ürünleri tercih ederek banyonuzda alan yaratabilirsiniz.
  • Yalnızca çöp kovası ve fırçalık olarak ikili satışa sunulan setler bulunabilir. Satın almadan önce kontrol edebilirsiniz.
  • Tüm banyo aksesuarlarınızı tek parça bir set halinde alabileceğiniz gibi farklı farklı satın alarak kendi dekoratif anlayışınızı yansıtabilirsiniz.