Abajur

Bir abajur gece bulunduğu yerin havasını değiştirebilir. Abajurlar genelde sıklıkla kullanılan yerler olan salonda ya da yatak odası haricinde artık banyo ve mutfaklarda da kullanılmaya başlandı. Abajur şapkasını kullanmayı düşündüğünüz ortamın renk ve mobilyalarıyla uyumlu seçtiğiniz zaman, özellikle akşamları zengin bir görünüm kazandırabilirsiniz.
 

Abajur Modelleri

Aydınlatma zevkinize göre kullanabileceğiniz modern görünümlü abajurlar ya da klasik mobilyalarla bütünleşecek ve daha da zengin bir görünüm sağlayacak klasik modelde abajurlar. Belki de takımınızın renklerini ve logosunu taşıyan abajurlar aradığınız modelde abajur olabilir. Sahip olduğu canlı renkleriyle sportif modelde abajurlar da sadece evinize değil, ofisinize de enerji katabilirsiniz.
 

Abajur Fiyatı

Model ve markalarına göre, almayı düşündüğünüz abajurun boyutlarına göre ve abajurun yapılırken kullandığı maddeye göre fiyatlar da elbette değişiyor. Ancak hatırlatmamızda fayda var, eskilerin şapka ucu püsküllü abajurlarından sonra, son dönemlerde üç ayaklı ahşap abajurlara olan eğilim oldukça fazla.
Filtreler

Fiyat

En Düşük

-

En Yüksek

Renk

Tümünü Gör

Ampül Rengi

Tümünü Gör

Enerji Sınıfı

Durum

Kargo Ücreti

Aynı Gün Kargo

Satıcı

Başarılı Satıcı
Günün Fırsatı (27)

Satıldığı Bölge

Masa, Abajur

kategorisinde 2846 adet ürün bulundu.

Akıllı Sıralama

Masa, Abajur

için 2846 ürün bulundu.
Akıllı Sıralama

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön