GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara
Marka
Ampül Rengi

Lambader

kategorisinde 4964 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Lambader

Işıklandırma, ev dekorasyonunun en önemli unsurları arasında yer alıyor. Kaliteli ve estetik bir ışıklandırma imkanı sunan çok sayıdaki lambader modeli ise geniş kitlelerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Üç ayaklı, köşe ve çağdaş tasarımlı olmak üzere farklı modellerde üretilen lambader seçenekleri, yaşam alanlarınıza adeta birer sanat eseri kadar yakışıyor ve aydınlatma güçleriyle de yaşam kalitenizi artırıyor.

Klasik Lambader Modellerini Keşfedin

Lambader

Klasik lambader modelleri, üç ayaklı alt bölümden ve üst kısımda bulunan abajur başlığından oluşuyor. Ağırlıklı olarak ahşaptan, suntalamdan ya da çelikten üretilen ayak bölümü, lambaderin sağlam bir duruş sergilemesine yardımcı olurken ışığınızı dilediğiniz noktaya yerleştirebilmenize de olanak tanıyor. Kumaş kaplamalı başlık bölümleri ise kırmızı, beyaz, lacivert, altın sarısı, yeşil, bordo gibi çok sayıda renk seçeneğiyle üretiliyor. Bu sayede ev dekorasyonunuzla kusursuz uyum sağlayan klasik lambader modelleri, ortalama 150 cm. boyunda olmalarıyla ideal bir ışık yüksekliği sağlıyor. 30, 60 ve 100 W gücündeki ampulleri çalıştırabilen klasik lambaderler, tasarruflu ampulleri desteklemeleriyle de ev ekonominize katkıda bulunuyor.

Köşe Lambaderlerle Tanışın

Lambader

Köşe lambader modelleri, yaşam alanlarınızda köşelerde ya da duvar diplerinde kullanabileceğiniz aydınlatma seçenekleri arasında yer alıyor. Duvara bitişik kullanılmaları nedeniyle alan tasarrufu sağlayan köşe lambader seçenekleri, etkileyici görünümleriyle salonlarınıza ve oturma odalarınıza çağdaş ve çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. Ortalama 100 cm boyunda ve 25 cm eninde tasarlanan köşe lambader modelleri, MDF kaplamadan ve ışık panellerinden oluşuyor. Aydınlatma kısmı orta bölümünde yer alan ve bu sayede ışığı çevresine eşit oranda yayan köşe lambader seçenekleri, uygun fiyatlar ile satılmalarıyla da beğeni kazanıyor.

Çağdaş Tasarımlardan Faydalanın

Lambader

Çok sayıda marka tarafından üretilen lambader seçenekleri, sıra dışı görünümden ve benzersiz bir dekorasyon anlayışından hoşlanan kullanıcılar için çağdaş modellerde tasarlanıyor. Klasik üç ayaklı lambader modellerine eklem yeri dahil edilerek hazırlanan çağdaş lambader modelleri, dilediğiniz şekli kolayca alabiliyor ve böylece yaşam alanınızda adeta sanatsal bir esinti yaratıyor. İşlevsel kullanıcılar için tasarlanan seçenekler ise kendine ait sehpa, saat, raf gibi detayları sayesinde birden fazla eşyanın vazifesini üstleniyor. Üretici markalar tarafından dilediğiniz her renkte tasarlanabilen çağdaş lambader modelleri, dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun birer kullanım ömrü de sunuyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Lambader modelinizi sipariş vermeden önce ürün ebatlarını dikkatle incelemeniz, doğru tercih yapmanızı kolaylaştırabilir.
  • Lambaderinizi satın alırken kullanacağınız alandaki eşyalarla renk uyumunu kontrol etmeniz, dekorasyon kalitenizi yükseltebilir.
  • Lambader modelleri; ürün kalitesi, kullanılan malzeme ve tedarikçi firma gibi özelliklere göre fiyat farklılıkları gösterebilir.
  • Lambader modelinizin desteklediği ampul seçeneklerini incelemeniz, daha doğru ve güvenli bir kullanım şansı tanıyabilir.
  • Ürün için ekstra bir lambader başlığı edinmeniz, orijinal başlığınızın hasar görmesi halinde kullanıma devam etmenizi sağlayabilir.

Bunlara da Dikkat

  • Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra kargoyu kontrol etmeniz, hasar varsa kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekebilir.
  • Lambaderinizi düşmelerden, çarpmalardan ve sert darbelerden korumanız, daha uzun bir kullanım ömrü sağlayabilir.
  • Ürünü temizlerken elektronik aksamına sıvı temas etmemesine dikkat etmeniz, olası teknik arızaları engelleyebilir.
  • Ürünü kullanırken kablolarını hareket alanınız dışında tutmanız, olası ev kazalarının oluşumunu engelleyebilir.
  • Lambaderinizin elektrikli sistemini çocukların kullanımından uzakta tutmanız, ev güvenliğinizi artırabilir.