GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara
Ampül Rengi

Neon, Duvar Lambası, Aplik

kategorisinde 4 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Duvar Lambası, Aplik

Ev ve iş yeri dekorasyonunun en önemli parçaları arasında yer alan duvar lambaları ve aplikler, yaşam alanlarınızı etkili bir şekilde aydınlatmanıza yardımcı oluyor. Klasik dekorasyonlardan hoşlananlar için retro aplikler şeklinde üretilen duvar lambaları, çağdaş bir tarzı benimseyen kullanıcılar için ise yeni nesil ledler halinde tasarlanıyor. Çeşitli markalar tarafından üretilen duvar lambaları, dayanıklı yapıları ve uygun fiyat seçenekleriyle de beğeni kazanıyor.

Retro Aplik Modellerini Keşfedin

Duvar Lambası, Aplik

Yaşam alanınızda nostaljik ve zarif bir hava yaratmak için kullanabileceğiniz retro aplik modelleri, geometrik desenlerle süslenmiş sap bölümleri ve şamdan ya da karpuz görünümlü lamba kısımlarıyla yaşam alanlarınızda estetik bir ambiyans yaratıyor. Gövde kısımları ağırlıklı olarak metalden üretilen retro aplik modelleri, başlık kısımlarında ise plastik ya da camdan üretilmiş ampul koruyuculara yer veriyor. 30, 60 ve 100 W gücündeki ampulleri yakabilen retro duvar lambaları, kablo gizleme bölümleri sayesinde görüntü kirliliğini de engelliyor.

Çağdaş Aplik Tasarımlarıyla Tanışın

Duvar Lambası, Aplik

Klasik aplik tasarımlarının yeni nesil bir moda anlayışıyla yeniden yorumlanması sonucu oluşturulan çağdaş aplikler, geleneksel ve yenilikçi çizgileri bir araya getiriyor. Gri, bej, altın, siyah ve beyaz gibi farklı renklerde üretilen çağdaş aplik modelleri, abajur başlığı görünümlü tasarımlarıyla yaşam alanlarınızın duvarlarında dekoratif bir görünüm sergiliyor. Sarı ve beyaz ışıklı olarak kullanılabilen çağdaş aplik modelleri, evlerin yanı sıra otellerde, ofislerde, toplantı salonlarında, şık restoran ve kafelerde de kullanılabiliyor. Kullanıldığı tüm alanlarda etkili bir aydınlatma ve seçkin bir görünüm sağlayan çağdaş aplik modelleri, pratik açma kapama tuşları sayesinde kullanım kolaylığı da sunuyor.

Led Aplik Çeşitleriyle Aydınlanın

Duvar Lambası, Aplik

Yaşam alanlarınızda etkili bir duvar aydınlatması sağlamanız amacıyla tasarlanan led aplik modelleri dolap altlarında, raf altlarında ve ayna üstlerinde kullanılabiliyor. Led teknolojisi sayesinde güçlü ve göz alıcı bir ışık sağlayan modern aplik çeşitleri, enerji tasarrufu özellikleri sayesinde bütçenizi de koruyor. Eşik üstlerinde ve tavanlarda da değerlendirebileceğiniz led aplikler, beyaz ışıklı olmaları sayesinde göz yormayan bir yapı sergiliyor ve sakinleştirici ışık tonları sayesinde sağlığınıza da olumlu katkıda bulunuyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Retro ve çağdaş aplik modelleri, tasarruflu ampul kullanımına uygun yapıları sayesinde bütçenize katkıda bulunur.
  • Taşlı nostaljik aplik modellerini avizelerinizle uyumlu desenlerde ve renk tonlarında seçerek evinizde etkili bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.
  • Şamdan görünümlü retro aplik modellerini tercih ederek evinizin yemek ve toplantı salonlarına seçkin ve zarif bir atmosfer kazandırabilirsiniz.
  • Çağdaş aplik modellerini yatak odanızda başucunuzda kullanabilir ve yataktan çıkmadan ışığınızı açıp kapatabilme özgürlüğüne kavuşabilirsiniz.
  • Led aplik modellerini çok sayıda satın alarak dilediğiniz tüm kapalı alanları istediğiniz güçte aydınlatabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Duvar lambaları ve aplik modelleri, pek çok marka tarafından çeşitli özelliklerde üretildikleri için birbirinden farklı fiyatlar ile satılıyor olabilir.
  • Aplik modellerinizi teslim aldığınızda kargoyu kontrol etmeniz, bir hasar tespit etmeniz durumunda ise görevliyi bilgilendirmeniz gerekebilir.
  • Set halinde satılan aplik ve ampulleri bir arada satın alarak daha ekonomik koşullarla daha çok sayıda ürün sahibi olabilirsiniz.
  • Aplik başlıklarınızı satın almadan önce ölçülerini ve renklerini kontrol etmeniz, doğru bir tercihte bulunmanızı kolaylaştırabilir.
  • Masa lambası görünümlü duvar lambası modellerini ofislerinizde ve çalışma odalarınızda da kullanabilir ve farklı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.