GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Dekoratif LED Işık

kategorisinde 10779 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Dekoratif LED Işık

Dekoratif LED Işık çeşitleri bulunduğunuz ortamı zevkinize göre süslemenize yardımcı oluyor. Yaşam alanlarından ofis ve mağazalara dolaplardan yatak kenarlarına değin pek çok alanı dekore etmek için kullanabileceğiniz LED ışıklar farklı özelliklerle geliyor. Dekoratif LED ışık marka ve model çeşitliliği sayesinde her zevke uygun tasarım bulmak mümkün oluyor.

Farklı Gereksinimlere Uygun LED Işıklar

Dekoratif LED Işık

Yılbaşı, doğum günü vb. özel anlarda hoş bir etki yaratmaya yardımcı olan bu dekorasyon gereçlerinin aynı zamanda dolap içi aydınlatma, vitrin dekore etme, kitaplık süsleme gibi özellikleri de bulunuyor. Bununla birlikte LED ışıklı masa lambaları da oldukça fazla rağbet görüyor. Uzunluk, kalıp, ışık kapasitesi, ampul sayısı, duy rengi, güç türü, elektrik tüketimi farklılık gösteren LED ışık fiyat çeşitliliği ile her bütçeye uygun alıma olanak tanıyor. Dolap içi ışıkların askılığa yapıştırılabilen modelleri ve dolap paneline montelenenleri hayli ilgi görüyor. Özel kumandalı, sensörlü aç-kapa anahtarlı ve dokunmatik olanları arasından hangi kullanım türü size uygun ise onu tercih edebilirsiniz. Pilli LED ışıklar, USB kablolu ve şarjlı ışıkların güç tüketimleri ve gereksinimleri de modelden modele farklılaşıyor.

Çok Amaçlı Kullanım Olanağı

Dekoratif LED Işık

LED ışık modelleri birbirinden farklı pek çok alanda kullanılabiliyor. Örneğin bu ürünlerle yılbaşı ağacınızı süsleyebilir, kütüphane alanınızı aydınlatabilir, duvar panonuzun etrafını çevreleyebilir, özel cam kavanozlara koyarak şık bir alan yaratabilirsiniz. Şerit ışıkları baza ve karyola altına yapıştırarak çocuğunuzun karanlıkta kalan yatak altından korkmasını önleyebilirsiniz. Yatak başı, duvar, perde alanı gibi bölümler için de tercih edebileceğiniz LED ışıkları mutfakta da kullanabilirsiniz. Mutfak dolaplarının altına ve içine yerleştirerek hem kullanışlı bir alan hem de estetik bir görüntü elde etmek mümkündür. Işıklar farklı tasarımlarla çok daha eğlenceli bir hal alıyor.

Farklı Özelliklerden Güç Alan Işıklar

Dekoratif LED Işık

Gözü yormayan bu ürünler sarı, beyaz, kırmızı, yeşil de dahil pek çok renkte ışık yayabiliyor. Tek renkli ya da çok renkli olabilen ışıkların özel kumandalı mekanizmalı modelleri sizlere farklı ışık efektleri arasından istediğinizi seçme özgürlüğü sunuyor. Örneğin sürekli yanan, aralıklı yanıp sönen, uzun aralıklarla yanıp sönen LED ışıklar kullanım zevkinize göre dilediğinizi seçmenizi sağlıyor. Kademeli LED ışık kısık, standart ve yoğun ışık güçleri arasından seçim yapmanızı mümkün kılıyor. Böylece duruma ve alanın ihtiyacına uygun ışık tercihinde bulunulabiliyor.

LED Işık Kullanımı Hakkında

  • Önerilen biçimde kullanın.
  • Düzenli olarak tozunu alın.
  • Prize takılıyken temizleyin.
  • Şeritli modelleri zorlamamaya dikkat edin.
  • Su ile doğrudan teması olan alanlarda kullanmayın.

Satın Alıma Dair Öneriler

  • Duy alanı yılbaşı ağacı, kar simgesi, yıldız vb. biçimlerde olan LED ışıklar sizlere dilediğiniz tasarımı satın alabilme olanağı sunuyor.
  • Şeritli LED ışıklar farklı uzunluklara sahip olduğundan Kaç metreye gereksinim duyduğunuzu hesaba katın.
  • Kullanım alanınızı göz önünde bulundurun. Geniş alan ve dar alan hesabı yapmayı ihmal etmeyin.
  • Sarkıt kullanım için tavan-taban boyunu dikkate alın.
  • Kumandalı, dokunmatik hangi aç-kapa mekanizmasına ihtiyaç duyuyorsanız onu önceleyin.