GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Awox Televizyon

kategorisinde 31 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Awox Televizyon

Televizyonlar, keyifli zaman geçirmek ve eğlence için vazgeçilmez cihazlardan. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte televizyonlar da bu gelişmelerden nasibini almaya devam ediyor. En iyi görüntü sistemleri ve ses teknolojileri ile benzersiz bir seyir deneyimi yaşamanızı sağlayan televizyon markalarından biri de Awox. Awox televizyon modelleri; yüksek çözünürlük teknolojileri ve geniş ekran alternatifleri ile büyük beğeni topluyor. Televizyon izleme deneyimini çok daha keyifli ve kaliteli bir hale getiren Awox TV çeşitleri aynı zamanda uygun fiyat fırsatlarıyla da alım kolaylığı sunuyor. Televizyon yayınları ya da ücretli dijital izleme platformları üzerinden izlenen akışı, eşsiz görüntü kalitesiyle sunan Awox televizyon modellerini hemen sayfamız üzerinden keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Awox TV Modelleri

Awox TV modelleri arasında her beklenti ve her mekana uygun seçenekler yer alıyor. Bu modellerden biri olan Awox LED televizyonlar, hem daha hesaplı hem de daha kaliteli bir görüntü performansı sunması sebebi ile talep görmektedir. Awox televizyonlar arasında; 40 inç, 32 inç, 75 inç, 65 inç ve 24 inç gibi farklı boyutlarda seçenekler bulunmaktadır. Eğer büyük ekran seviyorsanız 65 inç ve üstünde boyutlara sahip Awox TV modellerine yönelebilirsiniz. Ancak mutfak ya da küçük bir odada kullanmak üzere yeni bir TV alacaksanız daha küçük boyutlardaki Awox televizyonları tercih edebilirsiniz. Awox LED TV 4K teknolojisi ile sunulmaktadır. Awox 4K LED televizyonlar ile görüntü deneyimi benzersiz bir hal kazanmaktadır. 1920 x 1080 piksel, 1600 x 900 piksel gibi ara çözünürlükteki uygun fiyatlı Awox TV modellerinin yanı sıra; 4096 x 3112 piksel çözünürlüğe sahip yüksek çözünürlüklü Awox TV modellerinin tümünü kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Awox TV Özellikleri Nelerdir?

Awox televizyon modelleri arasında, her biri farklı özellik ve fonksiyona sahip olan seçenekler bulunmaktadır. Pek çok modelde bulunan Awox TV özellikleri arasında; 4K görüntü çözünürlüğü, LED teknolojisi, dayanıklı iç ve dış kasa özellikleri, görüntünün gücünü pekiştiren hoparlörler ve ses sistemi gibi özellikler ön plana çıkmaktadır. Sağlam iç ve dış kasa donanımları ile uzun ömürlü bir kullanım vadeden Awox televizyonları ister eviniz isterseniz de iş yeriniz için düşünebilirsiniz. Aynı zamanda farklı boyutlarda tasarlanan Awox televizyon çeşitleri arasında her ortama uygun modeller bulunmaktadır. Televizyonu konumlandıracağınız mekanın büyüklüğüne göre TV boyutuna karar verebilirsiniz.

Awox TV Fiyatları

Beklentinize ve kullanacağınız ortama uygun bir televizyon seçerken aynı zamanda ürünün dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına da dikkat etmelisiniz. Böylece yeni bir televizyon masrafı olmadan uzun yıllar aynı televizyonu kullanabilirsiniz. Awox televizyonlar, uzun ömürlü bir kullanım sunan dayanıklı ve kaliteli televizyon modellerinden oluşmaktadır. Aynı zamanda her bütçeye uygun alternatifler de sunan Awox, farklı segmentlere hitap etmeyi başarmaktadır. Awox TV fiyatları genel olarak ürünün modeline, yılına ve sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. En uygun fiyatlı ve güvenli televizyon alışverişi için hemen beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Awox televizyon modellerinin yanı sıra; sevilen pek çok markanın televizyon modellerini de incelemek isterseniz Televizyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.