GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Awox

markasında 373 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yerli bir girişim olan Awox TV, ses, görüntü sistemlerinin yanı sıra elektronik küçük ev aletleri sahasında da faaliyette. TECTONE tarafından 2006 yılında İstanbul Çerkezköy'de açılan modern tesislerle hayatına başlayan Awox merkezini İstanbul'da açmış olmanın yanı sıra dünya genelinde de üretim tesislerine sahip. Adı çoğunlukla televizyon teknolojisi ile bütünleşen Awox mikrodalga, tost makinesi, TV kumandası gibi genellikle ev ortamında ihtiyaç duyulan elektronik aletleriyle de kendisinden söz ettirmektedir.

Awox Televizyon Modelleri

Gündelik yaşamın en temel teknolojik aletlerinden biri olan televizyonlar, Awox'un da en çok özdeşleştiği ürünlerden biridir. Awox LED TV modelleri markanın önde gelen ürünlerinden olup dünya genelinde popülerleşmiş görüntüleme teknolojisi olan LED TV kullanılarak tasarlanmaktadır. Özellikle film tutkunları ve sadık dizi izleyicileri için önemli hale gelen kaliteli görsel ihtiyacına Awox HD çözünürlük standardı ile cevap vermektedir. Yüksek perde ekran çözünürlüğü, 40 ince varan ekran boyutlarıyla yerli malı TV üretiminin başarılı örneklerini vermektedir. Yalnızca görselliğe değil ses sistemine önem gösterenler için de Awox televizyon modelleri yüksek watt ses çıkış gücü ve hoparlör sistemiyle öne çıkmaktadır. Birbirinden farklı elektronik cihazlar arasından Awox TV fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için ürün listemizi inceleyebilir, aradığınız donanımlara sahip TV modelini de bulabilirsiniz.

Diğer Awox Ürünleri

TV kumandaları da markanın layıkıyla ürettiği elektronik aygıtlardan bir diğeri. Awox TV kumandası modelleri birbirinden farklı tasarımlarıyla her kullanım alışkanlığına hitap etmeyi bilir. LED TV, LCD TV ve Smart TV teknolojileri için ürettiği TV kumandaları birden fazla görüntü teknolojisi için de kullanılmakta. Piyasada Awox çaycı adıyla bilinen çay makineleri ise küçük ev aletleri grubunda sevilen ürünler. Awox Demplus serisiyle öne çıkan çay makineleri 2 litreye yakın ısıtıcı kapasitesi, yüksek Watt enerjisi ve uzun ömürlü olmasını sağlayan paslanmaz çelik tasarımlarıyla dikkat çekmekte. Uzun yemek pişirme sürelerinin önüne geçen, geniş ve yüksek ebatlarıyla ısıtacağınız gıdaları rahatlıkla içine koyabileceğiniz Awox mikrodalga modelleri de var. Mutfak gereçlerinin bir diğer önemli ürünü olan, ekmek başta olmak üzere birçok besini pişirebileceğiniz tost makineleri de Awox tost makinesi modelleri ile piyasada yer alır.

Awox Hakkında Genel Bilgiler

Can Holding gibi, Türkiye'nin köklü kuruluşlarından birinin bünyesi altında vücut bulan Awox sahip olduğu bu altyapıyla hızlıca kaliteli ve saygın bir konuma yükselmiştir. Yerli girişim ve üretim noktasında ülkenin önde gelen bir kurumu olarak sağladığı ekonomik faydanın ve istihdam kurumun prestijini katlayan unsurlar olmaktadır. Ülke geneline yayılan servis ağı sayesinde garantili ürünlerin tamir ve bakım hizmetlerini de sağlamaktadır. Ülkedeki 2 AR-GE departmanının yanı sıra Hongkong, Guangzhou ve Ningbo bölgelerindeki tesisleriyle de yurt dışına açılmış olan Awox son piyasaya sunduğu son teknoloji ürünleriyle yerli üretimin en başarılı kurumlarından biri olmayı başarıyla sürdürmektedir. Markanın çamaşır makinesi, fırın gibi beyaz eşya ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesinde faaliyet gösteren marka, ısıtma grubundaki şofbenleri, fanlı ısıtıcıları, yağlı radyatörleri ile de tercih edilmekte.