GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

ASRock

markasında 135 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

ASRock bilgisayar sisteminizi daha güçlü kılmanız için ihtiyaç duyabileceğiniz ekran kartları, anakartları ile oldukça popüler. Dünyanın önde gelen anakart markalarından biri olarak da bilinen ASRock, özellikle PC oyuncularının bilgisayarlarından bekledikleri verimi baz alarak çalışıyor. Sunduğu bilgisayar bileşenleri ile gaming dünyasının çokça tercih ettiği marka indirim, bedava kargo gibi fırsatlarla kategorimizde sizi bekliyor! Siz de hemen alışverişe başlayın, nefes kesici oyunlarınızı üst düzey kalitede oynamaya devam edin.

Popüler ASRock Bilgisayar Bileşenleri

ASRock ekran kartı hem markanın hem de ürün grubunun en popüler bilgisayar bileşenlerinden biri olarak öne çıkıyor. Grafik işlemcisi üreticisi olarak AMD'nin tercih edildiği ekran (grafik) kartları arasında 8 GB bellek kapasitesi ile donatılan modeller oldukça popüler. Yüksek çekirdek hızı ile harika performanslar gösteren bu modeller, 8032 MHz gibi yüksek bellek hızı ile de sınıfı geçiyor. Tam bir gaming performansı için imal edilmiş ASRock ekran kartları içerisinde fanlı soğutmaya sahip, yine AMD chip üreticisinin tercih edildiği farklı ürünler de var. 185 Watt güç tüketen bu ürünler, 500 Watt minimum güç kaynağı (PSU) ile donatılıyor. Display, DVI-D ya da HDMI bağlantı sistemi ile çalıştırabileceğiniz ASRock ekran kartı modelleri sayesinde oyunlarınızı nefes kesici ekran kalitesi ile oynamanız, tüm oyun sürecinden mükemmelen tat almanız da kaçınılmaz hale geliyor. ASRock anakartları da birçok modeli ile PC oyuncularının çokça arattığı bileşenler arasında yer alıyor. Örneğin ASRock B450M Pro4 anakartları bu grubun en gözde ürünlerinden biri. AMD chipset üreticisinin tercih edildiği bu anakartlar, dahili ekran kartına da sahip. DVI ve HDMI çıkışları ile de donatılan ASRock B450M Pro4 anakartları, 64 GB RAM kapasitesine sahip. 7+1 ses çıkışı ile de ses sisteminizden harika performans almanızı kolaylaştıran bu ürünler, 4 adet RAM slotu ile de donatılıyor.

Öne Çıkan Diğer ASRock Bilgisayar Bileşenleri

Farklı anakartları da incelemek isteyenler için ASRock A320M öne çıkıyor. Bu anakartlar da 7+1 ses çıkışına sahip olup ses sisteminizden mükemmelen yararlanmanızı kolaylaştırıyor. 32 GB RAM kapasitesine sahip olan A320M'ler, markanın diğer anakartlarında olduğu gibi AMD chipset üreticisini tercih ediyor. Farklı RAM frekanslarına sahip olan anakartlar sayesinde PC donanımlarınızın birbiri ile kolayca iletişim kurmasının ve bilgisayarınızdan maksimum verim almanızın da önü açılıyor. ASRock anakart çeşitleri arasında farklı özellikler ve kapasiteler ile donatılmış modeller de oldukça dikkat çekiyor. Örnekse 6 kanallı ses kartına sahip olan anakartlar arasında 64 GB maksimum bellek kapasitesine sahip bileşenler de bulunuyor. Bunlar da AMD işlemcisi ile uyumlu olup farklı bellek hızı desteklerine cevap verebiliyor. 5+1 ses çıkışına sahip anakartlar arasında da 32 GB RAM kapasitesine sahip ürünler bulunuyorken ASRock B450 anakartlar da 3 ekrana görüntü çıkışı vermesi, 7.1 kanal HD sese sahip olması, AMD StoreMI teknolojisi ile de güçlendiriliyor. Bu teknoloji sayesinde sisteminizde yer alanda SSD ve HDD güçleri birleşiyor ve yüksek performansın önü mükemmel bir şekilde açılıyor. ASRock G41C-GS ise Intel işlemci sistemi ile öne çıkıyor. Bu bakımdan markanın diğer ürünlerindeki AMD chipset üreticisinin görüldüğü anakartlardan farklılaşan bu ürünler, %20'ye varan güç tasarrufu ile sizin mutlu edebilir. 8 GB bellek kapasitesine sahip olan bu ürünler, 1,8 GB'ye kadar paylaşılan bellek özelliği ile de oldukça kullanışlı.

ASRock Ürünleri Fiyatları

Anakart denildiğinde bugün sektörünün en popüler markalarından biri olmayı başaran ASRock, ekran (grafik) kartları ile de öne çıkıyor. Özellikle PC oyunlarının, gaming dünyasının bilgisayarlardan bekledikleri performansları baz alarak çalışan marka, ürün fiyatlarında da geniş bir skalaya sahip. Bunun en önemli nedeni ise ürün çeşitliliği. Anakartlarında da, ekran kartlarında da geniş bir ürün portföyü ile müşterilerinin karşısına çıkan marka, böylece bilgisayar kullanıcılarının nokta atışı bilgisayar bileşenleri bulmasını kolaylaştırıyor. Doğru ürün bulma noktasında sağlanan bu kolaylık aynı zamanda ürün fiyatlarını da şekillendiriyor. Dilerseniz kategorimizdeki ürünleri inceleyerek indirim fırsatlarını da yakalayabilirsiniz. Böylece çok daha ekonomik bir alışverişin kapılarını aralayabilirsiniz. Ayrıca aradığınız ASRock ürünlerinin bütçenize uygun çeşitlerini / modellerini hemen görüntülemek için fiyat filtrelemeden de yararlanabilirsiniz. Filtreleme opsiyonu sayesinde bir maksimum ve minimum tutar girebilir, ASRock ürünlerini buna göre filtreden geçirebilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralamayı kullanarak da ürünleri en yüksek fiyat, en düşük fiyat ya da listeye eklenme tarihine göre sıralamanız mümkün. Dilerseniz farklı bilgisayar bileşenlerini de inceleyebilir, örneğin Anakart kategorimizden farklı birçok markanın ürününü de değerlendirebilirsiniz.