GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Aryıldız

markasında 514 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ar Yıldız, Türkiye'deki mutfak eşyaları üreticileri arasında lider konumuna sahip markalardan biri olarak öne çıkıyor. Tencere setlerinden kahvaltılıklara, çaydanlıklardan tost makinelerine, çatal bıçak takımlarından porselen yemek takımlarına kadar geniş bir ürün yelpazesinde faaliyet gösteren Ar Yıldız, mutfağınızı dilediğiniz gibi şekillendirmeniz için yanınızda. Mutfak kültürünüzü katbekat özelleştirmenizi sağlayacak Ar Yıldız ürünleri, kaliteyle yaratıcı tasarım anlayışının buluştuğu noktada parlıyor. Siz de misafirlerinizi mükemmel bir şekilde ağırlamak, gündelik masalarınızı layıkıyla hazırlamak için Ar Yıldız ürünleriyle sayfamızda tanışabilirsiniz. Detaylı ürün sorgusu, fiyat filtreleme ve çeşitli fırsatlarla karşılaşabileceğiniz kategorimizde avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Mutfağınızda Ar Yıldız Tencereleriyle Öne Geçin

Ar Yıldız tencere seti ürünleri, markanın çokça rağbet gören parçaları arasında dikkati çekiyor. Birbirinden farklı seçeneklerin sunulduğu cazip tencereler çelik, granit, döküm, düdüklü gibi modellere sahip. İndüksiyon ocaklarla da uyumlu çalışan tencerelerden AISI 304 standartlarına uygun modellere kadar aradığınız özelliklere sahip tencerelere Ar Yıldız setleriyle kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı boylarda tasarlanan bu set ürünler, göz kamaştırıcı parlaklığı, yüksek ısılara ve korozyona karşı mükemmel dayanıklılığı gibi özellikleriyle mutfağınızın en ideal pişirme ürünü olmaya aday. Ar Yıldız düdüklü tencere ürünleri, CE sertifikasına sahip olduğundan kullanıcıların güvenini kazanıyor. İndüksiyonlu ocaklarda da kullanılabilecek formda tasarlanan düdüklü tencereler üretim aşamasında müthiş kaliteli süreçlerden geçiyor. Örneğin, tüm dünyada mutfak sektörünün tercihi olan 1. kalite paslanmaz çelik, düdüklü tencerelerin gövdesinde kullanılıyor. 5.5'ten 7 litreye kadar farklı iç hacme sahip Ar Yıldız düdüklü tencereleri, indüksiyon ve kapsül tabanlı modelleriyle yelpazeyi genişletiyor. Ar Yıldız çelik tencere seti ürünleri de bu alandaki en popüler parçalar arasında sivriliyor. Çelik tencereler 7 litrelik hacme sahip modellerden 22 parça set ürünlerine kadar geniş bir skalada tüketiciyle buluşuyor.

Misafirlerinizi Ar Yıldız Takımlarıyla Ağırlayın

Ar Yıldız yemek takımı ürünleri, sade ve cafcaflı modelleriyle her ev sahibinin arzuladığı tasarımlara sahip olmasını kolaylaştırıyor. Örneğin, beyaz ağırlıklı sade modelleri kendisine yakın bulanlar bu minvaldeki porselen yemek takımlarıyla Ar Yıldız'ın büyüsüne kapılabiliyor. Bugünün en kaliteli porselen çeşitlerinden biri olan Bone China ile imal edilen modeller, diğer takımlara kıyasla çok daha zarif ve narin bir görünüme sahip. Müthiş bir işçilik ürünü olan bu modeller, Ar Yıldız'ın tüm porselen takımlarını oluşturuyor. Yani tüm takımlar Bone China ile üretildiğinden size geriye yalnızca tasarımını beğendiğiniz, yemek masanız için en uygun modeli seçmek kalıyor. Ar Yıldız kahvaltı takımı ürünleri de, kullanıldığı parçalara müthiş bir zarafet ve görkem katan Bone Chine ile imal ediliyor. Özel bir misafiriniz geldiğinde ya da gündelik kahvaltılarınızda keyifle kullanabileceğiniz kahvaltı takımları birbirinden harika desenlere sahip modelleriyle göz boyuyor. Ar Yıldız gold çatal bıçak takımı ürünleri ise tutma kısmındaki altınımsı rengiyle büyülü bir sofra ve servis hazırlamak istediğinizde dikkat çekiyor. Otellerden evlere kadar tercih edebileceğiniz bu takımlar, resmi ya da özel sofralar için biçilmiş kaftan.

Diğer Ar Yıldız Ürünleriyle de Tanışın

Ar Yıldız çaydanlıkları, kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan çayları çok daha leziz, güvenli ve pratik bir şekilde hazırlamanızı sağlıyor. Güçlü ve dayanıklı malzemelerden üretilen çaydanlıklar birinci kalite paslanmaz çelikten imal edilen modelleriyle de dikkatleri üstüne çekiyor. Klasik görünümlü tasarımlardan daha büyük alt bölüme ve şeffaf demliğe sahip olan modellere kadar Ar Yıldız çaydanlıkları mutfağında lüksün, konforun zevkini arayanlar için birebir. Ar Yıldız tost makinesi modelleri de 2000 W kapasiteli seçenekleriyle ekmek kızartmadan tost yapımına kadar işlerinizi kolaylaştırıyor. Çift taraflı çıkarılabilen plakalarla donatılan bu ürünler, döküm üzerine granit kaplama şeklinde tasarlanan modelleriyle de öne çıkıyor. Kilitleme mandalı, yağ biriktirme alanı gibi fonksiyonlarıyla çok daha güvenli ve verimli kullanılabilen Ar Yıldız tost makineleri, kolay alışveriş imkanıyla sizleri bekliyor. Ar Yıldız çeyiz seti ürünleri de mutluluklarını evlilikle taçlandıracak olan çiftlerin evlerini dekore etmeleri için müthiş bir fırsat sunuyor. 20, 22 parçadan oluşan modellere sahip bu ürünler genellikle tencere setlerinden, sahan setlerinden, cezve ve çaydanlık setlerinden oluşuyor.