GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Arçelik

markasında 16622 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Beyaz eşya ve çeşitli teknolojik alanlarda faaliyet gösteren Arçelik Türkiye'nin en büyük markalarından biri olarak bilinir. Ankastre setler, her minvalde görebileceğiniz beyaz eşyalar, küçük ev aletleri, iklimlendirme ve elektronik ürünleriyle siz de Arçelik'in hayatı kolaylaştıran ürün dünyasına adım atabilirsiniz.

Arçelik Ankastre Ürünler

Beyaz eşya ekseninde boy gösteren ankastre tasarımlarla evinizi istediğiniz gibi dizebilirsiniz. Yüksek enerji sınıfı ailesine mensup olan bir Arçelik buzdolabı enerji sarfiyatınızı da minimize eder. No Frost soğutma sistemi ve 238 lt'ye varan toplam net hacmiyle gıdalarınızı ilk günkü tazeliğinde korurken rahatça depolama imkanı sağlarsınız. Yiyecek ve içeceklerinizi ısıtma esnasında size zamandan kazandıran ve aynı anda farklı işlerinizi de sürdürmenizi sağlayan Arçelik mikrodalgalar da ankastre ürünlerin göz bebekleri arasındadır. Ortalama 5 güç kademesi ve 900 W'a çıkan gücüyle buzlanan gıdalar da göz açıp kapayıncaya kadar çözülür. Daha kompleks pişirme fonksiyonlarına sahip ankastre ürünlereyse Arçelik fırın modelleriyle ulaşmanız oldukça kolay. Vasati 13 bandında görebileceğiniz program sayısıyla birbirinden farklı ziyafetleriniz için yemek hazırlayabilirsiniz. Göze hoş gelen, ölçülü renkleri sayesinde de fırınınızı evinizin önemli mobilyalarından biri haline getirebilirsiniz. Tek hareketinizle, aynı anda bir fırın, ocak ve davlumbaza sahip olmak isterseniz Arçelik ankastre seti sayesinde hızlı sonuç da alabilirsiniz.

Öne Çıkan Diğer Arçelik Ürünleri

Arçelik sahip olduğu geniş ürün haritasıyla evinizin birçok bölümü için ihtiyaç duyduğunuz tasarımları size sunar. Yüksek hacimli yıkama kapasitesi sayesinde biriken kirlileri rahatça içine alabilen bir Arçelik çamaşır makinesi için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. A sınıfı enerji ailesinin bir üyesi olan çamaşır makineleri diğer enerji sınıflarına kıyasla daha fazla tasarruf imkanı sağlar. Bulunduğunuz ortamda yüksek artı ve eksi derecelerde seyreden sıcaklığı ideal düzeye getirmek içinse Arçelik klimalarını inceleyebilirsiniz. Salon, duvar ya da kaset tipi kullanım şekillerinde görebileceğiniz ürün her modelinde yüksek ısıtma ve soğutma kapasitelerini haizdir. Böylece soğuktan hastalanmanın ya da sıcaktan bunalmanın önüne kolayca geçebilirsiniz. Markanın tüm ürünlerini fiyat skalalarıyla beraber araştırabileceğiniz listemizde, ev temizliği ürünlerine de yönelmek isterseniz Arçelik elektrik süpürgeleri sizleri bekleyen ürünler arasındadır. Emiş gücü yüksek süpürgeler şarjlı ve kablolu modelleriyle ön plana çıkmakta, biriken tozları anında içine çekmektedir. Sahip olmak istediğiniz ürünler hakkında kapsamlı araştırmalarla sonuca ulaşmak için kategorimizi gezmeniz yeterlidir.

Ev Aletleri ve Elektronikte Arçelik

Arçelik'in hizmet verdiği ürün grupları bunlarla sınırlı değildir. Elektronik ürünler noktasında 32'den 55 ince farklı ekran boyutlarında tasarlanan Arçelik TV modelleriyle kendinizi izlediğiniz filmin içinde bulabilirsiniz. 3840x2160 ekran çözünürlüklerini içeren ultra HD modelleriyle 4K izleme keyfini de deneyimleyebilirsiniz. Özellikle kahvaltıların sevilen gıdaları arasında yer alan kızarmış ekmekler ve akşam ziyafetlerinde oldukça sevilen ızgaralar içinse Arçelik tost makinesi modelleri ilginizi çekebilir. Hızlı ısınma özelliğinin yanı sıra ortalama 1800 W'a ulaşan gücüyle her öğününüz için ideal gıdalar hazırlayabilirsiniz. İçecek hazırlama grubunda kahve makineleri, farklı küçük ev aletleri arayışı noktasında inceleyebileceğiniz ütüler ve birçok ürünü tamamlayan aksesuarlar Arçelik ürün haritasında keşfedebileceğiniz diğer ayrıntılar. Daha fazla ürün detayı ve spesifik arayışlarınız için kategorimizi gezerken fiyatlar hakkında da etraflıca bilgi sahibi olabilirsiniz.