GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Apple

markasında 4910 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Apple teknoloji sahasında dünyanın en itibarlı ve prestijli markalarından biri olarak bilinir. 1976'daki kuruluşuna kadar götürülebilecek olan tarihçesinin yanı sıra genel merkezini California'da bulunduran şirket akıllı telefon, laptop, akıllı saat, PC gibi teknolojik ürünlerin dünya çapındaki en popüler ve kaliteli üreticilerinden biri olma vasfıyla öne çıkar. Steve Jobs, Steve Wozniak ve Roanld Wayne tarafından kurulan Apple son derece yaratıcı ve özgün tasarımlarıyla rakiplerinden her seferinde farklılaşmayı başarmaktadır. Ek olarak; markanın kurucularından Steve Jobs da akıllı telefonların mucidi olarak tarihe geçen isimlerden biridir.

Apple Telefon Modelleri

Apple denildiğinde akla ilk gelen ürünler arasında şüphesiz ki akıllı telefonlar yer almaktadır. Yüksek donanım özellikleri, kendine has tasarımı ve en ayırt edici özellikleri arasında yer alan tek tuşlu kasasıyla Apple iPhone modelleri akıllı telefon dünyasının açık ara en iyi ürünleri arasındadır. İlk kez ortaya çıkan telefonlar ile günümüz dünyasındaki akıllı telefon arasında nasıl olağanüstü bir fark varsa, iPhone'lar ile diğer akıllı telefon modelleri arasında da ciddi ölçüde nüanslar vardır. Bunu, ürünün FaceTime, iPhone'umu bul ve kendi tasarımı olan Safari web tarayıcısı ile tespit etmek mümkündür. Bunlar bir iPhone kullanımını oldukça kişiselleştiren özellikler olmasının yanı sıra, ürünün donanım kabiliyetleri de adından söz ettirmesini bilmektedir. Markanın kendi yaratımı olan iOS mobil işletim sistemi, Siri adıyla popülerlik kazanan akıllı kişisel asistanı, desteklenen cihazlar arasında fotoğraf ve belge gönderebilmenizi sağlayan AirDrop özelliği bir iPhone kullanıcısının önde gelen avantajları arasında bulunmaktadır. Teknolojik gelişimlerin yanı sıra özgün ve sanatsal tasarımların da üst düzeyde görüldüğü iPhone serisi ile siz de tanışabilir, halihazırda ürünün bir kullanıcısıysanız yeni çıkan modellere bakarak güncellemeler yapabilirsiniz. Ürün ve model incelemeleri yapabileceğiniz kategorimizde Apple telefon fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına da gezintiye çıkabilirsiniz.

Farklı Ürünleriyle Apple

Teknoloji devinin akıllı telefonların yanı sıra ürettiği farklı aygıt ve cihazlar da iPhone ile eşdeğer ölçüde popülerlik kazanmaktadır. Bunlar arasında öne çıkan ürünlerden biri Apple iPad ürünleri olarak örnek gösterilebilir. Bilgisayar ile telefon arasında özellikli bir noktada konumlanan tabletler yüksel pikseldeki ekran çözünürlüğü, 10.2 ince varan retina ekranları, özel kalemlerle el yazınızı aktarabileceğiniz uygulamalarıyla öne çıkmaktadır. Tasarımında öne çıkan özellikler arasında oldukça hafif olması, 17 mm gibi ebatlara sahip olan kalınlığı ve 280 milimetrelere çıkan genişliği gelmektedir. Kendinize yeni ya da ilk kez bir Apple Mac almak için ürün listemizdeki modelleri gezebilir, Apple bilgisayar fiyatları hakkında verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Telefonlarınızın koruyucusu olma işlevini gören ürünler için de Apple kılıf modellerine bakabilirsiniz. Kavisli tasarımıyla özel bir kullanım rahatlığı sağlayan, 3D özelliğine sahip Apple saat modelleri ile zamanı ölçmenin yanı sıra telefonlarınızdan halledebileceğiniz envaiçeşit işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle mesai sırasında, spor yaparken ya da bir yere ulaşma esnasında müzik, ses kaydı dinleyerek daha keyifli vakit geçirebilmenizi sağlayan Apple kulaklık modellerini de inceleyebilir, markanın kendine has dünyasına bu ürünle de adım atabilirsiniz

Apple Hakkında

Apple, dün olduğu gibi bugün de teknoloji dünyasının en muteber markalarından biri olarak üretimlerini gerçekleştirmekte, isminin taşıdığı değeri korumakta ve güncellemektedir. Yarattığı kendine has işletim sistemi, yalnızca kendi ürünlerinde görebileceğiniz uygulamalarıyla kullanıcılarına daha kişisel bir teknoloji deneyimi sunmakta ve bunu sanatsal dokunuşlarını hissedebileceğiniz tasarımlarıyla da güçlendirmektedir. Dilerseniz, fiyat aralıklarını girip kişiselleştirilmiş bir alışverişi deneyimlemek için filtreleme özelliğini de kullanabilirsiniz. Sayfamızdaki ilgili yerlere minimum ve maksimum tutarları girebilir ve bir fiyat aralığı oluşturabilirsiniz. Böylece, aradığınız Apple ürünlerinin bütçenize uygun seçeneklerini hızlıca görüntüleyebilirsiniz. Bunun dışında; cazip indirim fırsatı, bedava kargo gibi fırsatlar ile de kategorimizde karşılaşabileceğinizi ve çok daha ekonomik alışverişler yapabileceğinizi unutmayın. Apple markasının da dahil olduğu ürün gruplarından olan akıllı telefonları daha çok marka ve model üzerinden incelemek isterseniz Cep Telefonu kategorimizi de ziyaret edebilir, Apple tarafından geliştirilen laptop modellerini de inceleyebilirsiniz.