GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

APC

markasında 32 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

APC çözümleri sayesinde yönetim ve veri güvenliğinizi üst düzeye taşıyabilirsiniz. Kesintisiz güç kaynağı, akım korumalı priz, serbest hava soğutucusu, güvenlik kameraları gibi pek çok ürün grubunda faaliyet gösteren marka, sektörünün yüksek standartlarda boy gösteren oyuncularından da biri. Siz de ister bireysel ister kurumsal çözümler için, APC marka ürünleri kategorimizde inceleyebilirsiniz. Bedava kargo ve aynı gün kargo gibi fırsatları yakalayarak hemen sepetinizi doldurabilirsiniz.

Akım Korumalı APC Prizleri İle Yüksek Güvenlik

APC akım korumalı priz bireysel ya da kurumsal güvenlik fark etmeksizin geniş bir kesme hitap eden ürünler. Farklı serilerde bulabileceğiniz bu ürünler sayesinde cihazlarınızı yakabilecek yüksek voltaja karşı önlem alabilirsiniz. Ev ve ofisler için son derece uygun APC korumalı prizleri inceleyebilirsiniz. Akım korumalı prizler modelleri içerisinde ev ve ofislere çok uygun modeller, büyük elektrik dalgalanmaları durumunda bilgisayar ve diğer elektronik cihazlar için yüksek gerilim koruması sağlıyor. Bu APC aşırı gerilim koruyucu olarak da bilinen prizler, iletişim hatlarını, USB çıkışlarını, korumak amacıyla telefon hattı ayırıcıları gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor. APC tekli akım korumalı priz modelleri de inceleyebilirsiniz. Cihazlarınızı şebeke sorunlarına karşı koruyabilecek bu prizler, yıldırım gibi doğa olaylarına karşı da güvenlik önlemi almanızı sağlıyor.

APC Güç Kaynağı Modelleri

APC kesintisiz güç kaynağı, diğer adıyla UPS bilgisayar ve çevre birimleri için, ağ ve sunucular için pek çok çözüm sağlıyor. Bunlardan, bilgisayar ve çevre birimleri için çözüm olarak sunulan APC güç kaynağı ürünleri içerisinden aradığınızı bulabilirsiniz. Ev ya da küçük ofisler için ideal olan güç kaynakları tutarsız güç koşullarının dahi üstesinden gelmek üzere tasarlanıyor. Farklı pek çok modelini bulabileceğiniz APC Easy UPS modelleri ile eviniz ya da ofisinizde etkili bir güç kaynağı sistemi kurmanız mümkün. APC UPS modelleri içerisinde bilgisayar ve çevre birimleri için tasarlanan farklı çözümler de var. Örneğin, yüksek performanslı bilgisayar sistemleri, yönlendiriciler, modemler, harici depolama aygıtları oyun konsolları gibi cihazlar için Back-UPS Pro'yu inceleyebilirsiniz. Tehlikeli voltaj düzeylerini dengeleyen bu ürünler, aşırı gerilim ve ani voltaj yükselmelerine karşı da koruma sağlıyor.

Diğer APC Ürünleri

APC voltaj regülatörü de aşırı gerilime karşı alabileceğiniz yüksek güvenlik önlemlerinden biri. Konut ve ticari uygulamalar için koruma sağlayan bu ürünler, hassas elektronik cihazlarınız için mükemmel seçim. APC'nin otomatik voltaj düzenleyicileri, kesinti ve aşırı voltaja karşı maksimum koruma üzerine tasarlanıyor. Düzeltilmemiş voltaj dalgalanmaları ve bunun getireceği olumsuz sonuçlara karşı markanın regülatörleri ile önleminizi alabilirsiniz. APC serbest soğutmalı soğutucular ise ısıyı gidermek için dış ortam havasından destek alan ürünler. Binalarda kullanımı son derece ideal olan bu tip soğutucular, sessiz çalışması ile de apartman sakinlerini rahatsız etmiyor. Güvenlik kameraları, LCD konsolları, çeşitli montaj aksesuarları gibi ürünler de APC tarafından sunulan diğer çözümler. Siz de markanın pek çok ürününü bulabileceğiniz kategorimizde bedava kargo gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Fiyatları filtreleyerek de aradığınız ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerini hemen listeleyebilirsiniz.