Antika Mücevher, Takı

kategorisinde 7091 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Antika Mücevher, Takı

Mücevher ve takı kullanımı çok uzun yıllardır önemini koruyor. Hem kadınlar hem de erkekler için farklı mücevherler kullanılsa da tüm ürünlerde amaç çekici ve şık bir görünüm elde etmek. Bu noktada birbirinden etkili takılar kullanıcıların beğenisine sunuyor. Eski yılların modasını takip etmeyi sevenler ise antika mücevher ve takı seçenekleriyle kaliteli ve şık kombinler yapıyor.

Antika Mücevher ve Takı Çeşitleri

Antika Mücevher, Takı

Eski dönemlerden bu yana kullanılmaya devam eden farklı takılar günümüzde antika değerini koruyor. Özellikle yüzük, kolye, küpe ve saat gibi detaylar son derece değerli taşlar ve metallerden üretilerek harika bir görünüm sağlayabilir. Bu noktada eski dönemlerin modası ile üretilmiş ve son derece şık bir takı antika olarak alınabilir ve değerlendirilebilir. Antika mücevher ve takılar, aile bireylerinden kalmış olabilir. Bu parçalara ihtiyaç duymayan ve kullanmayan kişilerden antika takı ve mücevherler parçalarını satın almak mümkün. Bu şekilde ilgi çekici ürünleri alarak harika kombinlerde değerlendirebilirsiniz. Erkeklerde ve kadınlarda ortak olarak en çok beğenilen antika yüzükler birbirinden farklı taşlarla süslenebilir. Özellikle taşların büyüklüğüyle hem yüzüğün tasarımı değişir hem de değeri artar. Bu şekilde farklı taşlar kullanarak takıların daha değerli hale getirildiği durumlara örnek olarak kolyeler de verilebilir. Kadınların zevkle kullandıkları kolyelerde birbirinden farklı ve büyük taşlar kullanılarak şık bir tasarım elde edilir. Özellikle büyük taşların yer aldığı zevkli modeller, diğer modellere kıyasla daha yüksek fiyat etiketine sahip olur.

Antika Mücevher ve Takı Modelleri

Antika Mücevher, Takı

Hem erkek hem de kadınlar için üretilen takılardan biri olan bilekliklerde şık tasarımlara ek olarak spor tasarımlar da görülür. Bu tasarımlar özellikle farklı bölgelerde bulunan ve bu bölgelere özgü olan taşlarla yapılır. Kaliteli bir ip ya da kemer üzerine taşların yerleştirilmesiyle üretilen bu bileklikler özellikle günlük kullanım için son derece pratik ve sportif bir seçenek. Bu şekilde oniks ya da kaya taşı kullanılan ürünlerde taşların belirli sertifikaları olabilir. Bu sertifikalar taşın çıkarıldığı ve satıldığı marka tarafından verilir ve taşın orjinal olduğunu kanıtlar. Bu gibi durumlarda taşın kullanıldığı kolye ve bileklikler güvenle satın alınabilir. Bu belgeler belirli durumlarda üreticinin taş için garanti vermesini de sağlar.

Erkekler ve Kadınlar İçin Yüzük Seçenekleri

Antika Mücevher, Takı

Günümüzde en çok kullanılan aksesuarlardan biri olan yüzükler hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih ediliyor. Kadınlar daha parlak taşlardan yapılan yüzükleri beğenseler de erkekler hem parlak taşların süslediği yüzükleri hem de mat taşlardan üretilmiş yüzükleri tercih ediyor. Bu noktada kehribar gibi özel taşlar erkekler tarafından en çok tercih edilen taşlardan biri olarak gösterilebilir. Oniks olarak bilinen parlak görünümlü taş ise hem erkek hem de kadın yüzükleri için harika bir seçenek. Parlak görünümü çok abartılı olmayan bu taş her zevke hitap ediyor. Koyu renkleri erkekler için uygun seçenek olurken açık renkleri de kadınlar tarafından beğeniliyor. Daha fazla antika obje Antika Obje kategorimizde sizi bekliyor. Antika mücevher ve takı çeşitleri için bu sayfamızı; tüm antika ürünleri için Antika, Sanat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Antika Mücevher ve Takı Avantajları

  • Sertifikalı ve dünya çapında değerli bir taş kullanılan takıları alabilirsiniz.
  • İlerleyen dönemlerde satılabildiği için antika takı ürünlerinden zarar etmezsiniz.
  • İstenen yılın moda anlayışına uygun kombinler yapabilirsiniz.
  • Giyim dışında ev dekorasyonu gibi amaçlarla farklı mekanlarda kullanabilirsiniz.
  • Unisex ürünleri çok amaçlı kullanım için de alabilirsiniz.

Antika Mücevher ve Takı Alırken Dikkat

  • Ürünlerin ve taşların sertifikalı olduğu kontrol edilmeli.
  • Ürün taşınırken ve alınırken kargo sırasında hassas davranılmalı.
  • Takı üzerinde kullanılan taşların saklama ve kullanım şartları incelendikten sonra kullanılmalı.
  • Takıların paslanmaması için su ile temasından kaçınılmalı.
  • Takıları temizlerken zarar vermemek ve aşındırmamak için kimyasal kullanımı yapılmamalı.