GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Antika Çanta, Heybe

kategorisinde 458 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Antika Çanta, Heybe

Antika ürünler, tarihin esintisini evlerinizde kolaylıkla yaşamanızı sağlar. Bazıları sadece dekorasyon amacıyla kullanılır, bazılarıysa günlük hayatta da pratik yardımcılar olarak karşınıza çıkar. Bu günlük hayatta kullanılabilen antika ürünler içindeyse antika çanta ve antika heybe, en çok tercih edilen ürünlerden ikisidir. Antika çanta modelleri dönem ve tarz gibi kriterlere bağlı olarak geniş bir ürün gamına sahiptir. Aynı şekilde antika heybe modelleri de çok fazla ürün modelinden oluşur. Bu çeşitlilik sayesinde antika çanta fiyatları da geniş bir fiyat aralığına sahip olma özelliği gösterir. Aradığınız çantayı bunca alternatifin içinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Her cebe uygun fiyatları sayesinde antika çanta modelleri, kullanıcılarını günden güne mutlu etmeye devam eder.

Antika Çanta Modelleri

Antika Çanta, Heybe

Antika çantalar dönemlerine, renklerine, malzemelerine ve tarzlarına göre çeşitli modellerde olabilir. Döneminin tarzını ve renklerini yansıtan antika çanta modelleri ile aradığınız o nostaljik görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz. Yün, pamuk, kadife ve keçe gibi malzemelerden yapılmış antika çanta modelleri mevcuttur. Bu kumaşların yanı sıra bezden yapılmış çantalarla da karşılaşabilirsiniz. Abiye, günlük, postacı, omuz, evrak ya da el çantası gibi her çeşitte antika çanta bulmanız mümkün. Boncuklu ve rengarenk çantalara ulaşabileceğiniz gibi, sade ve döneminin çizgilerine sahip olan çanta modellerini de görebilirsiniz. Aradığınız çanta modelini bu çeşitli modeller sayesinde rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Antika çanta, döneminin tarzını yansıtırken aynı zamanda sizin tarzınızı da ortaya koyar.

Antika Heybe ve Çantaların Dönemleri

Antika Çanta, Heybe

Antika çantalar, yapıldıkları yıllara göre dört ana kategori altında toplanır. Bunlar antika, retro, vintage ve replikasyon olarak isimlendirilir.1950 yılından önceki çantalar antika, 1950 ile 1975 arasındaki çantalar retro, 1975 yılından sonraki çantalar vintage ve günümüzde üretilen eski tarzdaki ürünleri aynen kopyalayan çantalar ise replikasyon olarak adlandırılır. Her dönemin ait olduğu zamanı yansıtan kendine has ve çarpıcı tasarımları vardır. Bu farklı tasarımlara orijnal bir şekilde sahip olabilirsiniz. Antika çantalar sıfır ve ikinci el olmak üzere, iki farklı durumdan satışa sunulur. İkinci el olan çantaların durumlarına, ürünlerin açıklama bölümünde bulunan kondisyon kısmını inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Antika Çanta Fiyatları

Antika Çanta, Heybe

Antika çanta fiyatları çantanın bulunduğu döneme, yapıldığı malzemeye, kondisyonuna ve nadir olup olmamasına göre farklı fiyat alternatifleri ile karşınıza çıkar. Ürünün orijinal mi replikasyon mu olduğu da fiyat üzerinde bir etkiye sahiptir. İkinci el ürünlerde düşük kondisyonlu olan ürünleri, yüksek kondisyonlu muadillerine göre daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Bazı vintage modeller retro modellere göre daha uygun fiyatlı olabildiği gibi, replikasyon olanlardan da uygun olarak satılabilir. Nadir olan çanta modelleri ise yüksek fiyatlardan satışa sunulur. Bu çantalar, koleksiyon yapan kişilerin özellikle dikkatini çeken ürünlerdir. Antika çanta fiyatları, çeşitli faktörlerin bir araya gelmesinden etkilenir ve bu faktörlerin çeşitliliği sayesinde de herkes kendine uygun olan bir modele kolayca sahip olabilir. Daha fazla antika obje Antika Obje kategorimizde sizi bekliyor. Antika mücevher ve takı çeşitleri için bu sayfamızı; tüm antika ürünleri için Antika, Sanat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Antika Çanta Kullanmanın Avantajları

  • Geçmişin çizgilerini kendi tarzınıza yansıtabilirsiniz.
  • Uygun ve şık bir çantaya sahip olabilirsiniz.
  • Renk alternatifleri sayesinde aradığınız çantayı kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • Geçmiş dönemlere meraklıysanız o dönemlerden bir parçayı günlük hayatınıza katabilirsiniz.
  • Zarif ve şık olmalarına ek olarak aynı zamanda kullanışlı ürünlerdir.

Çanta Alırken Göz Önünde Bulundurmanız Gerekenler

  • Çantalarda yırtılma ya da yıpranma olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
  • Çantaların orijinal mi replikasyon mu olduğuna bakmalısınız.
  • Kadife bir çanta alacaksanız bakımına dikkat etmeniz gerekir.
  • Ürün açıklamalarındaki kondisyon kısmını dikkatlice incelemelisiniz.
  • Renk çeşitleri içinden, ihtiyacınıza uygun olan alternatifler arasında tercih yapmalısınız.